Page 4 of 21

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:55 30. May 2012
by Rejty
G-ladiator wrote:Skvělé. Ale bacha, je to hroznej časožrout :D
Nestraš, potřebuju se učit na státnice... :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:57 30. May 2012
by G-ladiator
Založil jsem nový topic, tak pokračujme tam a kdyby se nějakému adminovi chtělo, může tam posledních GOT příspěvků šoupnout ;)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:01 30. May 2012
by Rejty
G-ladiator wrote:Založil jsem nový topic, tak pokračujme tam a kdyby se nějakému adminovi chtělo, může tam posledních GOT příspěvků šoupnout ;)
Odděleno.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:07 30. May 2012
by G-ladiator
Díky.

Jinak místo, kde se bil Stannis a kde Tyrion heceoval vojáky mohly být od sebe dost daleko. Královo přístaviště je kurevsky velké :)

SPOILER: Mám pocit, že Stannis teď na hodně dlouhou dobu mizí ze scény a jestli mě paměť neklame, ukáže se až na konci třetí knihy (což by měla být 4. sezóna seriálu)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:12 30. May 2012
by Rejty
Nechte si ty spoilery, chtěl jsem reagovat na příspěvěk a objevil se mi ten text! :var_13:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:23 30. May 2012
by Prasokralik
to jsem fakt jedinej, kdo si myslí, že se té bitvě měli raději vyhnout a chytře nastínit výsledek jako u těch předchozích, než natočit co natočili? Vždyť to bylo strašný :D jako jo, houndovo machrování obouručkou a tyrionovo axe in the knee bylo fajn ale to je asi tak všechno

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:26 30. May 2012
by G-ladiator
Mě se to třeba líbilo. Divoký oheň byl naprosto skvělý (jen škoda, že ho nebylo víc :twisted: ), Tyrionův herec zahrál jeho první velení docela dobře myslím. Zrovna Ohařovy devast mi přišli dost meh, když už tak by něco takového měl dělat hora a i pak by mi to přišlo divné.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:38 30. May 2012
by Rejty
Mně se to líbilo, přiznám se, že jsem ten díl viděl už dvakrát... :var_16:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 22:45 30. May 2012
by Krysak
Taky musím řící, že se mi tencelý seriál moc líbí. Bitva byla důležitým vyvrcholením celé serie, kdyby tam nebyla, jen všichni remcáme, proč ne.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 23:20 30. May 2012
by zachy
Akorát mi vrtá hlavou, proč do sálu s trůnem na konci 9tého dílu vstoupil ještě před Tywinem Lannisterem i Loras Tyrell (rytíř květin).

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 23:26 30. May 2012
by Aulus
zachy wrote:Akorát mi vrtá hlavou, proč do sálu s trůnem na konci 9tého dílu vstoupil ještě před Tywinem Lannisterem i Loras Tyrell (rytíř květin).
Žeby proto, že Malíček zapůsobil svým malíčkem? :mrgreen:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 23:29 30. May 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:to jsem fakt jedinej, kdo si myslí, že se té bitvě měli raději vyhnout a chytře nastínit výsledek jako u těch předchozích, než natočit co natočili? Vždyť to bylo strašný :D jako jo, houndovo machrování obouručkou a tyrionovo axe in the knee bylo fajn ale to je asi tak všechno
Já s tebou docela souhlasím. Ale na druhou stranu chápu, že bitva 90% diváků těchto typů seriálů potěší a na prostředky, které měli (pokud se dá věřit tomu, co tvrdí), to není špatné. :wink:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 23:38 30. May 2012
by G-ladiator
Rejty wrote:Nechte si ty spoilery, chtěl jsem reagovat na příspěvěk a objevil se mi ten text! :var_13:
Ups, omlouvám se :( Není nějaký lepší způsob, jak je zakrýt, než změna barvy? Na jiných forech pro to mají speciální kód, kde se pro odhalení spoileru musí kliknout, takže ani citace to neprozradí

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 08:43 31. May 2012
by Braenn
zachy wrote:Akorát mi vrtá hlavou, proč do sálu s trůnem na konci 9tého dílu vstoupil ještě před Tywinem Lannisterem i Loras Tyrell (rytíř květin).
Abychom si všichni opravdu všimli, že Tyrellové vstupují na scénu a s kým teď kopou a proč. Dle mě.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 09:07 31. May 2012
by Krysak
Tak ještě je tu další otázka, bude mít následky pro královnu, či krále, že na pulprcka zaútočil jejich človek zřejmě dle jejich rozkazu?
Přeci jen bratrovražda by neměla být nepotrestána:)