Page 4 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:32 28. May 2012
by Absinthorix
...poslala jestřába i své sestře
a Karkulky měly zaděláno na pěknou polízanici.
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:41 28. May 2012
by Amber
Karkulky však měly na své straně elitního inkvizitora
//tak se ten obrázek vážně jmenuje

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:47 28. May 2012
by Prasokralik
nc

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:49 28. May 2012
by Prasokralik
A ještě jeden, potká tak drowák elfku....

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:52 28. May 2012
by Amber
Znáte příběh Háda a Persefony?

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:53 28. May 2012
by Prasokralik
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:54 28. May 2012
by Nalkanar
Green Dragon Disciple - nutnost - druid, 8 bodů znalostí
AA
Amber:
Háda nebavilo honit si mezi mrtvejma, tak unesl Persefonu. Ta držela protestní hladovku, ale nakonec snědla šest semínek čehosi a proto musela být vždy půl roku s Hádem a půl roku doma u matky?
EDIT: doplněn obrázek pro Jarouše
Mág půlelfík

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:56 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Karkulky však měly na své straně elitního inkvizitora
//tak se ten obrázek vážně jmenuje

Ovšem inkvizitor i přes to, že měl mizernou tětivu a šipky taky nestály za moc, naháněl hrůzu vodním mužům a žínkám z celého (pra)Hvozdu a jeho okolí. A tak sestrám nezbylo než probudit i Starého enta
Edit:
Nalkanar wrote:...
Prasokralik wrote:...
ale notak pánové... nejsou ty obrázky vidět, to je to takovej problém hodit do

? Já vím, že bod "viditelné" obrázky tam není, ale tak doufal jsem, že to bude zřejmé

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:00 28. May 2012
by Prasokralik
meanwhile po ránu u racka

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:04 28. May 2012
by Amber
[quote="Nalkanar"]Amber:
Háda nebavilo honit si mezi mrtvejma, tak unesl Persefonu. Ta držela protestní hladovku, ale nakonec snědla šest semínek čehosi a proto musela být vždy půl roku s Hádem a půl roku doma u matky?
[/quote]Nalku, ty bys měl psát příběhy pro děti!

Vystihl jsi to hezky, jen co je pravda.
Netuším, jestli něco podobného na Thalii je. Kéž by!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:05 28. May 2012
by Aulus
Absinthorix wrote:
Ovšem inkvizitor i přes to, že měl mizernou tětivu a šipky taky nestály za moc, naháněl hrůzu vodním mužům a žínkám z celého (pra)Hvozdu a jeho okolí. A tak sestrám nezbylo než probudit i Starého enta
... a svůdnou vodní žínku (matku) představenou, které je pro jakéhokoli smrtelné muže (zvlášť pro paladina) tuze těžké odolat

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:07 28. May 2012
by Absinthorix
Probuzení u Racka... počkat!
Nalkanar wrote:Nemůžete vložit obrázek větší než ... ...
A jsem líný na DA hledat, jestli umí DA dělat náhledy rozklikávací

Co takhle mrknout na 1., slovy první stránku... umí to dělat náhledy i z relativních odkazů - webovských
Prasokralik wrote:
nauč se klikat
a ty číst
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:11 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:
Netuším, jestli něco podobného na Thalii je. Kéž by!

Nádhera!
I tohle by stačilo
Nalkanar wrote:Tvůj argument byl proti zatěžování... odkaz nezatíží a citace je celkem easy a rozkliknutelná

Pravidla:
Fantasy obrázky jsou preferované
Steampunk etc. povolené
Prosím neposílat rage/meme/jiné ptákoviny
Extra body+ za NWN vztažené obrázky
Každý komentář(spam) nechť je doplněn obrázkem
Komentáře bez obrázků šup do Spamu
Obrázky nejlépe hostovat mimo server např.:
http://www.imagehosting.cz
to je to tak těžké přečíst víc jak 1 řádek?
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:13 28. May 2012
by Aulus
A tohle by vám nestačilo?

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:15 28. May 2012
by Amber
J.F.Payne wrote:No, jeden takovej velkej hrad na veliký skále se dokončuje v toolsetu, jen okolo něho není moře vody.
EDIT: Vlastně jsem udělal i jeden kterej je skoro stejnej a na moři, ale ten se asi do modulu nedostane.
A kdypak bude ke shlédnutí?
Zapomenutý chrám (v hvozdu?)
Edit:
@ Aulus: Ale jo, taky by šlo.
