Page 4 of 10
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:32 14. Dec 2013
by Radim
Že bys místo takový reakce toho člověka využil a nechal ho to opravit pokud to zvládne. Trošku tě nechápu Shamane, nejsi tady jediný co něco dokáže.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 01:05 16. Dec 2013
by Harlequin
Mám Pokovanou koženou zbroj
Base item:
weight (lb) - 15
armor class - 3
arcane spell failure -20%
armor check penalty - -1
max dex bonus - 4
category - Light
proficiency Armor Proficiency - (Light)
Mám zvýšenou obratnost z kouzla Cat Grace na 22/+6, ale i když na sobě mám tuto zbroj, která by měla dovolovat podle wiki bonus z obratnosti pouze +4 do AC, AC mám zvednuté o plných 6.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 01:08 16. Dec 2013
by Infra
Nekoukej na wiki ale na forum, vše je upravené. Tato zbroj má mít maximální bonus obratnosti +6.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 01:12 16. Dec 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:To má být provokace?
Samozřejmě o tom vím, ale nemám čas to opravovat.
Upozornění na chybu přece není provokace, ne?

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:19 13. Jan 2014
by Zeerit
Těžký palcát (jednoruční zbraň) stojí v obchodě stejně jako běžná obouruční zbraň. Myslím si, že někde při určení cen mohlo dojít k záměně s Dire mace která je obouruční. V seznamu zbraní v mechanice máte totiž obě dvě zbraně pojmenované "Těžký palcát".
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:00 19. Feb 2014
by kucik
Zeerit wrote:Těžký palcát (jednoruční zbraň) stojí v obchodě stejně jako běžná obouruční zbraň. Myslím si, že někde při určení cen mohlo dojít k záměně s Dire mace která je obouruční. V seznamu zbraní v mechanice máte totiž obě dvě zbraně pojmenované "Těžký palcát".
Těžký palcát je co? Nějak to podle českého názvu nenacházim.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:37 19. Feb 2014
by Zeerit
Tajto
+ "Strašlivý palcát"(na tabulce v mechanice taky jako těžký).
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:43 19. Feb 2014
by kucik
Cena težkého palcátu opravena.
Jak je to s těmi vadnými staty zbraní?
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:59 19. Feb 2014
by Zeerit
Tak ,že některý staty nesedí s tím co je psaný v tabulce

Je toho víc. Tam by to chtělo možná si ty zbraně projít všechny. Kouknout na balance, udělal případný úpravy a pak se udělala nová tabulka, aby se neztratil přehled na tím co je buffnutý/nerfnutý a co je bug.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 10:25 21. Mar 2014
by Bahnak
Hm, démon prodává výbornou zbraň:
Setnutí je hezké, ale DC 18? Sory ale to přehodí skoro každej automaticky.
Ještě že nad ní nemusím přemýšlet, jednak ILR 38, druhak cena 858.940gp
---
Pak ještě poznámka pod čarou, aplikace "plamenky" jde přímo na zbraň, ale nestackuje se s ohnivým DMG, pokud zbraň nějaké má. Jinými slovy všechny zbraně s přidaným DMG ohnivým elementem v družinovém boji postrádají smysl.
Plánuje se to nějak překopat? Osobně jsem pro starou verzi plamenky a nebo možnost změnit typ načarovaného elementu.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 11:41 21. Mar 2014
by kucik
Jak jsem psal v oznámeních. Dneska nahodim to přecenění itemů, takže cena by měla klesnout.
Kdo si nevšiml: Všichni si před odlogem sundejte věci s AC!
Potom půjde těm zbraním dát i onhit věci s vyšším DC.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 11:51 21. Mar 2014
by KaTo
Bahnak wrote:
Pak ještě poznámka pod čarou, aplikace "plamenky" jde přímo na zbraň, ale nestackuje se s ohnivým DMG, pokud zbraň nějaké má. Jinými slovy všechny zbraně s přidaným DMG ohnivým elementem v družinovém boji postrádají smysl.
Plánuje se to nějak překopat? Osobně jsem pro starou verzi plamenky a nebo možnost změnit typ načarovaného elementu.
To samé platí pro luky/kuše. Pokud mají na sobě zranění elementem, tak se tohle tluče s elementárními šípy stejného druhu. Nesčítá se.
Příklad: Má-li kuše 1k4 bonus k ohnivému zranění a střílí se z ní ohnivými šipakmi 1k6, tak výsledná DMG nebude 2-10 ohnivým zraněním, ale 1-6 podle šipky.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 11:55 21. Mar 2014
by Bahnak
Jojo, už sem nahatej Kuciku
A jak s tou plamenou, napadá někoho něco? KaTo již koukám odepsal, v podstatě je to KaTo podobné jako u toho "nestackování" sek/bod/tupá přídavných bonusů co jsi postoval minule, že jo?
Mě se třeba stávající NT plamenka v jedné věci líbí, a to že se aplikuje na zbraň, takže výsledný DMG v kritiku krásně násobí. To je paráda a přesně tohle mi na ST chybělo.
Ale že je ignorován plamenný DMG zbraně, to mi přijde jako fail.
Těch možností jak to řešit je několik:
1) Nahradit novou verzi verzí klasickou, tedy starou plamenkou - přijde mi to jako škoda.
2) Nějak opravit kouzlo, aby se "stackovalo" s ohnivým zraněním na zbrani - netuším jak, neboť nevím kde se to bije, snad pomůže Shaman?
3) Upravit kouzlo "plamenka" tak, aby šlo u něj podkouzlem změnit typ elemtu .Oheň, led, kyselina, elektrika. Zvuk bych tam osobně nedával, je to jiná liga. Tím by se zabránilo nevhodnému "stejnému" elementu a normálně by ho systém započítal ne?
4) Podobně jako bod 3, jen s tím rozdílem, že by se vytvořily další tři nová kouzla stejného kruhu:
-Mrazivá zbraň
-Kyselinová zbraň
-Elektrická zbraň
Co kdo myslíte?
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 11:59 21. Mar 2014
by Aulus
Bahnak wrote:
4) Podobně jako bod 3, jen s tím rozdílem, že by se vytvořily další tři nová kouzla stejného kruhu:
-Mrazivá zbraň
-Kyselinová zbraň
-Elektrická zbraň
Co kdo myslíte?
Já jsem pro tuto možnost. Líbilo by se mi, kdyby mohla magická povolání nakouzlit zbraně různými elementy (samozřejmě ne více než jedním naráz). Dá se to mimo jiné využít i při stavění dungeonů - tedy například udělat potvory zranitelné určitým elementem, na což by postavy musely přijít.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 12:11 21. Mar 2014
by Mourisson1
Tohle jsem viděl (už ani nevím kde, možná Amia?) kde měl mág Knihu kouzel,a občas z lootu padly stránky. Každá stránka měla nějaké kouzlo, a tou knihou se daly prohodit elementy u toho kouzla, pokud na to měla postava stránky. Takže se dala dropnout kyselinová zbraň, ale i třeba místo ohnivé koule výbuch kyseliny apod. prostě různé modifikice těch elementovejch kouzel
