Page 4 of 4
Re: Srazeni
Posted: 20:23 05. Aug 2013
by Shaman88
Prasokralik wrote:Gl při pokusech temnotu oslabit

jiné východisko než ji zrušit mne nenapadá, ale kdoví, třeba šaman překvapí.
Zkrátit trvání, zmenšit velikost oblasti. Nebo tam dodat na to oslepení hod.
Re: Srazeni
Posted: 20:25 05. Aug 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:Derken- wrote:
PS: barbare, sko je dodge, protoze jiny druh AC se nestackuje do +20
Dodge je bonus uhýbání, takže jsem to napsal dobře, ne?
To, co my hlava nebere je ten systém, jak sko přidává obranu. Kůra je v poho (postava obroste krunýřem z kůry), obratnost taky (stane se pohyblivější). Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování?

Sko je pokud vím úSKOčnost takže pak skáčeš jak laňka...
Re: Srazeni
Posted: 20:59 05. Aug 2013
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Prasokralik wrote:Gl při pokusech temnotu oslabit

jiné východisko než ji zrušit mne nenapadá, ale kdoví, třeba šaman překvapí.
Zkrátit trvání, zmenšit velikost oblasti. Nebo tam dodat na to oslepení hod.
ale uvědomuješ si, že každou takovouhle úpravou jen usnadňuješ svět pro tupé silové plechovky, co neumí nic než lemtat alchymii a sázet devasty pomocí levého myšítka?
Re: Srazeni
Posted: 21:15 05. Aug 2013
by Shaman88
Nemám v plánu nic upravovat. Temnota je technicky vzato hodně drsné kouzlo - kdykoli když jej nějací tvůrci upravovali tak to pak strašně bugovalo...