Page 4 of 5

Re: Měňavec

Posted: 16:55 21. May 2012
by kucik
Jenže pak by to bylo extra přesílený. Si řekneš, že teď se změníš v epickou zbroj a meč a máš hotovo :mrgreen:
Image

Re: Měňavec

Posted: 17:14 21. May 2012
by KaTo
kucik wrote:Jenže pak by to bylo extra přesílený. Si řekneš, že teď se změníš v epickou zbroj a meč a máš hotovo :mrgreen:
Image
Máš nějaký rozbitý odkaz (my co známe Oglafa, samozřemně víme, o co se jedná :mrgreen: ).
Právě proto se zastávám myšlenky, že měňavec by měl mít ty extra proměny dané od WB, aby korespondovali s nastavením Thalie (bo ty systémové co má jsou momentálně těžce mimo). Viz upravení sumonni pro kouzelnická povolání bo ti standartní jsou taktéž o ničem.

Re: Měňavec

Posted: 17:18 21. May 2012
by G-ladiator
Jinak k těm proměnám do jiných osob, intrikaření atp., nezapomínejte, že každý měňavec je též druid a je měl by se na to brát zřetel.

Re: Měňavec

Posted: 17:25 21. May 2012
by KaTo
G-ladiator wrote:Jinak k těm proměnám do jiných osob, intrikaření atp., nezapomínejte, že každý měňavec je též druid a je měl by se na to brát zřetel.
Nemusel, když to nehraješ (viz debata na téma k hraní paladina netřeba mít lvly paladina). Třeba můj měňavec druid není :P , je to čaroděj.

Re: Měňavec

Posted: 17:30 21. May 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:
G-ladiator wrote:Jinak k těm proměnám do jiných osob, intrikaření atp., nezapomínejte, že každý měňavec je též druid a je měl by se na to brát zřetel.
Nemusel, když to nehraješ (viz debata na téma k hraní paladina netřeba mít lvly paladina). Třeba můj měňavec druid není :P , je to čaroděj.
Ticho tam, je to drak a hotovo

Re: Měňavec

Posted: 17:32 21. May 2012
by G-ladiator
Napadlo mě to jako omezení v případě, že by měl být měňavec přesílený. Nebo ho, podobně jako aasimara, tieflinga a další zvláštní případy, dávat za "slohovku" (a povolit tím i nedruidské varianty) :)

Re: Měňavec

Posted: 17:54 21. May 2012
by Prasokralik
měňavec s dual classem nikdy nebude přesílený :D

Re: Měňavec

Posted: 17:59 21. May 2012
by G-ladiator
Proměna do kohokoliv mi přijde jako hodně silná schopnost

Re: Měňavec

Posted: 18:04 21. May 2012
by KaTo
Je třeba odlišovat dvě věci - RP a systémovou použitelnost v PvE. Prasokralik naznačuje to druhé, ty se bavíš o tom prvním.

Re: Měňavec

Posted: 18:58 21. May 2012
by Prasokralik
nahvězdičkovat si že ho mám jak tankový dělo umim i s rienem :P tomu bych neříkal přesílenost

Re: Měňavec

Posted: 19:00 21. May 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:nahvězdičkovat si že ho mám jak tankový dělo umim i s rienem :P tomu bych neříkal přesílenost
To jo, ale morfnout se v Riena na 20 levelu být přesílené může. :mrgreen:

Re: Měňavec

Posted: 19:05 21. May 2012
by Prasokralik
Aulus wrote:
Prasokralik wrote:nahvězdičkovat si že ho mám jak tankový dělo umim i s rienem :P tomu bych neříkal přesílenost
To jo, ale morfnout se v Riena na 20 levelu být přesílené může. :mrgreen:
jak se to vezme, by si to rien konečně mohl rozdat sám se sebou, ideální partner hmmm...





samozřejmě myslím duel zvrhlíci!

Re: Měňavec

Posted: 21:29 21. May 2012
by XŠevyX
Tohle vše už mi příjde až moc komplikované a jak je zde ziňováno přesílené....
Cílem nápadu bylo pouze rozšířit využití měňavce ke skvělé RP hře , né z něho dělat opět nějaký PB.

Re: Měňavec

Posted: 21:44 21. May 2012
by kokosak
Amber wrote:@ kokosak: Takže by se proti tomu neměly postavy jak bránit?

Edit: Jestli by tím totiž měňavec získal úplně stejné statistiky jako má postava, kterou napodobuje, tak by to byl dost silný spoiler informací.
V tom je právě smrtelnost šiftra. V klasickym papíráku ještě získával schopnost mluvit jazykem toho, do kterýho se převtělil. V NWN engine by to znamenalo dostat frakci potvory. Ne, buďme upřímní. Pokud by se šifter měl hrát podle toho, co ve "skutečnosti" dokáže, je to zabiják RP světa. Jeden jedinej na serveru a toho tóča, co by s tím bylo.... Asi opravdu jediná volba je dát mu i nějaký použitelnější tvary. I když já s těmi jeho půvosnímy neměl nikdy problém v boji.

Re: Měňavec

Posted: 12:36 22. May 2012
by Barbar321
Osobně souhlasím s Kucíkem. Dát do rukou jednotlivci takovou zbraň je podle mě dost nevhodné. Pokud by se změnil systém hry a základem šiftera by nebyl druid, ale libovolné povolání, částečně bych po RP stránce s tím souhlasil.

Nechť si druid zůstane u svých zvířátek (která má) a do machinací a intrikací RP světa se tolik nemontuje :wall: