Page 4 of 16
Re: Pády servru
Posted: 15:26 15. Oct 2014
by Bahnak
už sem ho žuchl, zkuste pak lognout, budu tam pro ztráty a nálezy.
Re: Pády servru
Posted: 15:30 15. Oct 2014
by kokosak
Opraveno
Re: Pády servru
Posted: 09:26 17. Oct 2014
by Bahnak
Pec nám spadla, po restartu zaskočím jestli někomu něco nechybí.
Re: Pády servru
Posted: 16:29 25. Oct 2014
by sandoftime
Padlo nám to, server restartován. Nějaké DM na náhradu škod? Díky.
Re: Pády servru
Posted: 15:15 26. Oct 2014
by Bahnak
žuchlo to jen mě?
Re: Pády servru
Posted: 16:11 15. Dec 2014
by earil henden
Zdravím Mám povolání čaroděj a když vyvolám přítelíčka:dráčka tak spadne server prosím pomocte.
Re: Pády servru
Posted: 16:42 15. Dec 2014
by karolina
earil henden wrote:Zdravím Mám povolání čaroděj a když vyvolám přítelíčka:dráčka tak spadne server prosím pomocte.
Nevyvolávat přítelíčka dráčka a změnit na jiného přítelíčka.
Re: Pády servru
Posted: 17:09 15. Dec 2014
by earil henden
karolina wrote:earil henden wrote:Zdravím Mám povolání čaroděj a když vyvolám přítelíčka:dráčka tak spadne server prosím pomocte.
Nevyvolávat přítelíčka dráčka a změnit na jiného přítelíčka.
Tak kdyby to šlo opravit tak by to bylo fajn
Re: Pády servru
Posted: 17:22 15. Dec 2014
by Bahnak
Z práce dojdu až po 23 hodině, pokud se tě do té doby neujme jiný DM tak se připomeň.
Re: Pády servru
Posted: 18:31 15. Dec 2014
by kucik
Hurá! Po půl roce to někdo otestoval! Takže dráčka prostě zrušit.
Re: Pády servru
Posted: 18:47 15. Dec 2014
by pavad
kucik wrote:Hurá! Po půl roce to někdo otestoval! Takže dráčka prostě zrušit.
Obdobne shazoval jeste dalsi pritelicek - ted uz si nevybavim ktery to byl.
Testovano cca mesic a pul zpet.
Vysledek ze dracek stale shazuje server jsem tu prezentoval, spolecne s chybou kdy misto golema muj magus povolaval pocetne (predpokladam) neomezene neviditelne postavy jmenem "clovek", co mely 1 hp a nesly odvolat.
PS: Zrusenim dracka tam uz mnoho pritelicku IC vhodnosti nezustava, ale co uz, kdyz standardizace, tak vsichni golema. A ten chudak co golema nemuze - tak si bude muset vystacit s kockou co mu jde pri kazdem druhem kouzlu po krku...
Re: Pády servru
Posted: 07:34 16. Dec 2014
by earil henden
pavad wrote:kucik wrote:Hurá! Po půl roce to někdo otestoval! Takže dráčka prostě zrušit.
Obdobne shazoval jeste dalsi pritelicek - ted uz si nevybavim ktery to byl.
Testovano cca mesic a pul zpet.
Vysledek ze dracek stale shazuje server jsem tu prezentoval, spolecne s chybou kdy misto golema muj magus povolaval pocetne (predpokladam) neomezene neviditelne postavy jmenem "clovek", co mely 1 hp a nesly odvolat.
PS: Zrusenim dracka tam uz mnoho pritelicku IC vhodnosti nezustava, ale co uz, kdyz standardizace, tak vsichni golema. A ten chudak co golema nemuze - tak si bude muset vystacit s kockou co mu jde pri kazdem druhem kouzlu po krku...
Můžeme to vyzkoušet a nadobro eliminovat jsme plně k dispozici dnes kolem 14:00 hodiny
Re: Pády servru
Posted: 07:49 16. Dec 2014
by Radim
Měl jsem stejný problém včera, přítelíček s 1 hp, neviditelný a neodvolatelný. Měl to být golem, pomohl až dlv od DM.
Re: Pády servru
Posted: 20:00 06. Jan 2015
by kokosak
kucik wrote:Jestli server nepadá ověřuju tak, že nahraju verzi a čekám, jestli bude padat

Tak padá

Re: Pády servru
Posted: 20:21 06. Jan 2015
by seveřan
kokosak wrote:kucik wrote:Jestli server nepadá ověřuju tak, že nahraju verzi a čekám, jestli bude padat

Tak padá

Padá ? Nebo padl jen jednou?