Page 4 of 5
Re: Systém koní
Posted: 17:01 18. Jan 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:kucik wrote:Limit tam je, ale šel by zvýšit.
Ooo a šlo by to zvýšit i tak, aby si nekromant mohl udělat miniarmádku nemrtvých?

Systém na toto už mám v hlavě, není tam vůbec důvod je mít v partě.
Ale práce ted mám strašně moc a nevím kdy a jeslti se k tomu někdy dostanu.
Re: Systém koní
Posted: 17:12 18. Jan 2013
by kucik
J.F.Payne wrote:
Ooo a šlo by to zvýšit i tak, aby si nekromant mohl udělat miniarmádku nemrtvých?

Klobouk: Limit je na počet henchamnů.
Re: Systém koní
Posted: 17:32 18. Jan 2013
by klobouk
Takže vyžadovalo by to zvýšit limit henchmanů, což ničemu nevadí, dát koním a poníkům henchmanské scripty, předělat pár koňských scriptů - kupovací, následovací, ustajovací.
Frakce by zůstaly, takže nepřátelé by reagovaly stejně, jako dosud.
Výhodou je lepší ovladatelnost, hlavně přechody - ale jen mimo dohled nepřátel.
Nevýhodou můžou být henchmanské scripty. Kůň by se mohl chovat jako henchman (znáte z kampaně). Mohl by útočit na nepřátele. Zabránit by tomu mohla koňská frakce, že? Je teď nastavená vhodně?
Re: Systém koní
Posted: 17:36 18. Jan 2013
by Shaman88
Jaký je důvod pro toto?
Koně odbíhají nebo co je za problém?
Re: Systém koní
Posted: 17:38 18. Jan 2013
by kucik
Jo, koně se ztrácej na přechodech.
Možná by stačilo jenom upravit dialogový scripty, aby tam bylo ,,vzít do party" a ,,vyhodit z party".
Re: Systém koní
Posted: 17:39 18. Jan 2013
by Shaman88
kucik wrote:Jo, koně se ztrácej na přechodech.
Možná by stačilo jenom upravit dialogový scripty, aby tam bylo ,,vzít do party" a ,,vyhodit z party".
Nebo ty skripty rovnou připojit k těm konským featům.
Re: Systém koní
Posted: 17:45 18. Jan 2013
by kucik
// create henchman
oHenchman=CreateObject(OBJECT_TYPE_CREATURE,sResRef,GetLocation(oPC),FALSE,sTag);
AssignCommand(oHenchman,SetAssociateState(NW_ASC_DISTANCE_6_METERS,TRUE));
DelayCommand(1.0,AddHenchman(oPC,oHenchman));
+ funkce SetMaxHenchmen(n+1);
V x2_mod_def_load.nss je pak SetMaxHenchmen(2);
Re: Systém koní
Posted: 18:43 18. Jan 2013
by Bahnak
To zní HODNĚ DOBŘE!
Již žádné hledání koní na stropech!
Re: Systém koní
Posted: 18:55 18. Jan 2013
by -darkvision-
*fňuk* kéž by byly koně i dole *fňuk*
Re: Systém koní
Posted: 19:24 18. Jan 2013
by karolina
-darkvision- wrote:*fňuk* kéž by byly koně i dole *fňuk*
Blbost, dole je to samej tunel, na ničem větším než na hadovi bys tma jezdit nemohl, páč by ses nevešel.
Re: Systém koní
Posted: 19:39 18. Jan 2013
by Shaman88
Zkus kuciku... jestli to bude fungovat, já vím že to s tou partou u koní buguje.
Nejjednodušší by bylo přidání featu přivolej koně... aktivuješ a kun k tobě přiběhne...
Re: Systém koní
Posted: 19:44 18. Jan 2013
by Amber
Shaman88 wrote:
Nejjednodušší by bylo přidání featu přivolej koně... aktivuješ a kun k tobě přiběhne...
Ale přiběhl by i z jiné lokace..?

Re: Systém koní
Posted: 19:45 18. Jan 2013
by Shaman88
Amber wrote:Shaman88 wrote:
Nejjednodušší by bylo přidání featu přivolej koně... aktivuješ a kun k tobě přiběhne...
Ale přiběhl by i z jiné lokace..?

Záleží jak by se to nastavilo...
Re: Systém koní
Posted: 19:47 18. Jan 2013
by Amber
Shaman88 wrote:Amber wrote:Shaman88 wrote:
Nejjednodušší by bylo přidání featu přivolej koně... aktivuješ a kun k tobě přiběhne...
Ale přiběhl by i z jiné lokace..?

Záleží jak by se to nastavilo...
Jen ještě poznámka: kdyby to koně prostě "teleportovalo" za postavou, používali by hráči tu funkci jako džina z lahve...
Ale dostat koně do party by bylo fajn.

Re: Systém koní
Posted: 20:20 18. Jan 2013
by -darkvision-
karolina wrote:-darkvision- wrote:*fňuk* kéž by byly koně i dole *fňuk*
Blbost, dole je to samej tunel, na ničem větším než na hadovi bys tma jezdit nemohl, páč by ses nevešel.
Mě de vo to že vy povrchnani tu furt nad něčím brečíte. Co kdyby se dělali věci které se týkaj celého serveru a ne jen toho vašeho povrchu? Sobci jste!
Ted to jsou koně.
Nedávno to bylo expení v poušti.
Co to bude příště? Hm? Sobci!