Page 4 of 4

Re: Zpátky!

Posted: 15:25 17. Apr 2014
by kucik
Ragmon wrote: Edit: už mi to zase hází error, tak si to tady užijte, já na to ...., už se mi to řešit nechce, proč to nefunguje. Už jsem se s tím patlal několik hodin a na tohle už nemám trpělivost. Za tu trochu zábavy co bych zase z Thalie měl mi to nestojí. Adios.
Tomuhle druhu erroru se říká restart a nastává tu obvykle tak dvakrát za den.

Re: Zpátky!

Posted: 15:28 17. Apr 2014
by -darkvision-
Ragmon wrote: Edit: už mi to zase hází error, tak si to tady užijte, já na to ...., už se mi to řešit nechce, proč to nefunguje. Už jsem se s tím patlal několik hodin a na tohle už nemám trpělivost. Za tu trochu zábavy co bych zase z Thalie měl mi to nestojí. Adios.
Já Ti nevím, ale mě to nainstalovat a tak netrvalo několik hodin, možná ani tu hodinu.
Pokad se ale bavíš o připojení na server, to už je jiná. Tohle je forum, neplacená hra. Čekáš reakce v řádech setin? No dovol abych se... :lol: :lol: :lol:
Podívej se, koupil jsem si hru na steamu, za reálný prachy a pak mi bloknuli účet, protože ta hra byla poslána jako dar. Řešil jsem to s nima skoro týden, než bylo vše v pořádku. A to ty lidi za to jsou placeni. Tady nikoli. Taková je realita, na vše se čeká, nic není z minuty na minutu.. tak se přestaň čertit.. :P :P

Ps. Horší je, když pak zjistíš že problém nastal na židly :D

Re: Zpátky!

Posted: 15:41 17. Apr 2014
by Ragmon
Tak že je to restart jste mohli říct hned... Sotva si pamatuju, že je tu každejch 12 hodin... Co se jedná o googlení, první vygooglenej mi fakt nefungoval... ani druhej... ani 3.... fungoval asi tak 7. Zbytek buď nefungoval vůbec nebo generoval špatně. A potřeboval jsem všechny 3. A všechny běžely podobně.

Co bych poradil zlepšit? Dát všechno potřebné do jednoho raru místo více, aby se pak člověk musel orientovat jen v tom kam kterou složku a ne kde má co stažené. Taky ho možná dát někam, kde není omezená rychlost stahování... což se dělá špatně, to uznávám, ale nešlo by to jako odkaz na soubor na google disku? Nejsem si jistej, jestli to bude rychlejší, ale 300kB z uložta mi prodloužilo dobu stahování asi tak a hodinu a půl. Do toho jednoho raru dát readme, kde bude napsáno co do jaké složky. Je to jednodušší a praktičtější než se koukat střídavě do dvou různých sekcí stránek. Také dát víc rad o CD klíčích, jelikož nakopírovat tohle sem a tamto támhle umí každej, ty CD klíče jsou problém. A buďme realističtí, ne mnoho lidí má originální NWN (i když někdo určitě ano) a nemnoho lidí tedy bude mít CD klíč. Ten program dávat jako odkaz obráceně. Exe bude fungovat každému, Java ne. Tak dejte odkaz na Exe a do závorky na Javu.
Jen moje názory, můžete samozřejmě nesouhlasit, můj server to není, WB ani DM taky nejsem...

BTW: Odpověď jsem nečekal během pár minut, to jste zase vykoumali kde? Jasně, je to zdarma, a je super, že vám to tady funguje. Pokud jde o servery her obecně, hrál jsem několik her na několika serverech a support od DM je tady zdaleka nejlepší.

Re: Zpátky!

