Page 4 of 17

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 08:59 17. Apr 2012
by OneHeart
podle mě je to nejzábavnější topic, co jsem tu za poslední dobu četl. Díky šamane :wink:

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:04 17. Apr 2012
by -darkvision-
OneHeart wrote:podle mě je to nejzábavnější topic, co jsem tu za poslední dobu četl. Díky šamane :wink:
V čem přesně spočívá ta zábavnost?

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:23 17. Apr 2012
by Bahnak
Na zloděje jsem taky zvědavý, pak dopíšu něco ze svýho mlejnu. Jinak ten Barbar/Harfeník mě dostal, asi jdu do toho, to prostě musím mít ve sbírce :oops:

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:37 17. Apr 2012
by Barbar321
-darkvision- wrote:
OneHeart wrote:podle mě je to nejzábavnější topic, co jsem tu za poslední dobu četl. Díky šamane :wink:
V čem přesně spočívá ta zábavnost?
Mě jako nováčka také tento topic velice baví. Zjišťuju i nový náhled na svět. Ne že by zatím u mě něco změnil, ale rád si počtu ještě názor na to, jak bych měl upravit své povolání až se zde objeví také.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:45 17. Apr 2012
by OneHeart
-darkvision- wrote:
OneHeart wrote:podle mě je to nejzábavnější topic, co jsem tu za poslední dobu četl. Díky šamane :wink:
V čem přesně spočívá ta zábavnost?
pochopím některé aspekty classů, které jsem ještě nehrál. ;)

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:29 17. Apr 2012
by zachy
Pozor Harfeníkův spánek nemá vždy 127 TO!!! To platí pouze pokud máš Obratnost < 10.
A dost možná se počítá celková obratnost, tzn. i s předměty.
This spell has a DC of 10 + (Harper scout Level) + (dexterity modifier). If the dexterity modifier is negative, the spell will have a DC of 127

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:58 17. Apr 2012
by Shaman88
zachy wrote:Pozor Harfeníkův spánek nemá vždy 127 TO!!! To platí pouze pokud máš Obratnost < 10.
A dost možná se počítá celková obratnost, tzn. i s předměty.
This spell has a DC of 10 + (Harper scout Level) + (dexterity modifier). If the dexterity modifier is negative, the spell will have a DC of 127
Ano, přesně tak. Pokud 127 by měl jen pokud má barbar obratnost 8.
Nicméně to vůbec nevadí - uvedl jsem to jen jako dodatek, stejně kouzlo spánek je tak nějak nevyužitelné.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 12:09 17. Apr 2012
by Caehan
Shaman88 wrote:
zachy wrote:Pozor Harfeníkův spánek nemá vždy 127 TO!!! To platí pouze pokud máš Obratnost < 10.
A dost možná se počítá celková obratnost, tzn. i s předměty.
This spell has a DC of 10 + (Harper scout Level) + (dexterity modifier). If the dexterity modifier is negative, the spell will have a DC of 127
Ano, přesně tak. Pokud 127 by měl jen pokud má barbar obratnost 8.
Nicméně to vůbec nevadí - uvedl jsem to jen jako dodatek, stejně kouzlo spánek je tak nějak nevyužitelné.
Nejlepsi obrana proti harfenikovi je naboostovat mu obratnost, zajimave :D

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 13:05 17. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Mel bych jeste jednu pripominku s Shamanove topiku. Zacina to byt trochu chaoticke.... nebylo by vhodne seradit povolani podle abecedy a oddelit prestizni od standardnich?

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 13:11 17. Apr 2012
by Shaman88
Jojo, jsem si toho vědom. Dělám ty povolání podle aktuální nálady, až to dokončím tak to pak seřadím. Zatím chci dodržet že bude jeden příspěvek pro jedno povolání. (s tím že až na výjimky budu ukazovat postavy které mají více lvlů daného povolání než toho druhého).

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 15:54 17. Apr 2012
by Caehan
No, ja navrhuji, aby část s dalším povoláním začínala třeba následnovně: --Paladin--, to proto, abych mohl stisknout ctrl+F, napsat: "--Pal", dal to vyhledat a byl tam, kde chci... ale je to jenom jedna z mnoha možností, klidně tam může být úvodní post s odkazy na jednotlivé příspěvky.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 16:37 17. Apr 2012
by kucik
Pokud budete chtít, tak to pak může někam přesunout, nebo hodit na web, pokud se to tam někam hodí.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 16:42 17. Apr 2012
by Shaman88
Pokud jsem něco u toho zaklínače napsal špatně tak mě na to upozorněte :)

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:16 17. Apr 2012
by Prasokralik
Caehan wrote:Nejlepsi obrana proti harfenikovi je naboostovat mu obratnost, zajimave :D
stačí bejt elf

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:34 17. Apr 2012
by kucik
Shaman88 wrote:
This spell has a DC of 10 + (Harper scout Level) + (dexterity modifier). If the dexterity modifier is negative, the spell will have a DC of 127
A nevrací tuhle chybu funkce SpellSaveDC() i když máš zápornou jinou kouzlící abilitu?
Tzn. třeba wizna se zápornou int? Ale tam bys to pak ani neseslal, co?