VYŘEŠENO: Nejde se mi připojit

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Post by Zindo »

-darkvision- wrote:
Zindo wrote:
kucik wrote:Hrajete zároveň, nebo na strídačku? Máte stejný klíče, nebo různý?
Mají jen jeden comp, tak hrají na střídačku. Teď budou muset měnit klíče, nejlepší by bylo kdyby oba acc mohly mít stejné klíče :) Tak to vidim já.
Jenže až budou mít dva kompy, tak s jedním klíčem nebudou moci do hry, oba zároven. :?

edit: jednim klicem
Jak je znám, tak s jedním compem vydrží :) (už to tak hrajou 5-6let možná víc)
Locked