Page 4 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:32 28. May 2012
by Absinthorix
...poslala jestřába i své sestře

Image

a Karkulky měly zaděláno na pěknou polízanici.

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:41 28. May 2012
by Amber
Karkulky však měly na své straně elitního inkvizitora
//tak se ten obrázek vážně jmenuje :wink:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:47 28. May 2012
by Prasokralik
nc

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:49 28. May 2012
by Prasokralik
A ještě jeden, potká tak drowák elfku....

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:52 28. May 2012
by Amber
Znáte příběh Háda a Persefony? :)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:53 28. May 2012
by Prasokralik

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:54 28. May 2012
by Nalkanar
Green Dragon Disciple - nutnost - druid, 8 bodů znalostí :D :lol:

AA

Amber:
Háda nebavilo honit si mezi mrtvejma, tak unesl Persefonu. Ta držela protestní hladovku, ale nakonec snědla šest semínek čehosi a proto musela být vždy půl roku s Hádem a půl roku doma u matky? :)


EDIT: doplněn obrázek pro Jarouše

Mág půlelfík
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:56 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Karkulky však měly na své straně elitního inkvizitora
//tak se ten obrázek vážně jmenuje :wink:
Image
Ovšem inkvizitor i přes to, že měl mizernou tětivu a šipky taky nestály za moc, naháněl hrůzu vodním mužům a žínkám z celého (pra)Hvozdu a jeho okolí. A tak sestrám nezbylo než probudit i Starého enta

Image

Edit:
Nalkanar wrote:...
Prasokralik wrote:...
ale notak pánové... nejsou ty obrázky vidět, to je to takovej problém hodit do Image? Já vím, že bod "viditelné" obrázky tam není, ale tak doufal jsem, že to bude zřejmé 8)

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:00 28. May 2012
by Prasokralik
meanwhile po ránu u racka

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:04 28. May 2012
by Amber
[quote="Nalkanar"]Amber:
Háda nebavilo honit si mezi mrtvejma, tak unesl Persefonu. Ta držela protestní hladovku, ale nakonec snědla šest semínek čehosi a proto musela být vždy půl roku s Hádem a půl roku doma u matky? :)[/quote]
Nalku, ty bys měl psát příběhy pro děti! :D Vystihl jsi to hezky, jen co je pravda.

Netuším, jestli něco podobného na Thalii je. Kéž by! :wink:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:05 28. May 2012
by Aulus
Absinthorix wrote: Ovšem inkvizitor i přes to, že měl mizernou tětivu a šipky taky nestály za moc, naháněl hrůzu vodním mužům a žínkám z celého (pra)Hvozdu a jeho okolí. A tak sestrám nezbylo než probudit i Starého enta

Image
... a svůdnou vodní žínku (matku) představenou, které je pro jakéhokoli smrtelné muže (zvlášť pro paladina) tuze těžké odolat
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:07 28. May 2012
by Absinthorix
Probuzení u Racka... počkat!
Image

Nalkanar wrote:Nemůžete vložit obrázek větší než ... ...

A jsem líný na DA hledat, jestli umí DA dělat náhledy rozklikávací ;)
Co takhle mrknout na 1., slovy první stránku... umí to dělat náhledy i z relativních odkazů - webovských
Prasokralik wrote: nauč se klikat
a ty číst

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:11 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote: Netuším, jestli něco podobného na Thalii je. Kéž by! :wink:
Image
Nádhera!

I tohle by stačilo :)
Image

Nalkanar wrote:Tvůj argument byl proti zatěžování... odkaz nezatíží a citace je celkem easy a rozkliknutelná ;)
Pravidla:
Fantasy obrázky jsou preferované
Steampunk etc. povolené
Prosím neposílat rage/meme/jiné ptákoviny
Extra body+ za NWN vztažené obrázky
Každý komentář(spam) nechť je doplněn obrázkem
Komentáře bez obrázků šup do Spamu

Obrázky nejlépe hostovat mimo server např.: http://www.imagehosting.cz
to je to tak těžké přečíst víc jak 1 řádek?

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:13 28. May 2012
by Aulus
A tohle by vám nestačilo? :wink:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:15 28. May 2012
by Amber
J.F.Payne wrote:No, jeden takovej velkej hrad na veliký skále se dokončuje v toolsetu, jen okolo něho není moře vody.
EDIT: Vlastně jsem udělal i jeden kterej je skoro stejnej a na moři, ale ten se asi do modulu nedostane.
A kdypak bude ke shlédnutí? :wink: :wink:

Zapomenutý chrám (v hvozdu?)
Image

Edit:
@ Aulus: Ale jo, taky by šlo. 8)