Page 4 of 4
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 17:23 26. Jan 2012
by davidsoft
Proč by mě to muselo přenést? Prostě s postavou do vody vejdu sám a spoušť na to zareaguje a přepne mé postavě fenotyp. Zanedbal jsem ve své úvaze něco?
Kouzla s oblastí účinku (Area of Effect) přece také svými účinky zasahují bytostí, které do dané oblasti vstoupí aniž by tam byl nějaký přechod.
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 17:25 26. Jan 2012
by J.F.Payne
Do některejch vod se vlézt nedá. A ne vždycky, když je postava na břehu nějaký vody, chce plavat...
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 17:36 26. Jan 2012
by Shaman88
davidsoft wrote:Proč by mě to muselo přenést? Prostě s postavou do vody vejdu sám a spoušť na to zareaguje a přepne mé postavě fenotyp. Zanedbal jsem ve své úvaze něco?
Kouzla s oblastí účinku (Area of Effect) přece také svými účinky zasahují bytostí, které do dané oblasti vstoupí aniž by tam byl nějaký přechod.
No to jistě, jenže když vlezeš do vody a přepne se ti phenotyp - jenže ten přechod do vody není okamžitý - je to postupný přechod - a v podstatě budeš celou dobu kopírovat strukturu dna... tzn... jakmile budeš vylézat z vody tak mezi dnem a povrchem budeš chvilku plavat ve vzduchu???
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 17:41 26. Jan 2012
by Molly23
tak nastavte to běhaní ve vodě na mělčiny a plavání až někde dál a je to ne?
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 17:44 26. Jan 2012
by davidsoft
Molly23 wrote:tak nastavte to běhaní ve vodě na mělčiny a plavání až někde dál a je to ne?
To mi připadá jako dobrý nápad.
Ale v takovém případě by se pravděpodobně plavání uplatnilo jen ve velmi málo oblastech, takže je otázka, zda by vůbec za tu námahu stálo.
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 17:57 26. Jan 2012
by kucik
Takhle by to asi šlo. Ale pak musíš mít dál úplně rovný dno.
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 18:02 26. Jan 2012
by davidsoft
V NWN dno většinou rovné bývá, a kdyby náhodou nebylo, není těžké ho vyrovnat. Podstatné je, aby bylo "walkable".
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 18:05 26. Jan 2012
by J.F.Payne
Případný malý nerovnosti můžou bejt vlny, ne?

))
Re: Plavání v Neverwinter Nights apod.
Posted: 07:52 13. Jan 2017
by soul1
Sakra co tu nenajdu. Fakt zajimave, škoda že to vypada že tenhle napad umřel