Page 4 of 4
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 15:15 27. Mar 2014
by kucik
Imho má prostě Radim aktuálnější hak od Rejtyho kvůli wb práci.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 15:17 27. Mar 2014
by Welvlin
To pak znamená, že ani v tom aktuálnějším haku, kteří mají jen někteří, to nefunguje správně.
Dík za osvětu.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 15:28 27. Mar 2014
by pavad
Welvlin wrote:To pak znamená, že ani v tom aktuálnějším haku, kteří mají jen někteří, to nefunguje správně.
Dík za osvětu.
Spise to znamena ze se Radimuv spells.2da lisi od toho co je na serveru (v kterem je spells.2da soubor verze z pred cca tydne a pul). A pak to dela binec.
Btw: KDyz jsem pred nejakou dobou zapomenul zmeneny spells.2da u sebe na "locale"a zkusil se pripojit do hry na NT - tak jsem jen ziral jak je mozne ze muj wiz nezna zadne kouzlo - ani cantrip. Az pak mi doslo ze jsem hrabal do spells.2da a zapomenul vratit puvodni NT verzi. Takze chovani nwn je pak tezko predikovatelne.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 22:20 27. Mar 2014
by Bahnak
Hm, napadá mě, je problém vytáhnout to kouzlo z nějaké zálohy a přepsat s ním ten současný paskvil tedy?
Koukám pro opravdu dost lidí je to kouzlo důležitý a jeho dlouhodobá nefunkčnost v podstatě zamrazila možnost hry některých lidí.
Hráči by byli šťasní, neboť by kouzlo opět fungovalo.
Pavad by si doma na lokále mohl s kouzly dál hrát a po dvou měsících ladění nám může s famfárou představit tu svou "opravenou verzi", i když netuším co zrovna na původní verzi vadí, neboť mám za to, že fungovala dobře.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 22:21 27. Mar 2014
by Shaman88
Opakuju že chyba je v aktuálním 2da, až se vydá nové 2da tak budeme chytřejší.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 09:29 28. Mar 2014
by pavad
Bahnak wrote:Hm, napadá mě, je problém vytáhnout to kouzlo z nějaké zálohy a přepsat s ním ten současný paskvil tedy?
Koukám pro opravdu dost lidí je to kouzlo důležitý a jeho dlouhodobá nefunkčnost v podstatě zamrazila možnost hry některých lidí.
Hráči by byli šťasní, neboť by kouzlo opět fungovalo.
Pavad by si doma na lokále mohl s kouzly dál hrát a po dvou měsících ladění nám může s famfárou představit tu svou "opravenou verzi", i když netuším co zrovna na původní verzi vadí, neboť mám za to, že fungovala dobře.
Dobre Bahnaku.
Po takovemto typu prispevku mam veru plno chuti dal se hrabat v kodu.
Jsem pro - vratit tam verzi s kterou jsem zacinal.
Tzn. progres +1 za 5 lvlu.
Tzn. misto okouzleni +X bude jen bonus k utoku +X.
Kdyz uz jsme u toho, tak do podobne nepouzitelne podoby vratit vicero kouzel, co Ty na to? Pokud takoveto tuzby ma vicero hracu, na ukor zakonverzovani stavajiciho stavu - pro me za me, ja sve usili mohu vlozit jinam (jinam = mimo skriptovani pro NT). Ono ze vsech tech uprav co jsem delal jsem se svou postavou doposud "vyuzil" jen tu vetsi magickou zbran - jiste jsem si ji v ramci trpitelstvi sve postavy schvalne sam zmrzacil aby nesla pouzit.
Abys mel (ocividne nejen Ty) predstavu, k tomu "zkouseni na lokale": Pri posledni snaze vyzkouset upravu na testovacim serveru jsem zabil hodinu a dvacet minut abych pokazde zustal s hlaskou crashe nwntoolu (cca 10 minut oteviranim nejakeho modulu s NT vecmi, cca 3 minutovou upravou skriptu, dvakrat cca 30 minut kdyz jsem se snazil modul zkompilovat abych jej mohl poslat na test server). Pokazde mi nwntoolset po odklikani asi stovky hlasek kde to co ono tomu ci onomu NPC chybi (pri kterych se kompilace zastavila) ke konci vyhodil error a crashnul.
Moznost odladovat v test modulu je tim pro me uzavrena - po celou dobu kompilace byl muj dvoujadrovy notebook nepouzitelny na cokoli jineho & nemam tolik casu abych zbity po praci jeste hodiny ziral na obrazovku - s nulovym vysledkem.
Jak psal Shaman, ja i KUcik vyse - pro Tebe to jeste jednou zopakuji: je potreba vydat novy HAK (nt_master_xxx), ktery musi byt identicky se stavem na serveru.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 09:42 28. Mar 2014
by Bahnak
Proč tak útočně?
Jsem jen napsal, že pokud něco hází takovou serii chyb a dělá to takovou neplechu, tak mi přijde logické nahrát zálohu a aktuálně nechat na shardu fungující kouzlo.
Nechtěl jsem se tě dotknout ani shazovat tvůj job.
Pakliže existuje jiné a jednodušší řešení, tak jen dobře.
Za jak dlouho se můžeme těšit na ten nový HAK a jaká je pravděpodobnost, že na tom novém HAKu bude GW fungovat?
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:32 28. Mar 2014
by KaTo
Bahnak wrote:Proč tak útočně? ...
Technická - tvůj příspěvek měl k "neútočnému" zhruba stejně blízko jako "neútočné" obsazení Krymu Ruskou federací. Tak se nediv, že na "hrubý" pytel ti přišla "hrubá" záplata.
Na druhou stranu pavad si mohl svůj příspěvek taky odpustit a tvůj příspěvek odignorovat a dál si jet na opravě ve svém tempu...
Takže si podejte ruce a jděte trucovat každý do svýho kouta!

Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 08:20 29. Mar 2014
by Rejty
Pavad mi ten hak posílal už dávno, jen jsem neměl čas se na to podívat, tak mu tu nenadávejte, že to schválně zdržuje.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 19:06 29. Mar 2014
by pavad
Oprava nahrana, vse by melo byt v poradku.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 09:06 30. Mar 2014
by Radim
Fachčí v poho
