Page 4 of 4

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 14:48 25. Mar 2014
by kucik
Je tam chyba s duší. Čeká se na další update. Jakmile se dostanu domu v rozumnou hodinu, abych stihnul updatovat modul, tak to nahraju.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 14:45 10. Sep 2014
by Raznuts
Zdravím,

sice nemam problem s přihlášením, do hry se přihlásím a objevím se v (předpokládám) základní lokaci s portálem mezi čtyřmi sloupy, ale moje postava nemůže nic dělat, hýbat se, použít předmět v inventáři. Jediné co mohu je připojit se do skupinky a mluvit s lidmi.

Postava byla vytvořena podle místních pravidel, tedy aspoň doufám, že sem něco nepřehlídl.

Mohl by mi někdo poradit či pomoci?

Jméno postavy: Svatovít

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 15:01 10. Sep 2014
by kucik
Mám pocit, že to dělal nějaký spuštěný dialog na výběr hlavy či co.

Možná relog? Ale jistý si tím nejsem.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 15:06 10. Sep 2014
by Raznuts
Děkuji, postava druhá už funguje, a ano, u té první sem nedostal text s hlavami, a to to určitě udělalo celý zásek.