Page 4 of 4

Re: Překupník zboží

Posted: 14:29 30. Apr 2012
by Absinthorix
Ne... já vybírám slabé a nemocné kusy ze stáda, co nejdou nad 200 :lol: proto tam vidíš pořád jen ty za 500 :wink:

Ale asi by byl lepší i druhý, čistě surovinový obchodník jak psal kucik, pokud se najde někdo kdo ho vyrobí