Page 4 of 4

Re: Kaménka

Posted: 03:06 06. Apr 2012
by DarK_cz
Shaman88 wrote:A dělá to i když útočí hráč?
Jop, padá i když hráč útočí.

Re: Kaménka

Posted: 08:05 16. Aug 2012
by Barbar321
Koukám, že to bylo velmi diskutované téma a tak bych pro vyjasnění také rád přišel se svou kapku do mlýna.

Včera se mi stal obdobný problém. Lokace stejná tj. prahvozd a tygři.
Kouzlo jiné. Měl jsem ČERSTVĚ nakouzlenou předtuchu (30/+5). Jistě víte, že seškrábat toto zabere přecejen o chvilku déle, než běžná kamenka (10/+5 max. 100živ.).

Šel jsem na tygra a protože mé vlastnosti nejsou tak dobré, mohl jsem výpis pozorovat. Jednou mě zasáhl běžným útokem, ve výpisu se objevil regulérní zápis o pohlcení zranění a zbývajících bodů pohlcení kouzla (ještě dosti vysokém). Boj pokračoval dále ve stylu, že tygr se snažil zasáhnout srážením a VŽDY minul. Po pár kolech se konečně rozhoupal a zkusil normální útok. Nestihl jsem se divit, když jsem viděl, že mě už zranil.

Závěr? Neúspěšné speciální útoky redukují tyto ochranná kouzla

Otázkou zůstává, jestli je možné s tím něco dělat nebo jen se s tím smířit. Pokud bohužel to druhé, asi nemá smysl dělat i (možná) prokazatelnější log, než Majky :(

Co jsem nezkoušel, tak tam jít bez nevy. Upřímně, pokud to pomůže, tak raději obětuju nevy než předtuchu :?

Re: Kaménka

Posted: 13:22 15. Sep 2012
by slencak
Čerstvá kaménka skoro epika, bez invisu. Tři imrvére srážející orci. Jen jeden zásah za 6HP.


PS: celý výpis doufám neni třeba : Sražení minul, Sražení minul , Sražení minul proložené Barakas zabil . zranil, pohmoždil :D