Page 4 of 4

Re: Glejt

Posted: 17:19 07. Jan 2012
by J.F.Payne
Náhodou je to vážně dobrej nápad. Odpadne systémový řešení a hru to hodně zpestří.

Druhá věc je, zda exisuje postava vhodná pro takový úřednický post.

Re: Glejt

Posted: 17:29 07. Jan 2012
by Molly23
J.F.Payne wrote:Náhodou je to vážně dobrej nápad. Odpadne systémový řešení a hru to hodně zpestří.

Druhá věc je, zda exisuje postava vhodná pro takový úřednický post.
Přece paladini :twisted:

Re: Glejt

Posted: 17:30 07. Jan 2012
by Desmond
J.F.Payne wrote:Náhodou je to vážně dobrej nápad. Odpadne systémový řešení a hru to hodně zpestří.

Druhá věc je, zda exisuje postava vhodná pro takový úřednický post.
Momentálně nikoho takového nemáme a problém by to stejně neřešilo, místo čekání a nahánění DM by se náháněl hráč. Ale chápu, jak to myslíš. Tobě jde o delegování některých úřednických pravomocí na bedra hráčských postav, což bych do budoucna určitě nevylučoval, alespoň ne v nějaké menší míře, ale v tomto případě mi to nepřijde jako nejmoudřejší řešení.

Re: Glejt

Posted: 17:42 07. Jan 2012
by Rejty
Nebylo by jednodušší ty glejty prostě přidat do sortimentu obchodníkovi s řemeslnickými potřebami?

Re: Glejt

Posted: 17:44 07. Jan 2012
by Nalkanar
Vzhledem k jednotné ceně, žádnému specifickému textu v popisku a trvalému trvání. Ano.

Re: Glejt

Posted: 21:05 07. Jan 2012
by kucik
Klidne. Ale ja fakt nevim, na cem jsme se stran tech glejtu posledne dohodli. Jestli je treba nezrusit uplne. Ale pridat ho spravci dilen muzu.

Re: Glejt

Posted: 21:06 07. Jan 2012
by rosnicka
tak šup šup at můžu pracovat beze strachu že mě načapá nějaká ta kontrola :wink:

Re: Glejt

Posted: 21:07 07. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
kucik wrote:Klidne. Ale ja fakt nevim, na cem jsme se stran tech glejtu posledne dohodli. Jestli je treba nezrusit uplne. Ale pridat ho spravci dilen muzu.
Ze bych konecne glejtu dockal :biggrin: ? hohoooo *jasa*