Page 4 of 5

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 12:49 29. Jul 2012
by Pajule
šiknul by se popis osob :D

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 13:20 29. Jul 2012
by Rejty
Máš jezdit s námi... 8)

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 13:23 29. Jul 2012
by Pajule
maj bejt lepší datumy :twisted:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 15:03 29. Jul 2012
by J.F.Payne
Haha, jak tam Sam, Kucik a Berserk házej do potoka mrtvolu... :))

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 18:57 29. Jul 2012
by Rejty
Pajule wrote:maj bejt lepší datumy :twisted:
To říkáš už šest let. :var_13:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 19:25 29. Jul 2012
by KaTo
Rejty wrote:
Pajule wrote:maj bejt lepší datumy :twisted:
To říkáš už šest let. :var_13:
...jak zaměstnáte blondýnu na celý víkend? Dáte ji papír popsaný z obou stran stejnou větou: "Rychle otoč, čeký tě překvapení."
Takže Rejty - příští rok, až budeš zase určovat termín, tak zařiď, aby jí někdo (kdokoli) sebral na vybraný víkend ten papír :twisted: .

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 20:54 29. Jul 2012
by kucik
Bylo to super. Pocasi, pohosteni, pohoda. Jen ta orechovice mi nejak nesedla.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 21:31 29. Jul 2012
by Miell
Bylo to fajn :)
A přidala jsem na FB fotky :wink:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 08:44 30. Jul 2012
by Rejty
kucik wrote:Bylo to super. Pocasi, pohosteni, pohoda. Jen ta orechovice mi nejak nesedla.
Fakt? Já myslel, že letos byli všichni střízliví... :mrgreen:
Miell wrote:Bylo to fajn :)
A přidala jsem na FB fotky :wink:
Pěkný fotky. :var_16:

Příští rok snad pojedu zase na celej sraz a nebudu jen sedět... Nebo maximálně řezat dříví. :var_45: :mrgreen:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 09:15 30. Jul 2012
by Miell
Dík :) A video jsi viděl?

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 09:28 30. Jul 2012
by kucik
Rejty wrote:
kucik wrote:Bylo to super. Pocasi, pohosteni, pohoda. Jen ta orechovice mi nejak nesedla.
Fakt? Já myslel, že letos byli všichni střízliví... :mrgreen:
Já jsem si to o sobě myslel taky.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 09:40 30. Jul 2012
by Rejty
Miell wrote:Dík :) A video jsi viděl?
Neviděl, já nemám nainstalovanej ten flash player...

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 20:21 30. Jul 2012
by Theogil I
super sraz :D , super fotky :D , super zlomenina :roll:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 00:39 31. Jul 2012
by Rejty
Theogil I wrote:super sraz :D , super fotky :D , super zlomenina :roll:
Já to říkám furt, jsem prokletej a šíří se to dotykem! :var_45:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 08:03 31. Jul 2012
by Lord_Berserk
Sraz super, pocasi se povedlo ... dneska si dam este k veceri kus kolena co mi dal Krkoun na cestu :P
Doufam, ze vas v nedeli nepotkal takovej chcanec jako nas na pulce cesty do Plzne. Odpocivadla plny, takze neslo zastavit a zjistil sem, ze soudruzi z NDR zapomneli na cyklovac steracu a dali mi tam jen jednu univerzalni rychlost :mrgreen: ... ale prorolboval sem to 8)

Kucik by sem este moh vyvesit vysledky ... kdo to celkove vyhral :)