Page 4 of 5

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:29 20. Mar 2014
by Absinthorix
A u KaTa pořád není +1 za mě! :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 23:56 20. Mar 2014
by KaTo
Absinthorix wrote:A u KaTa pořád není +1 za mě! :lol:
Tak já nakonec přijedu:
já+2 a mandos :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 23:56 20. Mar 2014
by Nalkanar
Shaman88 wrote:
Nalkanar wrote:
Pajule wrote:Rejty já si přeju být na tom seznamu! :D
A já tam chci být zapsán bez chyb!
Nemáš nárok, když nejedeš....
Tak za takovou křivdu ani jezdit nebudu...

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 08:18 21. Mar 2014
by Shaman88
Shaman zdraví z vlaku do prahy. (Regiojet)
Tralala....

PS: Net stojí tady za houby, ztrátovost jak prase.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 09:45 21. Mar 2014
by Bahnak
V kolik dorazíš do Práglu a co máš v plánu?

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:06 21. Mar 2014
by Shaman88
Jsem v plzni.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:32 21. Mar 2014
by karolina
Si to užijte!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:50 21. Mar 2014
by Sielencer
Provedem :P

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:53 21. Mar 2014
by Bahnak
Nalkanar wrote:Tak za takovou křivdu ani jezdit nebudu...
...za což ti velká část Thalie děkuje.

*dobalí bágl a vyráží*

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:57 21. Mar 2014
by KaTo
Bahnak wrote:
Nalkanar wrote:Tak za takovou křivdu ani jezdit nebudu...
...za což ti velká část Thalie děkuje.

*dobalí bágl a vyráží*
Neboj, dostal jsem přesné instrukce co říkat a navíc nahrávku s Nalkovým hologramem :P :twisted: :mrgreen: :mrgreen: !

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 16:05 21. Mar 2014
by steel_martin
Vzhledem k tomu, že mam Lízala přímo naproti, tak mě láká přijít a poklábosit o NWN/Thalii, ale mam zítra rodinnou sešlost, tak pravděpodobně nedorazím.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 01:35 23. Mar 2014
by Pajule
Bejt na sraze jediná holka - uff :D ..každopádně díky pánové! Hlavně za kytičku :)) a Kokosákovi za jeho super hips, kterej mě málem přivedl několikrát k infarktu :D

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 02:20 23. Mar 2014
by Molly23
Taky díky, konečně jsme prohodili aspon slovo Pajky :D. Moc jsem si to užil!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 02:47 23. Mar 2014
by mandos
Skvělej sraz díky lidi :)

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 02:57 23. Mar 2014
by KaTo
Denně vožralej, denně vožralej...

- luxusní hospoda
- luxusní obsluha
- luxusní společnost
- luxusní sraz

S takovouhle, soudruzi, ten komunismus vybudujeme hned v příští pětiletce!