Page 4 of 5
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 21:29 20. Mar 2014
by Absinthorix
A u KaTa pořád není +1 za mě!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 23:56 20. Mar 2014
by KaTo
Absinthorix wrote:A u KaTa pořád není +1 za mě!

Tak já nakonec přijedu:
já+2 a mandos

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 23:56 20. Mar 2014
by Nalkanar
Shaman88 wrote:Nalkanar wrote:Pajule wrote:Rejty já si přeju být na tom seznamu!

A já tam chci být zapsán bez chyb!
Nemáš nárok, když nejedeš....
Tak za takovou křivdu ani jezdit nebudu...
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 08:18 21. Mar 2014
by Shaman88
Shaman zdraví z vlaku do prahy. (Regiojet)
Tralala....
PS: Net stojí tady za houby, ztrátovost jak prase.
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 09:45 21. Mar 2014
by Bahnak
V kolik dorazíš do Práglu a co máš v plánu?
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 14:06 21. Mar 2014
by Shaman88
Jsem v plzni.
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 14:32 21. Mar 2014
by karolina
Si to užijte!
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 14:50 21. Mar 2014
by Sielencer
Provedem

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 14:53 21. Mar 2014
by Bahnak
Nalkanar wrote:Tak za takovou křivdu ani jezdit nebudu...
...za což ti velká část Thalie děkuje.
*dobalí bágl a vyráží*
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 14:57 21. Mar 2014
by KaTo
Bahnak wrote:Nalkanar wrote:Tak za takovou křivdu ani jezdit nebudu...
...za což ti velká část Thalie děkuje.
*dobalí bágl a vyráží*
Neboj, dostal jsem přesné instrukce co říkat a navíc nahrávku s Nalkovým hologramem

!
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 16:05 21. Mar 2014
by steel_martin
Vzhledem k tomu, že mam Lízala přímo naproti, tak mě láká přijít a poklábosit o NWN/Thalii, ale mam zítra rodinnou sešlost, tak pravděpodobně nedorazím.
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 01:35 23. Mar 2014
by Pajule
Bejt na sraze jediná holka - uff

..každopádně díky pánové! Hlavně za kytičku

) a Kokosákovi za jeho super hips, kterej mě málem přivedl několikrát k infarktu

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 02:20 23. Mar 2014
by Molly23
Taky díky, konečně jsme prohodili aspon slovo Pajky

. Moc jsem si to užil!
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 02:47 23. Mar 2014
by mandos
Skvělej sraz díky lidi

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 02:57 23. Mar 2014
by KaTo
Denně vožralej, denně vožralej...
- luxusní hospoda
- luxusní obsluha
- luxusní společnost
- luxusní sraz
S takovouhle, soudruzi, ten komunismus vybudujeme hned v příští pětiletce!