Page 4 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 13:20 01. Mar 2012
by -darkvision-
A až ta danná bitva skončí, tak pak mohu ten svůj zas použít jo?
Tak takovýhle vychytávky tam jsou.
No, možná si to zas sosnu.
*vzpomíná jak v jedné misi rozrakvil 3tanky*

Re: World of Tanks

Posted: 13:27 01. Mar 2012
by -RoF-
-darkvision- wrote:A až ta danná bitva skončí, tak pak mohu ten svůj zas použít jo?
Tak takovýhle vychytávky tam jsou.
No, možná si to zas sosnu.
*vzpomíná jak v jedné misi rozrakvil 3tanky*
Jasná věc. Musíš si ale ty zničené opravit :) V hlavním menu vybereš servis a zapneš si automatické doplnování střeliva a automatické opravy tanku. To sice stojí něco peněz, ale většinou víc vyděláš v samotné bitvě, takže si furt v plusu.

Holt začátky jsou těžké, páč ty první tanky moc nevydrží, ale pak se dá.

Re: World of Tanks

Posted: 14:50 01. Mar 2012
by Fryn
Braenn wrote:Teď jsme pořídili nový tank, střední ruský, název z hlavy nevím - těšila jsem se, jak budu naráz na vrcholcích seznamu síly, a puk - prsklo mě to do nové mapy, kde byly tanky s s čísly VII a můj mediumek se krčil kdesi vzadu ...
Nj, T-28. Jak už se tu zmiňovalo, čtvrtá třída má snad nejnevděčnější balancování ze všech. Nejlepší je v tomto první a druhá (občas i třetí), pak se to začne výrazně lepšit od šestky, protože tanky, které si tady můžeš pořídit, obvykle už disponují kanóny s velmi slušnou průrazností a nerozsypou se hned po prvním pozdravu od tanku z vyšší třídy.
Braenn wrote: ... Musím říct, že u žádné hry nenadávám tak, jako u tohohle :D
Klasický jev hráčů WoT :) , časem to ale poleví.
Braenn wrote:... A účet, no, hraju na USA pod účtem muže, takže se asi nepotkáme. Na Evropským jsem taky založila, ale nebaví mě to jet od znova. ...
Co jsem tak koukal na váš účet, tak něco kolem třista bitev opravdu ještě není tak velký počet, ale asi by mě nebavilo jet znova tu samou větev.
Braenn wrote:... jen se zeptám, za co všechno jsou body? ...
Jak píše RoF, jen to objevování zrovna nijak extra bodované není (pokud nevyhraješ, tak obvykle ani děvět zjištěných tanků toho moc nevydělá). Nejvíce je bodované zničení tanku, pak poškození (někdy vyjde i výnosněji když nemáš nic zničeného a spoustu poškozených) a pak to ostatní (snad i za přežití by měl být malinkatý bonus).

Jinak já osobně preferuji spíš střední tanky, kvůli jejich slušné mobilitě, odolnosti a palebné síle (i když čas od času je fajn si vyjet s něčím těžším a pokud je k tobě balancování velmi štědré, poslouchat pouze neškodné cinkání střel o svůj pancíř těch méně štastných tančíků :) ).

EDIT: Pokud někomu vadí, že většina stíhačů se musí blbě natáčet celým trupem, tak ať si počká na nový patch 0.7.2 (měl by být prý koncem března), kde se představí nová větev amerických stíhačů pouze s otočnou věží (měla by zahrnovat i jeden z nejrychlejších stíhačů M18 Hellcat).

Re: World of Tanks

Posted: 15:27 01. Mar 2012
by Molly23
Jo, stíhače s otočnou věží budou zajímavé, já si docela oblíbil Marder 2, kterého se mi tak nějak nechce zbavovat :). Braenn, kdyby jsi chtěla pomoct s tím evropským acc, tak stačí říct :).

PS: Fryne když se řekne Hellcat tak si představím toto...