Posted: 16:02 17. Apr 2014
by kucik
Já jsem to psal hned, jak jsem si toho všimnul. Jenže když to napíšeš editem do příspěvku, kterej už mám přečtenej, tak to je holt smůla.
Zabalit všechno do jednoho raru se čas od času snažim. Žel vzhledem k četnosti změn to znamená pořád dokola přebalovat a znovunahrávat několik giga.
O jiném úložišti můžem přemýšlet.
README je sice hezká idea, ale kdo z běžných uživatelů je zvyklý na readme soubory? Tak nějak čekám, že člověku, který je na takové úrovni počítačové gramotnosti, že si čte readme soubory instalovaného sw, že takovému člověku tak nějak dojde, že soubory *.hak patří do hak/, *.tlk do tlk/ a podobně.
Jak už jsem psal, NWN je pořád ještě copyrightová hra, takže dávat návody na její ,,ukradení" mi prostě nepřijde košer a za to riziko mi to nestojí. Od ostatních hráčů jsem spíš nabyl dojmu, že má většina lidí originálku. Nakonec stojí pár šušňů.
Exe nebude fungovat každému, protože ne každý jede na wokýnkách a navíc si občas s nějakým dodrbaným souborem s klíči neporadí. Naproti tomu java je multiplatformní a běží dnes už pomalu i na ledničce.

Re: Zpátky!

Posted: 16:11 17. Apr 2014
by Mourisson1
Ragmon wrote:Tak že je to restart jste mohli říct hned...

Image

Re: Zpátky!

Posted: 16:52 17. Apr 2014
by Ragmon
kucik wrote:Já jsem to psal hned, jak jsem si toho všimnul. Jenže když to napíšeš editem do příspěvku, kterej už mám přečtenej, tak to je holt smůla.
Zabalit všechno do jednoho raru se čas od času snažim. Žel vzhledem k četnosti změn to znamená pořád dokola přebalovat a znovunahrávat několik giga.
O jiném úložišti můžem přemýšlet.
README je sice hezká idea, ale kdo z běžných uživatelů je zvyklý na readme soubory? Tak nějak čekám, že člověku, který je na takové úrovni počítačové gramotnosti, že si čte readme soubory instalovaného sw, že takovému člověku tak nějak dojde, že soubory *.hak patří do hak/, *.tlk do tlk/ a podobně.
Jak už jsem psal, NWN je pořád ještě copyrightová hra, takže dávat návody na její ,,ukradení" mi prostě nepřijde košer a za to riziko mi to nestojí. Od ostatních hráčů jsem spíš nabyl dojmu, že má většina lidí originálku. Nakonec stojí pár šušňů.
Exe nebude fungovat každému, protože ne každý jede na wokýnkách a navíc si občas s nějakým dodrbaným souborem s klíči neporadí. Naproti tomu java je multiplatformní a běží dnes už pomalu i na ledničce.

Pravda pravda. Proč mne Java dělá hovadiny jsem stále nezjistil... Ale prostě to tak nějak jede. Omlouvám se, jestli jsem vypadal nějak drze/jako debil... Už mne to fakt nebavilo, že to nejede a to, že je restart, mne fakt nenapadlo. Vizitku už mám vyřešenou s Amber, tak se uvidíme ve hře.

Re: Zpátky!

Posted: 17:08 17. Apr 2014
by Bahnak
Raději dejte do kšá ty odkazy na keygeny.
NWN se dá koupit opravdu za pár kaček a vystavovat ochcávadla na officiálním foru mi přijde mimo.
Díky moc.

Re: Zpátky!

Posted: 18:27 17. Apr 2014
by J.F.Payne
Jo, no, taky nechápu, proč si to lidi nekoupěj, když to stojí míň než pět piv...

http://www.gamestation.cz/neverwinter-n ... Undrentide


http://www.gamestation.cz/neverwinter-n ... ter+Nights

http://www.supergamer.cz/neverwinter-ni ... wgodnrIAkg

A nebo se to dá stáhnout na GOG za 10 doláčů...

Re: Zpátky!

Posted: 18:28 17. Apr 2014
by G-ladiator
Na GOG je to navíc se soundtrackem a dalšími podobnými radostmi a také s technickou podporou.