Re: Demo DM vychytávky pro hráče
Posted: 14:05 04. Jan 2016
...proč jen asi, proč jen asi *dumá, dumá*
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Povídej sem zvědavkokosak wrote:...proč jen asi, proč jen asi *dumá, dumá*
Jsem si vědom, že mohu někoho znechucovat. Ale jelikož mi ten někdo nezdělil čím ho znechucuji, bohužel mi nezbývá, než si to vykládat tak, že jsem prostě nepohodlný...karolina wrote:Á, potrefená husa se ozvala..
A mimochodem Zedrale, řekla bych, že i ty budeš jeden z důvodů, co DM znechucuje.
Kokosáku, pokud se to dotklo i tebe, tak se ti tímto hluboce omlouvám, nebylo to tak míněno. Přeju ti, ať máš trpělivost a úspěchy jako DM adept.kokosak wrote:Strávil jsem osobně dost dlouhou dobu na to, abych ti vysvětlil jistou situaci. Poté si prohlásil, že sice můžu mít pravdu, ale že ti to tak prostě nestačí a začal si vytahovat, co bys všechno mohl, kdybys chtěl, co uděláš... a že si budeš prostě myslet svoje.
Pokud přesto nechápeš, kde je problém, pak ti není pomoci. Za jiné mluvit nemůžu, ale za sebe už prostě nehodlám ztrácet čas.
Hmmm, ehmmm... Nu, Zedrale, vis jak... Fujflink si nemuze vybirat... Ehm...Zedral wrote:...Zase je tu skupinka lidí, se kterou se mi hrálo fajn, ničím jsem jim evidentně nepřekážel. ...
Reportuju tvůj příspěvek na http://www.lidemezilidmi.cz/servis/zrakove-postizeni jako nepovolenou reklamu...pavad wrote:Hmmm, ehmmm... Nu, Zedrale, vis jak... Fujflink si nemuze vybirat... Ehm...Zedral wrote:...Zase je tu skupinka lidí, se kterou se mi hrálo fajn, ničím jsem jim evidentně nepřekážel. ...![]()
PS: Kdo nepochopil - jedna se o vtip. Opravdu jsi mi neprekazel, naopak, bavil jsem se. Lec tak jak jsi formuloval svuj prispevek, to je prilis velike lakadlo zasmecovat zpet.![]()
![]()
No asi holt nesmíš čekat na názor se kterým budeš souhlasit.Zedral wrote:......
Tohle jsem úplně přehlédl.....karolina wrote:On Kvalitní DM tým by i byl... a možná by byl i aktivní, kdyby nebyl znechucen hráči, kteří si pak myslí, že tedy není DM tým a podávají si žádosti na DM post.
Máte si ty DM hýčkat a ne je pořád obviňovat z naddržování jedněm a cílené šikaně druhých.
Uživatel Zedral označil tento příspěvek jako: "To se mi líbí"Krysak wrote:Tohle jsem úplně přehlédl.....karolina wrote:On Kvalitní DM tým by i byl... a možná by byl i aktivní, kdyby nebyl znechucen hráči, kteří si pak myslí, že tedy není DM tým a podávají si žádosti na DM post.
Máte si ty DM hýčkat a ne je pořád obviňovat z naddržování jedněm a cílené šikaně druhých.
Funguje to maličko jinak, je to o vzájemném respektu. Demonstrace povýšenosti ze strany GM samozřejmě nikdy nebude mít pozitivní vliv na vztah, který má být spíše partnerský.
Spousta lidí má problém akceptovat autority, které jsou po lidské stránce limitované a nedokáží se nad své subjektivní já povznést. Co si budeme namlouvat. Lidé, co hrají Thalii a je jim třeba jako mně skoro 40 jsou nějakým způsobem defektní. Tedy jinými slovy jsme velmi pestrá tlupa. O to těžší je pak domluva, zejména proto, že každá i konstruktivní reakce je braná ihned jako kritika a hrozí se demotivací atd.
GM zapomínají, že je to o nich i o hráčích zároveň.
(V tomhle teď nedefinuji Karolínu, která dělala opravy, které jen štvou a jsou nudné. Taky ji chválím skoro všude za skvěle odvedenou práci v oblasti světa)
Takže když si to představíme, tak je to jednoduché, místní logika ve zkratce: "Dělají to blbě, jdu dělat GM. Udělal jsi to blbě, nebaví mne dělat GM."
Jak by třeba řekl zakladatel moderního marketingu "Je daleko důležitější je, jak tvou práci jiní vnímají, než jaká si myslíš, že je."