Page 4 of 8

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 09:52 13. Feb 2012
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Tak nahodte nějakej novej termín?
Myslím že Rejty to již opravil na toho 24.3. ne? Pokad mě paměť neklame, předtím tam bylo 17tého? Ale ruce do ohně bych za to nedal.

EDIT to Pajky: Kupa věcí - do báglu a na záda. 3psi = 3vodítka. A je to 8)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 10:35 13. Feb 2012
by jachyra
-darkvision- wrote:
Shaman88 wrote:Tak nahodte nějakej novej termín?
Myslím že Rejty to již opravil na toho 24.3. ne? Pokad mě paměť neklame, předtím tam bylo 17tého? Ale ruce do ohně bych za to nedal.
Práveže myslím, že to bolo celý čas 24. :D a čakám tiež na nový termín hh

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 11:50 13. Feb 2012
by Radim
Pajule wrote:tak ono přesunuj se s třema hafanama a kupou věci Braenn, to neni výmluva, ale fakt ;)
Pajky až napíšeš jednou,že přijedeš bez nějakých věcí kolem bude to svátek a ANO jsou to výmluvy.Kdo se ti o psi stará,když jsi ve škole např. nebo jdeš někam kam je vzít nemůžeš?

edit: abych nebyl OT tak já nejedu tentokráté

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 18:42 13. Feb 2012
by Bahnak
Jak říkám, Myšák, Já a Braenn jsme v původním termínu na bitvě, pokud bude jiný termín (a nebude se krýt s jinou bitvou :-D ) tak můžu dorazit.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 21:20 13. Feb 2012
by Derken-
Bahnak wrote:Jak říkám, Myšák, Já a Braenn jsme v původním termínu na bitvě, pokud bude jiný termín (a nebude se krýt s jinou bitvou :-D ) tak můžu dorazit.
Já cu taky na bitku :viking:

Edit: Prosím prosím, vezmete mne na další? :)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 18:28 14. Feb 2012
by Lord_Berserk
Dojdu :wink:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 09:54 20. Feb 2012
by Rejty
V úvahu připadá sobota 7. dubna, ale je to těsně před Velikonoci, tak nevím, zda by se to nepodepsalo na účasti. Další možností je sobota 14. dubna.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 10:12 20. Feb 2012
by jachyra
Ten dátum 7meho je hrozne naprd :( to by sa absolútne nedalo ... 14teho je už podstatne lepšie ... ale nedalo by sa týždeň pred Veľkou Nocou? na prelome marec/apríl?

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 10:31 20. Feb 2012
by Rejty
Ještě vědět, co je "Velká noca (noc)"... :D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 10:33 20. Feb 2012
by jachyra
Rejty wrote:Ještě vědět, co je "Velká noca (noc)"... :D
Velikonoce :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 10:34 20. Feb 2012
by Rejty
!!!Takže jarní sraz se uskuteční 14. dubna 2012!!!

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 10:39 20. Feb 2012
by jachyra
A ja sa rovno pýtam, kto by chcel ísť na zraz už v piatok 13.4. a ostal do nedele obeda 15.4.? Najlepšie čo najbližšie k hraniciam :mrgreen: mám v podstate 2-3 miesta voľné v aute ;) nakoľko sa ide len na 3 dni, asi bude batožina menšia, tak sa myslím v pohode 4ia v peugeote 206 zmestíme :D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 10:45 20. Feb 2012
by Braenn
Zatím nejsou překážky.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 10:49 20. Feb 2012
by Koninho87
mile rád přijedu =)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 18:38 20. Feb 2012
by Czech_Luthor
Nevidím žádný problém... Takže se rád stavím ;)