Re: Překupník zboží
Posted: 14:29 30. Apr 2012
Ne... já vybírám slabé a nemocné kusy ze stáda, co nejdou nad 200
proto tam vidíš pořád jen ty za 500 
Ale asi by byl lepší i druhý, čistě surovinový obchodník jak psal kucik, pokud se najde někdo kdo ho vyrobí
Ale asi by byl lepší i druhý, čistě surovinový obchodník jak psal kucik, pokud se najde někdo kdo ho vyrobí