Image

Re: World of Tanks

Posted: 16:54 01. Mar 2012
by Molly23
Jo a ještě mě tak napadá, že jestli máš ráda průzkumníky Braenn, tak si myslím, že frantíci maj skvělé, jen se knim člověk musí překopat přes hrozné šneky... ale takové AMX 12T... hmmm to je krásný stroj, rychlí a to dělo... když jsem viděl jak rychle z takový velký roury pálí... brrr

Samotného mě ta větev láká :D

Re: World of Tanks

Posted: 18:07 01. Mar 2012
by Braenn
Jedu rusy a už tak jsem s penězi na štíru... ještě Frantíky do toho, pcha! Když už tak Němce, ti mají krásné stroje.

Re: World of Tanks

Posted: 19:58 01. Mar 2012
by -darkvision-
Já si to už zas nějak ošahávám, no uvidíme co z thoo bude, zatím mám bordel v tech stribrnych a obycejnych expech nebo co to je.

Re: World of Tanks

Posted: 20:25 01. Mar 2012
by -RoF-
Mě se zase víc libí sověti. Sice nejsou tak obrnění a nemají přesné děla, ale jsou rychlí a ty děla dávají pecky jaks svina :twisted:

Jinak pomocí expů vyzkoumáš nové tanky a příslušenství na tanky. Za stříbrné si ty tanky a vylepšení kupuješ. Vše dostaneš za bitvu jak jsem psal viz výše. :wink:

Zlatáky jsou zase za reálné prachy, ale to ke hře není třeba.

A convert experience na to taky třeba zlatáky, tak toho si moc nevšímej ;).

Na foru jsem četl, že možná přidají i bristské tanky. viz obrázek
http://forum.worldoftanks.cz/index.php? ... ske-tanky/

Re: World of Tanks

Posted: 22:17 01. Mar 2012
by -darkvision-
Acc. Darkvision01
Hraju Ameriku, medium.

Jo jasny stribrny, to jsem nejak pochytil.
Ty zkusenosti, jedny jsou takove sede a druhe zlate, v tom nejak nevim rozdil stale, to mi hlava nebere, ale nejak se to scita se mi zda.

Re: World of Tanks

Posted: 23:03 01. Mar 2012
by Molly23
Britáky by se hodilo, a co třeba taky japonce hmm? Týjo to by bylo...

Re: World of Tanks

Posted: 23:15 01. Mar 2012
by Molly23
Jinak a k těm francouzkým tankům, tohle se mi fakt líbí :).

Image

Re: World of Tanks

Posted: 08:14 02. Mar 2012
by -RoF-
Tak jestli tohle přidají to přibude smrtí :D
Utopení posádky, pád ze skály :D :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=QzyJEusS ... e=youtu.be

Re: World of Tanks

Posted: 09:24 02. Mar 2012
by Braenn
A sakra, to zas bude peněz za opravy:))

jinak, jak jste na tom se zlatejma fragama za nej tank ve hře? :mrgreen: Mě zdobí jen T26 a toho základního tančíka, ale jsem na ně patřičně hrdá:))

Re: World of Tanks

Posted: 09:30 02. Mar 2012
by -RoF-
Braenn wrote:A sakra, to zas bude peněz za opravy:))

jinak, jak jste na tom se zlatejma fragama za nej tank ve hře? :mrgreen: Mě zdobí jen T26 a toho základního tančíka, ale jsem na ně patřičně hrdá:))
To teda, když si vezmu jak někdy najíždím se SU-100 a nebo SU-152 na kraj útesu. Au to by bolelo :D A ty skoky s T-34 :D :D

Jinak jaké zlaté fragy myslíš? Myslíš takový ten zlatý tank se zlatým věncem? To je myslím to, že máš tank vylepšený na max.

A nebo možná myslíš medaile, které jsou za bitvy?

Re: World of Tanks

Posted: 09:35 02. Mar 2012
by Molly23
jéééé oni mi plní přáníčka... víc a víc té reality pls... jen mi přijde, že ty tanky celkem... hmm na svou váhu lítaj.

Image