Page 4 of 5

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:36 15. Nov 2013
by kucik
KaTo wrote:Tak to zkusím ještě jednou:
KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?
Co nejblíž hospodě, aby sis neprošoupal kolena, až půjdeš po čtyřech k autu.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:42 15. Nov 2013
by Theogil I
KaTo wrote:Tak to zkusím ještě jednou:
KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?
Nejsem místní, ale moc míst tam není, jsi ochotný něco zapaltit?

Tenhle parkovací dům je vcelku za "rozumný" peníz. (Truhlářská)
http://www.mapy.cz/#!q=plze%25C5%2588&t ... d=quar_6_1
A tady to je myslím od 18:00 do 6:00 grátis, jink taky placená zóna (sady 5. května).
http://www.mapy.cz/#!x=13.379628&y=49.7 ... e_115011_1

Doufám ale, že ti místní dají lepší tip.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 12:32 16. Nov 2013
by KaTo
kucik wrote:Co nejblíž hospodě, aby sis neprošoupal kolena, až půjdeš po čtyřech k autu.
A co když budu z hospody válet sudy? Tak to pak se dá zaparkovat kde?

to Theogil: Mno uvidíme, co na to Mandos :twisted: :lol: , ale díky za tip...

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 12:42 16. Nov 2013
by karolina
KaTo wrote:
kucik wrote:Co nejblíž hospodě, aby sis neprošoupal kolena, až půjdeš po čtyřech k autu.
A co když budu z hospody válet sudy? Tak to pak se dá zaparkovat kde?

to Theogil: Mno uvidíme, co na to Mandos :twisted: :lol: , ale díky za tip...
Já parkuju v ulici Fügnerova, neplacené.. aspoň Diemo cestou k autu vystřízliví.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 01:34 17. Nov 2013
by Shaman88
KaTo - viditelně jsi nezaplatil smetanu a polívku :)

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 02:15 17. Nov 2013
by Diemo
Dorazili jsme :D

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 02:52 17. Nov 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:KaTo - viditelně jsi nezaplatil smetanu a polívku :)
Dyť sem to tomu expertovi hlásil! Bohajeho ta obsluha byla ještě hustší matroš než co předváděla během večera. Komu to dlužím? :wall:

Jinak ke srazu: Začalo to slibně - pohledná, svéprávná obsluha (černý vlasy v drdolu :mrgreen: ), vlastně ani ta bloncka na začátku nebyla marná :D - co si kdo objednal, to přinesla. Pohoda, klídek, vodnice...
...ovšem PAK to začalo. Hladové ultras jádro nadšeně (kdybysme věděli co nás čeká, tak si objednáme pizzu a necháme si jí do tý hospody přinýst) se přesunulo do hospody. Never more. Obsluha mimo. Kuchyně podprůměrná. Kuchařovi by měl někdo vysvětlit, že když má tlustostěnné nádobí, které skladuje v mrazáku, tak ať do něj dá jakkoli teplé jídlo, hostovi je přineseno...studené (první fail). Vysvětlit číšníkovi, že polévka (studená a NEBYLO to gaspačo) se nenosí ve stejný okamžik jako druhé jídlo (druhý fail, mimochodem, to jídlo bylo taky studený)...to snad měli někdy první týden na škole. A to ještě donešené jídlo bylo bez přílohy (třetí fail). Příloha znamenající smetanu s křenem, po upozornění že nebyla přinesena, ač byla objednána (hele, chlapi nenamarkovali ji tam nakonec 2x ? :lol: ) byla přinesena asi po deseti minutách (čtvrtý fail), ač to obnášelo kydnout hotovou směs do mističky. Ćekat ani tak nevadilo, protože kromě hladu stejně nebyla motivace - jídlo už víc vystydnout nemohlo.

Mno a placení tomu nasadilo korunu. Jako do takovýhle hospody prosím příště neeee!!!! :wall:

Naštěstí společnost u stolu to vyrovnávala, dobře se pokecalo a jdu stahovat Shamannem doporučený, vychvalovaný a určitě nezapomenutelný RP eči,iči,oči...prostě kreslený animovaný por...pohádky! :biggrin: :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 12:35 17. Nov 2013
by Molly23
No a Kato tak to ještě nevíš o záhadných lívanečkách, které také zbyly. Je tu teorie, že tě obsluha viděla dojídat ty moje a tak je tam připsali :lol: .

Ale každopádně! Ted už se titulu trollího krále nezbavíš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 12:41 17. Nov 2013
by Bahnak
Zbyla tam:
Zelňačka,
Lívance,
Česneková smetana!

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:01 17. Nov 2013
by Diemo
zadny hribky? :D

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:20 17. Nov 2013
by kucik
Navsteva z Kladna priste dostane solo listek. Ja vim, chudy kraj, ale tohle?

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:22 17. Nov 2013
by Pajule
Ehm zaspat sraz se může stát jen mně :oops: tak příště! Thalijčané :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:28 17. Nov 2013
by Rejty
Příště Pajky ujede autobus, nebo bude muset k lékaři... :D

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:31 17. Nov 2013
by KaTo
Popravdě - pokud to bude v hospodě, kde nezaměstnávají náhodné kolemjdoucí, ale lidi, kteří ví jak by měla hospoda fungovat... :wall:
A chudák Mandos, takhle ho kuciku vyloučit z Vašeho kruhu, jen protože přijel z Kladna... :lol: :lol: :lol:

P.S.
Tak koho byly ty lívance :lol: (moje na 100% ne). Polívku nevylučuju a smetanu jsem taky měl. Ale PLATIL. Teda hlásil, že platím :wall: .
Náhodou lístek někdo nemá, aby se zjistilo, kolik ke stolu namarkovali tý smetany :roll: ?

to pajule: Prosím tě, ty kecko, s tebou snad ani nikdo nepočítal, kromě pár pomatených lidí, kteří se dušovali, že jsi jim to slíbila do telefonu :lol: :lol: :lol: .

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:32 17. Nov 2013
by Rejty
Jinak včera ta obsluha byla opravdu hrozná. Minule to bylo v pohodě, ale teď mě dost otrávili, navíc do toho ještě ti hluční Němčouři.