Posted: 09:46 18. Nov 2007
Nevim Kiri ci ma vobec zmysel odpovedat na tento tvoj prispevok, ale aj tak to skusim (kvoli vsetkemu co bolo...).
Ani zdaleka nevidis do pozadia veci a celkoveho vyvoja, pohladu na svet Thalie vcelku. Bohuzel usudzujes o veciach len podla jedneho logu z jednej porady, alebo neviem podla coho vlastne. Myslim, ze na hracov je tu kladeny velky doraz a bere sa do uvahy aj ich nazor. To, ze zatial nie je nake oficialne stanovisko, je nasledok len toho, ze stale prebiehali porady a debaty ako veci najlepsie vyriesit prave z pohladu na hracov a ako najlepsie akceptovat ich nazor. Avsak jedina vasa vdaka je to, ze akonahle sa vam nieco nepaci tak kopete okolo seba ako male deti (nic v zlom). Pritom ako vravim chyba vam celkovy pohlad na vec, takze najmudrejsie by bolo vyckat kym vyjde oficialne stanovisko celeho tymu a nerobit si zavery podla par utrzkovitych informacii.
Myslim, ze stary hraci a aj novy su tu vcelku vazeny a ku kazdemu sa pristupuje rovnako. Nikto nie je zvyhodnovany a podla mna to bol od zaciatku zamer Thalie a velka vyhoda oproti inym svetom.
Co sa tyka vplyvu a preneseni zodpovednosti na hracov, tak ta moznost tu je. Ale kto ju naozaj aj vyuzil? Pokial by sme mali reagovat a plnit kazdu vec co si niekto z hracov zmysli, tak makam jak otroci od rana do rana v toolsete a popritom este robime aj Q, ale vsetko sa robit neda.
Ohladne toho Q pre gildu magov a veze v Karathe, vies velmi dobre, ze som to mal na starosti ja a vysvetloval som ti uz niekolko krat preco nato nemam posledneho polroka poriadne cas. Zavrsenie Q malo byt v uplne novych lokaciach (a nie v jednej, ale vyzadovalo to spravit okolo 20lokacii a viac). Vzhladom k tomu, ze posledny polrok som mal v osobnom zivote statnice (ktore boli hodne narocne), riesenie prace a dalsie problemy, ktore mi zaberali maximum mojho casu, tak bohuzial nebolo cas na pracu v toolsete, s ktorym som mal aj tak najvacsie problemy (moj komp ho proste uz nestiha, neustale pada a po 20min prace to pada a musim nanovo spustat cely modul co moc zabavne nie je, z toho dovodu moja praca v toole hodne viazla). Takze k tomu ti poviem len tolko, pardon ze mam aj osobny zivot.
Takze na zaver len tolko, nesudte veci o ktorych mate len utrzkovite informacie a nepoznate cele pozadie, vyckajte na pficialne informacie od teamu a neverte "klebetam", ktore siria niektore individua.
Ani zdaleka nevidis do pozadia veci a celkoveho vyvoja, pohladu na svet Thalie vcelku. Bohuzel usudzujes o veciach len podla jedneho logu z jednej porady, alebo neviem podla coho vlastne. Myslim, ze na hracov je tu kladeny velky doraz a bere sa do uvahy aj ich nazor. To, ze zatial nie je nake oficialne stanovisko, je nasledok len toho, ze stale prebiehali porady a debaty ako veci najlepsie vyriesit prave z pohladu na hracov a ako najlepsie akceptovat ich nazor. Avsak jedina vasa vdaka je to, ze akonahle sa vam nieco nepaci tak kopete okolo seba ako male deti (nic v zlom). Pritom ako vravim chyba vam celkovy pohlad na vec, takze najmudrejsie by bolo vyckat kym vyjde oficialne stanovisko celeho tymu a nerobit si zavery podla par utrzkovitych informacii.
Myslim, ze stary hraci a aj novy su tu vcelku vazeny a ku kazdemu sa pristupuje rovnako. Nikto nie je zvyhodnovany a podla mna to bol od zaciatku zamer Thalie a velka vyhoda oproti inym svetom.
Co sa tyka vplyvu a preneseni zodpovednosti na hracov, tak ta moznost tu je. Ale kto ju naozaj aj vyuzil? Pokial by sme mali reagovat a plnit kazdu vec co si niekto z hracov zmysli, tak makam jak otroci od rana do rana v toolsete a popritom este robime aj Q, ale vsetko sa robit neda.
Ohladne toho Q pre gildu magov a veze v Karathe, vies velmi dobre, ze som to mal na starosti ja a vysvetloval som ti uz niekolko krat preco nato nemam posledneho polroka poriadne cas. Zavrsenie Q malo byt v uplne novych lokaciach (a nie v jednej, ale vyzadovalo to spravit okolo 20lokacii a viac). Vzhladom k tomu, ze posledny polrok som mal v osobnom zivote statnice (ktore boli hodne narocne), riesenie prace a dalsie problemy, ktore mi zaberali maximum mojho casu, tak bohuzial nebolo cas na pracu v toolsete, s ktorym som mal aj tak najvacsie problemy (moj komp ho proste uz nestiha, neustale pada a po 20min prace to pada a musim nanovo spustat cely modul co moc zabavne nie je, z toho dovodu moja praca v toole hodne viazla). Takze k tomu ti poviem len tolko, pardon ze mam aj osobny zivot.
Takze na zaver len tolko, nesudte veci o ktorych mate len utrzkovite informacie a nepoznate cele pozadie, vyckajte na pficialne informacie od teamu a neverte "klebetam", ktore siria niektore individua.