Page 4 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 18:25 16. Mar 2013
by Diemo
To zni jak by se to nekdy stalo :-D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 19:59 16. Mar 2013
by Rejty
Minule jsem udělal a jak to dopadlo...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:26 16. Mar 2013
by kucik
Uz bysme mohli zacit domlouvat dopravu. Opet se mi nechce jet samotnymu, takze:

a) Vezmu auto, zpet v nedeli. Kdo se pripoji?
b) Ke komu se pricpu?

...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:45 16. Mar 2013
by Molly23
Kuciku :) já bych s tebou klidně jel, ale na motorku se asi budu bát, leda by jsi měl sajdkáru. :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 00:14 17. Mar 2013
by karolina
My máme asi zese volný auto, ale chceme jet dopoledne už

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 04:05 17. Mar 2013
by Shaman88
Já dorazím v 10 na hlavní nádraží do prahy, dál to ještě nemám vymyšlený.
V každém případě sám nejedu, vůbec netuším jak se dostat z plzenskyho nádraží do čajovny....

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 08:19 17. Mar 2013
by Rejty
kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:12 17. Mar 2013
by marii
Rejty wrote:
kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?
no pekne v pokojicku u tebe si ji zaparkuje)))

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:00 17. Mar 2013
by Lord_Berserk
Pridem az do restaurantu, caj nepijem :P

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 17:58 17. Mar 2013
by Rejty
Od 14:00 zamluvena čajovna U Pekla pro 10 lidí!

http://www.facebook.com/CajovnaUpekla


Od 19:00 zamluvena Stará sladovna pro 20 lidí!

http://www.starasladovna.cz/sladovna/kontakt.html

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 21:31 17. Mar 2013
by kucik
Rejty wrote:
kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?
Tim myslim, jestli existuje moznost ji zaparkovat nekde, kde ji neodnesou mistni drowove k vetesnikovi.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:08 19. Mar 2013
by Shaman88
Má někdo tedy volného slota v autě z Prahy?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:47 19. Mar 2013
by Molly23
Uvidíme co Kucik Shamane. Zdá se že bohové vyslyšeli moje rituály za hnusné počasí na motorku :lol: .

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:53 19. Mar 2013
by karolina
Shamane, my máme volno, cestou do Plzně, a chystáme se jet i tak kolem té desáté, protože se tam chcem ještě někam podívat.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:59 19. Mar 2013
by Diemo
kulturně se vzdělávat :D