Jak je znám, tak s jedním compem vydrží-darkvision- wrote:Jenže až budou mít dva kompy, tak s jedním klíčem nebudou moci do hry, oba zároven.Zindo wrote:Mají jen jeden comp, tak hrají na střídačku. Teď budou muset měnit klíče, nejlepší by bylo kdyby oba acc mohly mít stejné klíčekucik wrote:Hrajete zároveň, nebo na strídačku? Máte stejný klíče, nebo různý?Tak to vidim já.
edit: jednim klicem