Page 4 of 17

Re: SWTOR

Posted: 17:22 28. Nov 2011
by Daanri
Tak po dnesku uz aj Taris dokonceny. Smer dalsia planeta. Snazil som sa robit vsetky Q a prislo mi to nekonecne. Furt sa kdesi objavil nejaky dalsi Q a dalsi. Aj tak mam pocit, ze nejake mi usli. Takze proste parada. Inac 24lvl, fakt dufam, ze to takto rychlo v originale nepojde. Bo dat za cca 3 dni polovicu dostupnych lvl je divne.

Inac kolko holocronov ste nasli a ku kolkym sa vam podarilo dostat? :)

Re: SWTOR

Posted: 20:08 28. Nov 2011
by -darkvision-
Lidi když vás tu tak furt poslouchám, tak si vzpomínám na mass efect jedničku.
Kdy tohle bude dostupný všem? (jestli se to už ví)

Re: SWTOR

Posted: 20:09 28. Nov 2011
by kokosak
Já to s prozkoumáváním flákal, neb mě neba, takže jen jeden na Tythonu a jeden na Corusantu. Jinak vůbec sem to dneska flákal, jen dvě hoďky... už se mi do toho nechce investovat čas, když mi postavičku (bůůůůhůůůů) wipnou.

dark: ofiko vychází 20, ti z nás, kteří si včas předobjednali maj ještě +5 dní náskok. Čiže bratru za dva tejdny :)

Re: SWTOR

Posted: 20:11 28. Nov 2011
by kokosak
BTW jestli si darku vzpomínáš na ME2, jak tam bylo tušim ve stahovatelnym obsahu nějakym průlet dopravním prostředkem po městě... tak to se tu dá taky. Takovej Corusant ze vzduchu... paráda!
Edit: teda zase jen pevný cesty mezi jednotlivejma bodama, ale volná vyhlídka.

Re: SWTOR

Posted: 20:14 28. Nov 2011
by Daanri
No ja to uz tiez vzdal. Este som kukol na Nar Shadda a pak vypol. Dosiahol som pomaly 25lvl a som s tym velmi spokojny.

Co sa tyka Holocronov - Tython 1 najdeny/ 1 ziskany, Coruscant 2 najdene/1 ziskany, Taris 4 najdene/ 1 ziskany. Ako hladaju sa vcelku lahko ked sa clovek kuka okolo seba, ale dostat sa k nim to uz je ine. Na niektore som fakt neprisiel jak k nim, tak dufam, ze sa mi to pak podari. ;)

No a teraz bude najhorsie to cakanie do toho 15. Uz teraz sa neviem dockat. ;)

Re: SWTOR

Posted: 20:18 28. Nov 2011
by J.F.Payne
Vypněte to, smažte to, nenechejte se tím ovládnooooooooooouuut! :surprised:

Re: SWTOR

Posted: 21:02 28. Nov 2011
by kokosak
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no death, there is the Force.

Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

http://www.youtube.com/watch?v=Yl2wsiVwSQM

Re: SWTOR

Posted: 21:10 28. Nov 2011
by Nalkanar
Je to Jennifer Hale ten ženský hlas za dobráky? :mrgreen:

Re: SWTOR

Posted: 21:21 28. Nov 2011
by Rejty
Závisláci! :var_13:

Re: SWTOR

Posted: 21:30 28. Nov 2011
by Shaman88
Fakt dejte od toho ruce pryč - vím o čem mluvím 2 roky jsem hrál wow na oficu... možná 16 hodin denně....
MMO je zavislačina....

Re: SWTOR

Posted: 22:05 28. Nov 2011
by KaTo
Shaman88 wrote:Fakt dejte od toho ruce pryč - vím o čem mluvím 2 roky jsem hrál wow na oficu... možná 16 hodin denně....
MMO je zavislačina....
Dívné...já hrával dva roky jiný MMO a dýl jak šest hodin denně to nikdy nebylo! :twisted: :lol: :lol:

Re: SWTOR

Posted: 22:33 28. Nov 2011
by Shaman88
Aby ses udržel v top guildách tak tam jsou trošku požadavky víš :).

Re: SWTOR

Posted: 22:41 28. Nov 2011
by kokosak
Poučení - netulit se k lidem, co to moc žerou ;)

Re: SWTOR

Posted: 22:45 28. Nov 2011
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Aby ses udržel v top guildách tak tam jsou trošku požadavky víš :).
"tak tam jsou trošku požadavky, víš :)."
a nebo
"tak tam jsou trošku požadavky výš :)."

..mě tam pasuje voboje, ale nevím jaks to myslel :)

Re: SWTOR

Posted: 23:12 28. Nov 2011
by Prasokralik