Page 4 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:10 19. Mar 2013
by KaTo
drake127 wrote:Chceš snad říct, že jsi skončil předposlední. :wink:
áááá, "staré dobré" časy se vracejí, aneb zpravodajství ČST: "Náš socialistický sportovec se umístil na krásném druhém místě, zatímco imperialistický soupeř byl ostudně předposlední!" :mrgreen:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:35 19. Mar 2013
by Molly23
Chtěl jsem říct, že postupuji do semifinále a učinil jsem tak na příkaz organizátora! :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:43 19. Mar 2013
by kucik
Všimli jste si, že zatím vše hovoří pro T1ky?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:49 19. Mar 2013
by Molly23
kucik wrote:Všimli jste si, že zatím vše hovoří pro T1ky?
Jo taky jsem na to koukal!

Já bych postupem času zkoušel vyšší a vyšší tiery! Myslím že minimálně pětku nebo snad i šestku tu má každý.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:48 19. Mar 2013
by drake127
Určitě. Hry s jedničkama jsou moc rychle odbyté (alespoň ta naše celkem byla). Proto bych taky dovolil ty uličky, ať je víc prostoru k nějakému taktizování apod.

Viz poslat proti sobě Ferdinanda a T-50-2 (jiný tier, ale dobrý příklad).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:43 19. Mar 2013
by Bahnak
Určitě budeme pozvolna zvedat tier, bych to právě viděl na hezky po sobě jdoucí turnaje, nejdříve se dojedou jedničky, vyhlásí se vítěz, pak dvojky, trojky... třeba to dojedem až po desítky :-D
Zatím hrála jen žena, ale počkejte až bude tier V, to zasednu za volant své nakrknuté KV-1 a drahou polovičku k tomu nepustím :-)

:viking:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:21 19. Mar 2013
by Fryn
Semifinále Fryn vs Kucik nakonec končí 2:1 pro mě. Bylo to asi těsnější než v předchozím zápase s RoFem. Kucik dal fakt zabrat (jedna bitva teda byla pro něj naprosto jednoznačná).
drake127 wrote:Určitě. Hry s jedničkama jsou moc rychle odbyté (alespoň ta naše celkem byla). Proto bych taky dovolil ty uličky, ať je víc prostoru k nějakému taktizování apod. ...
Jj, pro příští turnaj se asi už povinně použije ten mód k omezování hrací plochy ze stránek ESL a možná by nebylo ani od věci, kdyby přihlášení účastníci hlasovali o mapě, ve které se bude turnaj odehrávat.
Bahnak wrote:Určitě budeme pozvolna zvedat tier, bych to právě viděl na hezky po sobě jdoucí turnaje, nejdříve se dojedou jedničky, vyhlásí se vítěz, pak dvojky, trojky... třeba to dojedem až po desítky :-D
Zatím hrála jen žena, ale počkejte až bude tier V, to zasednu za volant své nakrknuté KV-1 a drahou polovičku k tomu nepustím :-)

:viking:
No, jsem zvědav. Jak na tu posloupnost tierů v turnajích, tak na tu tvou KV-1 :).

Z osmifinále nám teda už chybí jen Galli a Shaman. Jak jste na tom ?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:11 19. Mar 2013
by Shaman88
Shaman po velmi drsném souboji překvapivě zvítězil 2:0.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:48 20. Mar 2013
by kucik
Bojim se, ze v 2. tieru to bude jeste vic o tom, kdo ma lepsi posadku. Kdyzuz mame vsichni ty jednicky, tak bysme s nima mohli zkusit rotu :)
Taky by mohl byt zajimavy treba souboj dvojic.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:10 20. Mar 2013
by -RoF-
Fryn wrote:Z osmifinále nám teda už chybí jen Galli a Shaman. Jak jste na tom ?
Nene osmifinále ne, spíš čtvrtfinále ;)

Osmifinále - 16 soutěžících
Čtvrtfinále - 8 soutěžících
Semifinále - 4 soutěžící
Finále - 2 soutěžící

:roll:
kucik wrote:Bojim se, ze v 2. tieru to bude jeste vic o tom, kdo ma lepsi posadku. Kdyzuz mame vsichni ty jednicky, tak bysme s nima mohli zkusit rotu :)
Taky by mohl byt zajimavy treba souboj dvojic.
Roty jsou ti k prdu. Protože si tam s jedničkama nezahraješ.
Osobně si myslím, že roty jsou ve WoTku blbě nastavené (pokud to teda neměnili)

U té nejnižší roty to bylo... Bažanti

Lehké tanky - 1 až 3 tier
Střední tanky - 2 až 4 tier
Těžké tanky - 4 tier
Stíhače - 2 až 3 tier
Arty - 2 až 3 tier

Takže si každý vezme 4. tier střední nebo těžký a jedou to tam zničit.

Ale ten souboj dvojic zní hodně zajimavě ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:14 20. Mar 2013
by Molly23
Tak hlásím že jsem porazil Shamana 2:0 a razím do finále! Hlavně druhý zápas byl vtipný. Tanky šli na pás na pás! Pak z mého rychlopalného kanonu padli dvě rány a shamanovi tankisti byli mrtvi :D...

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:08 21. Mar 2013
by Fryn
-RoF- wrote:Nene osmifinále ne, spíš čtvrtfinále ;) ...
Jj, máš pravdu, stejnou chybu mám i v turnajovém stromu (ořezával jsem ho ze šablobny pro větší počet účastníků).

Ohledně rot je to jak píše RoF. Nemělo by to cenu, byli bysme leda tak zajímavou kuriozitou, na které by si ostatní týmy lehce vydělávali expy.

Finálový zápas se odehraje nejdřív v pondělí příští týden, protože dřív asi nebudu mít k dispozici stroj, na kterém by se dalo rozumně spustit WoT (celkem zajímavé jaké stroje se nakonec dostali do finále, viděl jsem tam ze začátku spíš Leichttraktora nebo i ten bristký Mark I.).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:00 25. Mar 2013
by Molly23
Fryne tak mi napiš kdy se ti to hodí a domluvíme se. At to je z krku už :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:51 25. Mar 2013
by Fryn
Molly23 wrote:Fryne tak mi napiš kdy se ti to hodí a domluvíme se. At to je z krku už :)
Já byl dnes ve hře asi od jedné hodiny (tak jak jsem naznačoval ve svém posledním příspěvku tady). Zítra mi to asi nevyjde, takže se nejbližší možný termín finále posunuje na středu (kde bych mohl mít čas jak předpokládám tak od 17-21 hod).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:52 25. Mar 2013
by Molly23
Ok, tak ve středu!