Page 4 of 12
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 18:25 16. Mar 2013
by Diemo
To zni jak by se to nekdy stalo

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 19:59 16. Mar 2013
by Rejty
Minule jsem udělal a jak to dopadlo...
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 20:26 16. Mar 2013
by kucik
Uz bysme mohli zacit domlouvat dopravu. Opet se mi nechce jet samotnymu, takze:
a) Vezmu auto, zpet v nedeli. Kdo se pripoji?
b) Ke komu se pricpu?
...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:45 16. Mar 2013
by Molly23
Kuciku

já bych s tebou klidně jel, ale na motorku se asi budu bát, leda by jsi měl sajdkáru.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 00:14 17. Mar 2013
by karolina
My máme asi zese volný auto, ale chceme jet dopoledne už
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 04:05 17. Mar 2013
by Shaman88
Já dorazím v 10 na hlavní nádraží do prahy, dál to ještě nemám vymyšlený.
V každém případě sám nejedu, vůbec netuším jak se dostat z plzenskyho nádraží do čajovny....
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 08:19 17. Mar 2013
by Rejty
kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 13:12 17. Mar 2013
by marii
Rejty wrote:kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?
no pekne v pokojicku u tebe si ji zaparkuje)))
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 16:00 17. Mar 2013
by Lord_Berserk
Pridem az do restaurantu, caj nepijem

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 17:58 17. Mar 2013
by Rejty
Od 14:00 zamluvena čajovna U Pekla pro 10 lidí!
http://www.facebook.com/CajovnaUpekla
Od 19:00 zamluvena Stará sladovna pro 20 lidí!
http://www.starasladovna.cz/sladovna/kontakt.html
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 21:31 17. Mar 2013
by kucik
Rejty wrote:kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?
Tim myslim, jestli existuje moznost ji zaparkovat nekde, kde ji neodnesou mistni drowove k vetesnikovi.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 12:08 19. Mar 2013
by Shaman88
Má někdo tedy volného slota v autě z Prahy?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 12:47 19. Mar 2013
by Molly23
Uvidíme co Kucik Shamane. Zdá se že bohové vyslyšeli moje rituály za hnusné počasí na motorku

.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 12:53 19. Mar 2013
by karolina
Shamane, my máme volno, cestou do Plzně, a chystáme se jet i tak kolem té desáté, protože se tam chcem ještě někam podívat.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 12:59 19. Mar 2013
by Diemo
kulturně se vzdělávat
