Page 4 of 331
Posted: 23:22 23. Aug 2007
by xyz
Diky Rasherovi a Rolandovi za dnesni vypravu. Bylo to supr.

A taky Berserkovi za hru v jeskyni.
Posted: 23:33 23. Aug 2007
by Hassan
Pajule wrote:rada bych podekovala Nems(Fidorce, Adrianovi(Mirkovi),Lucie(Monstere) Gem sice myslela ze uz se zcvokne,ale bylo to velice pekne zkrasleni hry....
Ja ti taky dekuju ,ale jeste domluvime toho psa

Mimochodem ty saty ti sekli

Hmmmm Revenge
Posted: 12:15 24. Aug 2007
by Lord_Berserk
Diky Rasherovi a Rolandovi za dnesni vypravu. Bylo to supr. A taky Berserkovi za hru v jeskyni.
Pockejte az nadejde muj cas...budete pikat za svy bicovani

Meli ste stesti zeste mi nezabili mel sem cerstve LVL

Re: Hmmmm Revenge
Posted: 16:08 24. Aug 2007
by xyz
Lord_Berserk wrote:Meli ste stesti zeste mi nezabili mel sem cerstve LVL

Tos mel stesti spis ty, ne?

Posted: 21:52 29. Aug 2007
by photter
děkuju pitomcům, co zasviněj server summonama, který nezvládnou a hrdinně vodlognou, potěší to
Posted: 16:59 30. Aug 2007
by Kiri
Taky uz mi jeden trefil

, pak sem se nastval a sejmul sem ho.....
Posted: 18:32 30. Aug 2007
by igor
Kiri wrote:Taky uz mi jeden trefil

, pak sem se nastval a sejmul sem ho.....
jezevec?

Posted: 18:40 30. Aug 2007
by Sylmael
igor wrote:Kiri wrote:Taky uz mi jeden trefil

, pak sem se nastval a sejmul sem ho.....
jezevec?

Nic v zlom igore, ale opakovany vtip uz prestava byt vtipom.
Posted: 18:57 30. Aug 2007
by igor
Sylmael wrote:...
Ale když ta věta k tomu přímo vybízela

I když ten kdo slyšel to vyprávění v hospodě od Kiriho tak se tomu zasměje asi pokaždý

Posted: 22:07 30. Aug 2007
by Kiri
JOp jenze sem nemluvil o jezevcich, to zacal Rejty s Jaarou, i kdyz to neni pravda.
Posted: 00:24 31. Aug 2007
by jaara
Jen se nevymlouvej, byl to jezevec, vsichni to vime

Posted: 10:08 01. Sep 2007
by Pajule
bacha na me...!!!!*zavrci na vsechny*
brasku si chranim..vrr a uz od malinka
Posted: 12:07 01. Sep 2007
by Pajule
moooockrat dekuju vsem co byli na svatbe Eleanor a Franty Potuckovic ..bylo to fakt super fotila jsem tak pak dyztak dam nekomu ty screeny kdo to sem umi dat...skoda ze jsem nemohla zustat na hostinu,ale stane se...fakt moooc diky
nu jsem zvedava jestli se to splni a do roka a do dne bude dalsi svatba ..si to musim nekam napsat jako upominku

Posted: 12:49 01. Sep 2007
by Aznar
hostina byla super, dokonce i prava hospodska rvacka byla
ale jinak diky vsem, za perfektne pripravenou akci

Posted: 12:54 01. Sep 2007
by Žorž
Přesně tak, souhlasím, hezká akce ("Ač chyběl nenadálý útok mizrerů, kradoucích nevěstu a hektolitry piva", postěžuje si Najív

)... celá vesnice vyvedená ve svátečním byl výborný pohled...a Berserkův tradiční kroj ze severských krajů s nimi krásně ladil.
