Page 4 of 4
Re: zaseklá postava
Posted: 16:26 25. Oct 2014
by karolina
Dobrý už, někdo jinej, dostatečně lucidní, mi to už prozradil.
Re: zaseklá postava
Posted: 22:58 13. Dec 2014
by Zeerit
Má-li nějaké DM čas na moment lognout do hry, ocenil bych asistenci. Nejedná se o zásek, ale o chybu při založení postavy, kterou by DM snad mohlo být schopné odstranit.
Postava Jilly Jinx
Re: zaseklá postava
Posted: 15:50 23. Dec 2014
by kokosak
...dvě postavy zaseknuté v divadle, kde failuje přechod, síme vysvobodit :/
...also, nechoďte do divadla

Re: zaseklá postava
Posted: 16:00 23. Dec 2014
by kokosak
Díky Bahňákovi, postavy venku.
Re: zaseklá postava
Posted: 21:52 13. Jan 2015
by Barbar321
Nenašel by se tu teď někdo, kdo by nás mohl vytáhnout z terénu?
EDIT: nevím, komu mám poděkovat, ale děkuju dotyčnému

Re: zaseklá postava
Posted: 00:32 07. Feb 2015
by kokosak
Re: zaseklá postava
Posted: 22:55 11. Feb 2015
by Barbar321
Nějaké dobré DMko, co by nám pomohlo se dostat z nefunkčního dungu?
Re: zaseklá postava
Posted: 23:08 11. Feb 2015
by karolina
Barbar321 wrote:Nějaké dobré DMko, co by nám pomohlo se dostat z nefunkčního dungu?
a který to je?
Re: zaseklá postava
Posted: 23:09 11. Feb 2015
by Barbar321
karolina wrote:Barbar321 wrote:Nějaké dobré DMko, co by nám pomohlo se dostat z nefunkčního dungu?
a který to je?
Nefunguje zpětný přechod u vševidoucího - komnaty 2 do komnaty 1