Je pravda, že ta cena je nastavena dost „brutálně“, vždycky si říkám, blíží se level, budu muset buď začít craftit, či zajít na nějaké z výnosných míst, nebo nebudu mít na učitele. Na druhou stranu, jestli je cílem zbavit hráče peněz a nezhroutit tak ekonomiku, tak se to daří perfektně, od cca 5 levelu odcházím od učitele naprosto bez zlaťáku. Když si ale nekoupím nic pěkného, tak se na něj vydělat dá.
Co se týká utrácení, tak třeba ty pokoje v hostinci - jinde jsem jako mág byl hodně naštvaný, že je obsazený pokoj za 150zl a musím jít do toho kutlochu za 20zl

.
Taky šaty - jen nevím, jak se to dá udělat, sám mám resty. Tady se jen tak nevidí postavička ve slušném ohozu (stydím se, ale ani já ne - říkám si, že ty peníze budu potřebovat na učitele a nerozhazuji), přitom „tam“ vyjít v šatech za 1zl (ty původní při startu) byla společenská sebevražda. Každý hned věděl, hele, to je nějaký chudák, možná mu v rámci charity něco strčím, ale vůbec nemá cenu mu něco nabízet, stejně na to nemá. Nebyl problém dát za šaty 25.000zl - (cca o něco víc než plná plátovka) a to ještě neřeší, když potřebujete oblek do společnosti (ten byl o něco málo levnější).
Odliv peněz přes zbraně a vybavení si myslím, že moc fungovat nemůže, přece jenom, není to diablo, aby jsi držel v ruce meč s 45dmg a byl ochotný vyhodit 200k za jiný s 50dmg. Tady je to prostě +2,+3 a pak konec.
Ale jídlo a pití, tam by to snad šlo. Když se třeba řekne: „počkejte tady u stolu, já pro něco skočím“, tak přinést to nejlevnější pivo nebo víno, no to by se člověk propad. 2000zl za večer jen za pití pro 5ti člennou společnost se dá pustit jak nic (2k každý). Ale to souvisí i s expícím systémem, ten časový pomáhá kecání u ohně a v hospodě, takže pak se i takhle utrácí. Proto mě docela nadchlo, že se uvažuje o nějakém půl na půl (čas x zabíjení).
Ale aby to nevypadalo, že si stěžuji, třeba prodej přes stolky je skvělý, zbraně na zádech jsou super, nikdo nemá problém s tím, že jdeš něco někam zabít a nestrčí ti tam nějaký masakr spawn, prostě pohoda, zábava, oddech. A neskutečně rozsáhlý svět. Stále je co objevovat, pořád je spousta míst, kde jsem nebyl, neuvěřitelné. Rozhodně díky, skvělá práce.