Page 4 of 4

Re: Imunita na jedy

Posted: 00:39 06. Jun 2017
by Shaman88
Všechny dungeony nejsou pro všechny povolání.
Za mě je dung nastavený dobře. Vyžaduje mít sebou toho klerika nebo druida.
Pokud není co testovat tak to v tom případě tento problém uzavírám.
Méně práce pro mě.

Re: Imunita na jedy

Posted: 06:36 06. Jun 2017
by Player
Ok, díky shamane.

Re: Imunita na jedy

Posted: 13:10 06. Jun 2017
by Mourisson1
PGlegali wrote:Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 con :lol: Vzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.
A zase je tu náš starý známý! KLERIK! Alias Imunita na negativní energii kterážto zabrání i snížení statistik i proti jedu! :wall: :wall: :wall: :wall: Jednoho dne si lidi uvědomí že to že to oni sami nesvedou neznamená že je dung nastavený špatně :D

Re: Imunita na jedy

Posted: 14:15 06. Jun 2017
by PGlegali
Mourisson1 wrote:
PGlegali wrote:Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 con :lol: Vzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.
A zase je tu náš starý známý! KLERIK! Alias Imunita na negativní energii kterážto zabrání i snížení statistik i proti jedu! :wall: :wall: :wall: :wall: Jednoho dne si lidi uvědomí že to že to oni sami nesvedou neznamená že je dung nastavený špatně :D
Neříkám, že já to sám nesvedu, on tu upozornil na něco, u čeho si myslel, že je probém. Ono je lehký křičet po partě, když je na povrchu online X lidí a v podtemnu hrají 1-2 lidi, že. Čekám smysluplný argument - "máte hrát na povrchu". :wink: Nikdo z nás dvou si tu nestěžoval, že něco nejde - pouze jsme se ptali odpovědných osob na jejich vyjádření, rozhodně jsme tu nechtěli slyšet rady "jaký build máme hrát", ale díky, konečně můžu v klidu usnout, když teď vím, jak vlastně ta negativka funguje tyjo! :roll:

Vyjádření od Shamana máme a je to tím pádem uzavřené. Pak tedy můžeš jít šířit moudrost o dům dál. :)

Re: Imunita na jedy

Posted: 17:29 06. Jun 2017
by Mourisson1
Nu, vykřikovalo se tu že je ten dung strašně přestřelený vzhledem k ceně atp atp, nepřijde mi přestřelený pro lvly 8.

Re: Imunita na jedy

Posted: 06:12 07. Jun 2017
by Player
Mourissone to tady jako trolíš?

Můj dotaz byl na WBcko které odpovědělo za což mu děkuji ale ten tvůj nesmyslný spam mě kvalitně znechutil.
Když budu chtít hrát klerika tak budu hrát klerika, když druida tak druida, když budu chtít poradit jak se chránit proti jedu tak se zeptám jak se chránit proti jedu.

Můj dotaz byl na Shamana, on odpověděl, já si z toho vezmu co potřebuji (v podtemnu hrát jen castera nebo bronz. druegara) a tím to hasne.
Svoje připomínky a poučování o věcech co tu každý zná si prosím přiště odpusť.

Re: Imunita na jedy

Posted: 07:08 07. Jun 2017
by Barbar321
Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.

Re: Imunita na jedy

Posted: 07:17 07. Jun 2017
by Shaman88
Barbar321 wrote:Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
Jo však tak jsem to myslel.

Re: Imunita na jedy

Posted: 07:36 07. Jun 2017
by Player
Je to tak, ta má postava měla 18 con, jestliže jed můze con snížit až o 18 instantne při prvním snížení vlastnosti výsledek je 0 a tedy smrt.
:-)

Re: Imunita na jedy

Posted: 11:16 07. Jun 2017
by kucik
Barbar321 wrote:Nechci do toho zas tak moc zasahovat, ale není tu náhodou taky možnost, že ho zabilo samotné snížení odolnosti na 3/-4? Když mu padne odolnost z 18-ti na 3, logicky to sebou nese i automatický pokles maxima HP. Byl jednoznačně zraněný, takže ho mohlo zabít to, že se dostal HP pod nulu.
Buď, a nebo (a přiznávám že je to dost radikální myšlenka) ho taky mohlo zabít samotné snížení odolnosti. :)