Page 4 of 12
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 11:03 15. Jul 2013
by Theogil I
Přijedeme až v sobotu dopoledne/poledne ... pátek nedáváme.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 17:14 15. Jul 2013
by Shaman88
Shaman na slovensko nejede tak možná přijede už v pondělí

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 07:51 16. Jul 2013
by Theogil I
Rejty wrote:Rejty wrote:Jedou:
- Rejty, Shaman, Aulus + Amber, Theogil + Awadar, Molly, Karolina + Diemo, Groll, Fredy, Fox, Berserk +1, Sobik, Sorrow, Igor, Rudi +1, Sváča +1
Neví:
- Innfra, Derken, Sielencer, Ikstremist, Koninho87
Nejedou:
- Barbar, Darkvision
Jak to vypadá s účastí na sraze? Tato sestava platí? Nechce se ještě někdo přidat?

Ještě mě tak Rejty napadá, nechceš poslat peníze, ať to nehoníme na poslední chvíli?
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 10:23 16. Jul 2013
by Rejty
Theogil I wrote:Ještě mě tak Rejty napadá, nechceš poslat peníze, ať to nehoníme na poslední chvíli?
Samozřejmě, dle instrukcí v prvním příspěvku.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 14:38 17. Jul 2013
by innfra
Když bych dorazil bez kostýmu? Byl by to velkej průšvih?

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 14:39 17. Jul 2013
by Rejty
Bylo by to lepší než vůbec.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 14:43 17. Jul 2013
by Shaman88
Já taky neberu nic.
Už mimule mě s tím mečem nechtěli pustit do vlaku. Asi vezmu pásky a nějaký ten molitan vyrobím si zbraň na místě.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 14:54 17. Jul 2013
by Amber
Taky nemám nic vhodného jako kostým
Shaman88 wrote:Už mimule mě s tím mečem nechtěli pustit do vlaku.
Další podraz

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 14:56 17. Jul 2013
by Shaman88
Českým drahám je to jedno, ale regiojet má nějaké bezpečnostní podmínky nebo co a musel jsem to vytáhnout a dát bokem a lidi se na mě dívali jak na blbce....
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 14:58 17. Jul 2013
by innfra
Že by jsme něco spíchli na místě?
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:12 17. Jul 2013
by Bahnak
Shaman88 wrote:Českým drahám je to jedno, ale regiojet má nějaké bezpečnostní podmínky nebo co a musel jsem to vytáhnout a dát bokem a lidi se na mě dívali jak na blbce....
???
Běžně Regiojetem tahám i třímetrové kopí, bágl plný zbroje a nikdy jsem se nesetkal s ničím jiným než se vstřícností.
Netuším v čem by měla komukoliv vadit metr dlouhá a ještě vyměkčená tyčka.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:14 17. Jul 2013
by Shaman88
Tak to je divné no. Já mám opačnou zkušenost. Měl jsem metr a půl dlouhou tyčku a stevard mě slušně poslal někam s tím že to ohrožuje pohodlí a bezpečnost cestujících. Takže jsem jim to musel dát a že si o to mám říct jak budu vystupovat.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:32 17. Jul 2013
by Bahnak
Takže vlastně ideál, tyčku jsi mu dal a až do konce cesty jsi se o ni nemusel starat.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:35 17. Jul 2013
by Shaman88
Jo ale lidi se na mě dívali jak na teroristu....
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:42 17. Jul 2013
by Bahnak
To bude tím že jsi nebyl řádně oholen, lezl jsi tam v pruhovaném županu s ručníkem na hlavě a křečovitě jsi v rukou svíral notebook...
