Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 09:59 30. Nov 2011
Nevědomost neomlouvá.
Ovlivní aura strachu nepřítele? Ano, tedy je to útočná akce. Kdyby to nepřítele neovlivnilo? Pak by to útočná akce nebyla.
Cokoliv kde si nepřítel hází na vůli, výdrž, reflexi, proti negativním účinkům etc, je útočná akce. Proč? Protože ho to "negativně ovlivní".
Vyvolat draka a udržet ho bez aury jednoduchý samozřejmě není, kdo umí ten umí, kdo ne, musí se doučit, nebo nepoužívat.
Jsou velice zajímavé veškeré reakce na tento topic .. ale to že díky této chybě a jistým IC (již odehraným ve hře za nemalej čas) si někteří dají permici, to tu nikoho už nezajímá. To že prostě taková OOC "CHYBA" ovlivní IC dění postav.
Na té akci jsem samozřejmě nebyl a když vidím co se stalo, tak jsem jen rád, ale slyšel jsem to už z několika stran.
A opravdu mě mrzí, že někteří díky tomu přijdou o postavu.
(Jasně, nikdo je nenutí, ale někdo si rád hraje IC a ne OOC jako vy [vy - ty co by rejpali že si ji dat nemusí]).
Howgh. Skončil jsem.
Ovlivní aura strachu nepřítele? Ano, tedy je to útočná akce. Kdyby to nepřítele neovlivnilo? Pak by to útočná akce nebyla.
Cokoliv kde si nepřítel hází na vůli, výdrž, reflexi, proti negativním účinkům etc, je útočná akce. Proč? Protože ho to "negativně ovlivní".
Hod je ale i u kvílení banší a mnoho dalších - to samé, budou si postavy házet v TS nebo po jejím těsném skončení? Jaký je v tom rozdíl. Žádný. Prostě si hoděj a buď přežijou či ne / dostanou či nedostanou fear - stejně, ale úplně stejně smrtící.kucik wrote: Hod je tam tak jako tak a po skončení timestopu prostě máš, nebo nemáš fear.
Ano, jen při vstupu do aury, pokad přehodíš a v aure se udržíš, tak jsi za vodou.de Aers wrote:Myslim, že se hod po nějaké době zopakuje.kucik wrote:Pokud se nepletu tak na fear házíš jen při vstupu do tý aury. Tzn. pokud už jseš uvnitř a fear jsi přehodil, tak je lepší tam zůstat
Ano zoufalství svině je, to z nás určitě zná každý, tedy doufám.MukYanJong wrote:
Za tu největší prasárnu se omlouvám a klidně ponesu i trest, ikdyž tam to bylo taky sakra na přelomu pádu TS a tý jeho aury ... ale jak tady kdosi cosi vykládá, že je to jednoduchý, tak si to zkuste v tom presu ho držet ještě zkrátka, kor když ten vocas chce furt do nich jít... tak ho nevyvolávej, když ho neudržíš na uzdě ne? Tak to jako promiň, ale zoufalství je svině a když je to, to poslední, co mám, tak jsem holt hodil mno..
Vyvolat draka a udržet ho bez aury jednoduchý samozřejmě není, kdo umí ten umí, kdo ne, musí se doučit, nebo nepoužívat.
Jsou velice zajímavé veškeré reakce na tento topic .. ale to že díky této chybě a jistým IC (již odehraným ve hře za nemalej čas) si někteří dají permici, to tu nikoho už nezajímá. To že prostě taková OOC "CHYBA" ovlivní IC dění postav.
Na té akci jsem samozřejmě nebyl a když vidím co se stalo, tak jsem jen rád, ale slyšel jsem to už z několika stran.
A opravdu mě mrzí, že někteří díky tomu přijdou o postavu.
(Jasně, nikdo je nenutí, ale někdo si rád hraje IC a ne OOC jako vy [vy - ty co by rejpali že si ji dat nemusí]).
Howgh. Skončil jsem.