Page 4 of 4
OPRAVENO Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 12:35 17. Dec 2013
by J.F.Payne
Obrázek je z WB modulu.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 12:35 17. Dec 2013
by Puxina
kucik wrote:Hruď tam určo je. Róby maj patrně stále špatně 2da.
Bohužel já ty hrudě nenašel, stále nějaké postrádám.
Shaman88 wrote:
A odkud máš ten obrázek?
Z toolsetu samozřejmě

.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 15:33 01. Jan 2014
by Puxina
Ne, prostě některé vzhledy hrudí tam stále chybí a některé to prostě jakoby přeskočí.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 13:31 19. Feb 2014
by kucik
Mělo by být tedy opraveno.
Re: OPRAVENO: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 13:36 19. Feb 2014
by karolina
Ano, opraveno, ještě proběhnou malé úpravy rób a jiných, ale trupy už jsou jak mají být.