Page 4 of 4

Re: Slepice

Posted: 11:06 24. May 2012
by Absinthorix
ale my řešíme masňáky

Re: Slepice

Posted: 11:08 24. May 2012
by J.F.Payne
Jenže o tom to je. Zavede se plivník místo slepice. Mechanickej konstrukt místo masovýho golema. A banda opilých kamarádů místo vyvolaných zombie. Kde je hranice? A proč někomu projde to, a tomuhle už ne toto?

Nejlepší řešení by bylo přidat obyčejnou slepici k ptákům, co se daj koupit, a pak, kromě masovýho golema, jich zpřístupnit víc typů.

Re: Slepice

Posted: 11:10 24. May 2012
by Absinthorix
Image

Re: Slepice

Posted: 11:13 24. May 2012
by KaTo
Njn a jsme zase na začátku "Zakážeme...jíst stejky, protože...nemají zuby." Smutný na RP serveru.
I když pořád vycházím (asi z naivní) premisy, že dotyčný hráč "golema" má tyhle věci od začátku konzistentně promyšlené(!!!!) a odkývané od DM, tj. DM o tom vědí a pokud přijde na CvC (ne PK) - viz "dvojí metr", tak postava bude po právu "potrestána" (případně hráč).

Re: Slepice

Posted: 11:20 24. May 2012
by J.F.Payne
Akorát že hra na RP serveru by neměla zastírat to, že se dotyčný třeba jen snaží o co největší powerbuild. Neříkám, že je to příklad s plivníkem, ale příklad s golemem už se mi takovej zdá. Golem je nejsilnější familiar, a jeho použití je holt vykoupeno negativním efektem toho, že je to podomácku slepená zrůda z různejch částí mrtvol, takže se s tím nedá běhat po městě. Snahu vydávat ho za mechanickej konstrukt beru jako "RP okecávku".

EDIT: A navíc to není žádný zakazování. Subjektivní optimální řešení (přidat slepici a jiný druhy golemů) jsem navrhl. Otázka je, jestli by se to vyplatilo.

Re: Slepice

Posted: 11:20 24. May 2012
by kucik
J.F.Payne wrote:Jenže o tom to je. Zavede se plivník místo slepice. Mechanickej konstrukt místo masovýho golema. A banda opilých kamarádů místo vyvolaných zombie. Kde je hranice? A proč někomu projde to, a tomuhle už ne toto?

Nejlepší řešení by bylo přidat obyčejnou slepici k ptákům, co se daj koupit, a pak, kromě masovýho golema, jich zpřístupnit víc typů.
Tzn.:
Buď budu kvůli jednomu hráči předělávat haky a vytvářet 40x slepici jako přítelíčka.
Nebo to zakážu, ikdyž v tom nevidim problém?

Re: Slepice

Posted: 11:23 24. May 2012
by J.F.Payne
Já v tom taky nevidím problém. Jen říkám, že to může působit jistou nekonzistenci v posuzování rozličných familiárů.

Re: Slepice

Posted: 11:29 24. May 2012
by KaTo
J.F.Payne wrote:...
Kdybych tě neznal, tak bych řekl, že to těm PéGéčkům závidíš :lol: :lol: :lol: .
*sklenice z 50% plná* Je poloprázdná nebo poloplná?
Ty ji vidíš polopráznou - špinavý PG tu něco RP okecává. Zakázat (nedovolit). //nadsázka
Já ji vidím poloplnou - hráč se snaží o zpestření světa. Povolit .

Přišel s nápadem jako první, pokud to sehraje, proč ne. Pokud ne, dopadne to holt jako to dopadlo s Rakashama ve Hvozdu. Zakáže se to. Nebo jako s Asimámrýmama a Tfujflinkama, koneckonců, podobně visí(?) Damoklův meč nad RDD v případě jejich přemnožení.

Re: Slepice

Posted: 11:46 24. May 2012
by G-ladiator
kucik wrote:Tzn.:
Buď budu kvůli jednomu hráči předělávat haky a vytvářet 40x slepici jako přítelíčka.
Nebo to zakážu, ikdyž v tom nevidim problém?
Já myslím, že to bylo myšlené tak přidat slepici k tomu prdoavači zvířat U Dobrodruha

Re: Slepice

Posted: 12:28 24. May 2012
by davidsoft
G-ladiator wrote:Já myslím, že to bylo myšlené tak přidat slepici k tomu prdoavači zvířat U Dobrodruha
Zvířata od Dobrodruha mají oproti přítelíčkům řadu nevýhod, zejména se podstatně hůř ovládají. Ve složitějších a rušnějších situacích (např. při akcích Morusova stánku) jsou proto velmi nepraktičtí.

Re: Slepice

Posted: 14:42 24. May 2012
by Prasokralik
kucik wrote:
J.F.Payne wrote:Jenže o tom to je. Zavede se plivník místo slepice. Mechanickej konstrukt místo masovýho golema. A banda opilých kamarádů místo vyvolaných zombie. Kde je hranice? A proč někomu projde to, a tomuhle už ne toto?

Nejlepší řešení by bylo přidat obyčejnou slepici k ptákům, co se daj koupit, a pak, kromě masovýho golema, jich zpřístupnit víc typů.
Tzn.:
Buď budu kvůli jednomu hráči předělávat haky a vytvářet 40x slepici jako přítelíčka.
Nebo to zakážu, ikdyž v tom nevidim problém?
stačí mu říct, on si jí vytvoří sám

Re: Slepice

Posted: 23:01 29. May 2012
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:Akorát že hra na RP serveru by neměla zastírat to, že se dotyčný třeba jen snaží o co největší powerbuild. Neříkám, že je to příklad s plivníkem, ale příklad s golemem už se mi takovej zdá. Golem je nejsilnější familiar, a jeho použití je holt vykoupeno negativním efektem toho, že je to podomácku slepená zrůda z různejch částí mrtvol, takže se s tím nedá běhat po městě. Snahu vydávat ho za mechanickej konstrukt beru jako "RP okecávku".

EDIT: A navíc to není žádný zakazování. Subjektivní optimální řešení (přidat slepici a jiný druhy golemů) jsem navrhl. Otázka je, jestli by se to vyplatilo.
Tak teď už mi je to zcela jasné.
Pokad toho golema považujete za nejsilnějšího familiara, tak to pak jo. 8)