Page 4 of 7

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 20:27 13. Nov 2012
by Pajule
Lalala.. :D Omluva nedorazim v neděli od rána mam zkoušky, takže půjdu chrnět brzko :mrgreen: .. a hlavně žádný řečičky zas :wall:

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 20:31 13. Nov 2012
by kucik
To bylo asi tak nečekané, jako že Kája letos vyhraje slavíka.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 22:22 13. Nov 2012
by Rejty
Překvapení...

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 22:23 13. Nov 2012
by Rejty
Tahle sestava platí? Musím zamluvit hospodu... Půjde se do čajovny?
Jedou :mus_3: :

- Rejty, Shaman, Theogil + Awadar, Fox, Fredy, Berserk, Kucik , Diemo + Rori, Absinthorix, Igor

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 22:37 13. Nov 2012
by karolina
Rejty wrote:Tahle sestava platí? Musím zamluvit hospodu... Půjde se do čajovny?
Jedou :mus_3: :

- Rejty, Shaman, Theogil + Awadar, Fox, Fredy, Berserk, Kucik , Diemo + Rori, Absinthorix, Igor
Absinth nejede a "místo něj" Legition.. za nás tři čajovnu jo!

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 22:55 13. Nov 2012
by Shaman88
Už jsem chtěl napsat Shaman platí....
:)

Já přijedu :)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 22:57 13. Nov 2012
by Pajule
Tak já chtěla ukončit sezónu už minulej tejden, ale hmm v neděli mam poslední možnost jít na rozhodčího co už pískat nebude no. Thalijských srazů ještě bude kopa.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 09:25 14. Nov 2012
by Theogil I
Jedeme na 99%, snad se nic nepokazí. Pokud se tak dohodneme tak v sobotu vyzvedneme v Praze Shamana a za Prahou Kucika. Předběžný plánovaný příjezd je okolo 14:00 - 15:00. Vše se může ale změnit dle dohody s klukama. Čajovna jo, po cestě se bude dobrý teplý čaj hodit a pak hupky dupky na dobrou večeři a poklábosení do hospůdky. Plánovaný odjezd z Plzně v sobotu mezi 22:00 - 23:00 směr Brno.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 09:58 14. Nov 2012
by Diemo
supr, ja v cajovne stejne vetsinou nemluvim, furt mam slauch v puse

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 11:19 14. Nov 2012
by kucik
Kdo to jak vidíte se spaním (krom trpaslíků samozřejmě)? Ubytovna, nebo klubovna? Koukal jsem, že na klubovnu se nikdo nehlásil.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 11:43 14. Nov 2012
by igor
Pajule wrote:Tak já chtěla ukončit sezónu už minulej tejden, ale hmm v neděli mam poslední možnost jít na rozhodčího co už pískat nebude no. Thalijských srazů ještě bude kopa.
A tohle byla tvoje poslední možnost jít na sraz, už nám došla trpělivost :evil: Tenhle sraz je taky poslední před koncem světa... to je pořád "rozhodčí naposledy píská, srazy budou pořád" nebo "kámoš slaví 18tku, srazy budou pořád"...

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 13:18 14. Nov 2012
by Shaman88
kucik wrote:Kdo to jak vidíte se spaním (krom trpaslíků samozřejmě)? Ubytovna, nebo klubovna? Koukal jsem, že na klubovnu se nikdo nehlásil.
Já to psal hned v druhém příspěvku...
Nicméně začínám taky uvažovat o tom že o taky v noci zabalím... zjistil jsem že tam jede vlak :) (velmi překvapivě)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 19:29 14. Nov 2012
by Pajule
igor wrote:
Pajule wrote:Tak já chtěla ukončit sezónu už minulej tejden, ale hmm v neděli mam poslední možnost jít na rozhodčího co už pískat nebude no. Thalijských srazů ještě bude kopa.
A tohle byla tvoje poslední možnost jít na sraz, už nám došla trpělivost :evil: Tenhle sraz je taky poslední před koncem světa... to je pořád "rozhodčí naposledy píská, srazy budou pořád" nebo "kámoš slaví 18tku, srazy budou pořád"...

Tak já potřebuj sbírat body na šampióna výkonu a dalších 5 bodů je fajn a coo konec světa pche :D

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 12:19 15. Nov 2012
by Theogil I
Tak co pánové, platí dohodnuté?
Shamana bereme 10:31 v praze na autobusovém nádraží Florenc?
Poté jedeme pro Kucika?
Přes PM si upřesníme kontakty a adresy.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 15:38 15. Nov 2012
by pavad
Pajule wrote:
igor wrote:
Pajule wrote:Tak já chtěla ukončit sezónu už minulej tejden, ale hmm v neděli mam poslední možnost jít na rozhodčího co už pískat nebude no. Thalijských srazů ještě bude kopa.
A tohle byla tvoje poslední možnost jít na sraz, už nám došla trpělivost :evil: Tenhle sraz je taky poslední před koncem světa... to je pořád "rozhodčí naposledy píská, srazy budou pořád" nebo "kámoš slaví 18tku, srazy budou pořád"...

Tak já potřebuj sbírat body na šampióna výkonu a dalších 5 bodů je fajn a coo konec světa pche :D
Opravdu nikdo necekal, Pajule, ze se ucastnis. Jsi jiz notoricky proslavena svym "srazovanim".