Page 4 of 7

Re: Barvíř

Posted: 15:56 03. Feb 2014
by karolina
Tak to bohužel nejde přiřadit jinam... :cry:

Re: Barvíř

Posted: 16:02 03. Feb 2014
by kucik
Pokud nemáš ten hak, tak vezmi aktuální cfg a přejmenuj ho.

Co to dělá nebo nedělá, když to přejmenuješ (ten model)?

Re: Barvíř

Posted: 16:04 03. Feb 2014
by karolina
kucik wrote:Pokud nemáš ten hak, tak vezmi aktuální cfg a přejmenuj ho.

Co to dělá nebo nedělá, když to přejmenuješ (ten model)?
No mě se ukázala nějaká bílá kravina.. a ten co stál vedle viděl, že nemám pánev

Re: Barvíř

Posted: 16:06 03. Feb 2014
by kucik
Takže to jsi zkoušela přejmenovat něco na pánev? To jak to viděj ostatní je zatim vedlejší. Nebyl to jen nějakej vadnej model?

Re: Barvíř

Posted: 16:08 03. Feb 2014
by karolina
nebyl.. vypsala jsem si čísla modelů sukní, které byly umístěné mezi róbama.

Re: Barvíř

Posted: 16:09 03. Feb 2014
by kucik
Tak aspoň víme, že takhle jednoduše to nefunguje. :(

Re: Barvíř

Posted: 16:27 03. Feb 2014
by Myrpa
Někdy k .mdl patří soubor textury. Když jsi viděla bílej model bez textury, možná k tomu patří .dds, nebo jiná přípona (která se mi vypařila z hlavy) se stejným názvem, jako model.

Re: Barvíř

Posted: 16:33 03. Feb 2014
by karolina
Myrpa wrote:Někdy k .mdl patří soubor textury. Když jsi viděla bílej model bez textury, možná k tomu patří .dds, nebo jiná přípona (která se mi vypařila z hlavy) se stejným názvem, jako model.
To jsem měla, vždy byly dva soubory stejného názvu první .mdl a druhý .plt , přejmenovala jsem oba, ale prostě to nefachá

Re: Barvíř

Posted: 16:42 03. Feb 2014
by Myrpa
Tak zkus ještě jeden pokus, nechat i .plt s původním názvem. Jestli není v .mdl uložen název souboru s texturou. Ale je to pokus, neznám strukturu .mdl.

Re: Barvíř

Posted: 16:54 03. Feb 2014
by karolina
:wall:
Myrpa wrote:Tak zkus ještě jeden pokus, nechat i .plt s původním názvem. Jestli není v .mdl uložen název souboru s texturou. Ale je to pokus, neznám strukturu .mdl.
:wall:
Tak bohužel....
Takže jediné co můžu momentálně udělat je odmazat některé ty hadice z pánví... případně kdyby někdo proštrachal vault tak tam můžu něco přidat.

Re: Barvíř

Posted: 18:21 03. Feb 2014
by Shaman88
Takhle to nefachá.
Když mění model na jiné číslo tak musíš:
1) Změnit model a plt na nové jméno.
2) Editovat mdl soubor třeba v notepadu a tam změnit veškeré reference, tedy najít tam všechny výskyty původního jména a nahradit to novým jménem.

Re: Barvíř

Posted: 18:41 04. Feb 2014
by Alrik
mam tu malé pochybnosti zkusil sem se podivat na to tvoje Kuciku a tam všechny modeli co maji fungovat funguji, pokuď je to přimo ze serveru tak tedy by měli fungovat i na serveru ale tam nefunguji

Re: Barvíř

Posted: 18:50 04. Feb 2014
by karolina
Na servru je to omezené typem zbroje.. Ale některé vzhledy vypadly uplně no...Jinak jsem našla pár nových vzhledů, zatím jen dámské trupy.

Re: Barvíř

Posted: 20:05 04. Feb 2014
by Alrik
karolina wrote:Na servru je to omezené typem zbroje.. Ale některé vzhledy vypadly uplně no...Jinak jsem našla pár nových vzhledů, zatím jen dámské trupy.
je to dosti divné sou tam třeba 0 kabatce a na serveru nejdou použit:(

Re: Barvíř

Posted: 19:11 07. Feb 2014
by karolina
Pokud tu není nikdo komu tu multipenisový pánve budou chybět, tak je můžu uplně vymazat.