Page 4 of 4

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 19:43 11. Feb 2014
by Molly23
Jujda co jsem to tu napsal? No nevadí :D To mělo bejt do spamu.

Ale k tématu. Jejich FB stránce mají video jak připijejí k překročení 700k hranice. První věta co ve videu zazní v pozadí je "To si děláš pi**" :D

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 22:01 11. Feb 2014
by Bahnak
PiAn0 wrote:tak tohle video je opravdu luxusni :) https://www.youtube.com/watch?v=SnKbKkhHXrQ#t=0
Na monitoru mu běží video jak mlátím lidi kopíčkem na Libuchu :-)
Akorát mě teda decánko zklamali tím "šermem", a ještě více tím, jak derou jako hlavní zbrań jedenapůli. Kurňa, na monitoru jim frajerům běží Libušínská řež a voni si ani nespočítaj jedenapůle? Dyť je to tam ratiště na ratišti... No, ale chápu, je to hezké.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 16:55 12. Feb 2014
by PiAn0
vzdyt rikaji ze tech zbrani tam bude hromada a kazda bude mit svoje vyhody a nevyhody, tedka muzou ukazat akorat ten pulrucni mec protoze je to teprve ve vyvoji, vsechny animace a efekty se jeste zmeni neni to ani alfa

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 16:59 12. Feb 2014
by Bahnak
Tak dali tam vobrázek těchle hraček, tak budu doufat že tam uvidím alespoň jedno ratiště.
EDIT: mimojiné vtipné je, že na avizovaném obrázku právě ona zmíněná jedenapůle chybí :twisted:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 17:04 12. Feb 2014
by Shaman88
Mě nejvíc zaujala zmínka o tom že vyjdou vstříc moderům, takže bychom se pak mohli dočkat perzistentních světů...

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 17:07 12. Feb 2014
by Bahnak
Hustě, tak to klobouk dolů, uvidíme...