Page 4 of 4

Re: zaseklá postava

Posted: 16:26 25. Oct 2014
by karolina
Dobrý už, někdo jinej, dostatečně lucidní, mi to už prozradil.

Re: zaseklá postava

Posted: 22:58 13. Dec 2014
by Zeerit
Má-li nějaké DM čas na moment lognout do hry, ocenil bych asistenci. Nejedná se o zásek, ale o chybu při založení postavy, kterou by DM snad mohlo být schopné odstranit.

Postava Jilly Jinx

Re: zaseklá postava

Posted: 15:50 23. Dec 2014
by kokosak
...dvě postavy zaseknuté v divadle, kde failuje přechod, síme vysvobodit :/

...also, nechoďte do divadla :D

Re: zaseklá postava

Posted: 16:00 23. Dec 2014
by kokosak
Díky Bahňákovi, postavy venku.

Re: zaseklá postava

Posted: 21:52 13. Jan 2015
by Barbar321
Nenašel by se tu teď někdo, kdo by nás mohl vytáhnout z terénu?

EDIT: nevím, komu mám poděkovat, ale děkuju dotyčnému :wink:

Re: zaseklá postava

Posted: 00:32 07. Feb 2015
by kokosak
Máme zaseklýho Rasheeda, viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 149&t=8070

Sím vytáhnouti

Re: zaseklá postava

Posted: 22:55 11. Feb 2015
by Barbar321
Nějaké dobré DMko, co by nám pomohlo se dostat z nefunkčního dungu?

Re: zaseklá postava

Posted: 23:08 11. Feb 2015
by karolina
Barbar321 wrote:Nějaké dobré DMko, co by nám pomohlo se dostat z nefunkčního dungu?
a který to je?

Re: zaseklá postava

Posted: 23:09 11. Feb 2015
by Barbar321
karolina wrote:
Barbar321 wrote:Nějaké dobré DMko, co by nám pomohlo se dostat z nefunkčního dungu?
a který to je?
Nefunguje zpětný přechod u vševidoucího - komnaty 2 do komnaty 1