Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:36 15. Nov 2013
Co nejblíž hospodě, aby sis neprošoupal kolena, až půjdeš po čtyřech k autu.KaTo wrote:Tak to zkusím ještě jednou:KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Co nejblíž hospodě, aby sis neprošoupal kolena, až půjdeš po čtyřech k autu.KaTo wrote:Tak to zkusím ještě jednou:KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?
Nejsem místní, ale moc míst tam není, jsi ochotný něco zapaltit?KaTo wrote:Tak to zkusím ještě jednou:KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?
A co když budu z hospody válet sudy? Tak to pak se dá zaparkovat kde?kucik wrote:Co nejblíž hospodě, aby sis neprošoupal kolena, až půjdeš po čtyřech k autu.
Já parkuju v ulici Fügnerova, neplacené.. aspoň Diemo cestou k autu vystřízliví.KaTo wrote:A co když budu z hospody válet sudy? Tak to pak se dá zaparkovat kde?kucik wrote:Co nejblíž hospodě, aby sis neprošoupal kolena, až půjdeš po čtyřech k autu.
to Theogil: Mno uvidíme, co na to Mandos![]()
, ale díky za tip...
Dyť sem to tomu expertovi hlásil! Bohajeho ta obsluha byla ještě hustší matroš než co předváděla během večera. Komu to dlužím?Shaman88 wrote:KaTo - viditelně jsi nezaplatil smetanu a polívku