Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:47 24. May 2012
Tohle je setting světa ala reálie... ten nezná slovo hratelnost - pouze reálnost.Koninho87 wrote:bez podtemna je to jedna velká nuda.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Tohle je setting světa ala reálie... ten nezná slovo hratelnost - pouze reálnost.Koninho87 wrote:bez podtemna je to jedna velká nuda.
Koukám, pokud má někdo jiný nazor než pan Payne, nemůže ho sdelit ani prezentovat, je špatný, protože právo, spravedlnost, neomylnost promluvila;)J.F.Payne wrote:Pokuv vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
Hodně ubohý. To už ti došli logické argumenty?J.F.Payne wrote:Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
V těhle hrách není RP. Já nepsal že RP je zbytečné, psal jsem že IC vývoj světa vůbec nehledí na to že se jedná o hru a jak to hráče bude bavit, řeší jen to aby to bylo "historicky" správně.J.F.Payne wrote:Pokud vám přijdou reálie nehratelný, proč nejdete radši hrát WOWko nebo Lineage? Tam se moc nemusíte zatěžovat se zbytečnou RP omáčkou.
Já to chápu. Chtěl jsem ale poukázat na to, že jsou i hráči, které tohle "historicky správné" řešení baví a rozvíjejí ho.Shaman88 wrote:V těhle hrách není RP. Já nepsal že RP je zbytečné, psal jsem že IC vývoj světa vůbec nehledí na to že se jedná o hru a jak to hráče bude bavit, řeší jen to aby to bylo "historicky" správně.
Těším se na zcela logický bakrot Karatského království. ....... když pořádně tak pořádně;).J.F.Payne wrote:Já to chápu. Chtěl jsem ale poukázat na to, že jsou i hráči, které tohle "historicky správné" řešení baví a rozvíjejí ho.Shaman88 wrote:V těhle hrách není RP. Já nepsal že RP je zbytečné, psal jsem že IC vývoj světa vůbec nehledí na to že se jedná o hru a jak to hráče bude bavit, řeší jen to aby to bylo "historicky" správně.
A to já právě takyKrysak wrote:Těším se na zcela logický bakrot Karatského království. ....... když pořádně tak pořádně;).
Pokud ti vyhovuje to že vývoj může mít za následek naprostá znechucení jiných hráčů, i když by nemusel mít, tak nemá smysl vlastně o ničem diskutovat.J.F.Payne wrote:Já to chápu. Chtěl jsem ale poukázat na to, že jsou i hráči, které tohle "historicky správné" řešení baví a rozvíjejí ho.Shaman88 wrote:V těhle hrách není RP. Já nepsal že RP je zbytečné, psal jsem že IC vývoj světa vůbec nehledí na to že se jedná o hru a jak to hráče bude bavit, řeší jen to aby to bylo "historicky" správně.
Poukazuju jen na to, že co mnohé znechucuje (ač jsem se vlastně nikdy nedověděl proč vlastně), to může někoho jiného bavit. Na tom není nic špatného, ne? Nebo jsi toho názoru, že v momentě, kdy něco někoho znechutí, je třeba okamžitě s tím přestat a zjednat vše tak, aby to dotyčnému nebo dotyčným vyhovovalo? To by bylo na dvě věci.Shaman88 wrote:Pokud ti vyhovuje to že vývoj může mít za následek naprostá znechucení jiných hráčů, i když by nemusel mít, tak nemá smysl vlastně o ničem diskutovat.
Jo, máš pravdu, chce to řešit.klobouk wrote:...
Tohle je pravda jen z poloviny. Ano, DM napsal, že nemá čas, ale:Krysak wrote:*nevěřícně kroutí hlavou*
1. GM specializoané na podtemno nemá bohužel čas, taky věnovat se těm pár hráčům, když má nahoře spoustu zajímavějších věcí..... a pro více lidí
Na koho se ta vina hází? Prosím vysvětlit.Krysak wrote: Mám se koukat, jak mi kamarádi odcházejí, protože se něco udělalo ne uplně štastně a vina se hází na ty co to neudělali?
*poklepal si hlavou na čelo*