Page 4 of 6

Re: Nová postava

Posted: 22:48 11. Nov 2014
by Zeerit
oči a rty zkus přes /pc barvat1 + číslo a /pc barvat2 + číslo

edit: oprava

Re: Nová postava

Posted: 22:50 11. Nov 2014
by kucik
Zeerit wrote:oči a rty zkus přes /pc barva1 + číslo a /pc barva2 + číslo
Je to barvat1 a barvat1 a tak dal. Viz /pc ?

edit: Jsem doted ani nevedel, ze neco takovyho jde.

Re: Nová postava

Posted: 22:53 11. Nov 2014
by kucik
Tady je modul na prohlizeni hadru. cloth model test. Staci do nej vlezt v singlu.

Re: Nová postava

Posted: 01:44 12. Nov 2014
by seveřan
kucik wrote:Tady je modul na prohlizeni hadru. cloth model test. Staci do nej vlezt v singlu.
Ok, mám. Dík.

Re: Nová postava

Posted: 11:58 12. Nov 2014
by May
kucik wrote:
Zeerit wrote:oči a rty zkus přes /pc barva1 + číslo a /pc barva2 + číslo
Je to barvat1 a barvat1 a tak dal. Viz /pc ?

edit: Jsem doted ani nevedel, ze neco takovyho jde.
tak možná proto to nefujguje pasala jsem /pc barva1 11 třeba a rty se nezměnili.

Re: Nová postava

Posted: 12:01 12. Nov 2014
by kucik
A proč se nepodiváte do toho helpu?

Re: Nová postava

Posted: 13:17 12. Nov 2014
by May
kucik wrote:A proč se nepodiváte do toho helpu?
Ja se divala do" /pc ?"

Re: Nová postava

Posted: 13:24 12. Nov 2014
by seveřan
May wrote:
kucik wrote:A proč se nepodiváte do toho helpu?
Ja se divala do" /pc ?"
Je to lehko přehlédnutelné.

/pc barvaTkuze ... (to T se dá snadno přehlédnout, až v tomto topicu jsem si toho všimnul, že to skutečně funguje.)

Re: Nová postava

Posted: 13:29 12. Nov 2014
by kucik
seveřan wrote: Je to lehko přehlédnutelné.

/pc barvaTkuze ... (to T se dá snadno přehlédnout, až v tomto topicu jsem si toho všimnul, že to skutečně funguje.)
Zrovna tohle je chyba helpu. Ale ostatní barvy tam jsou správně.

Re: Nová postava

Posted: 14:28 12. Nov 2014
by May
kucik wrote:
seveřan wrote: Je to lehko přehlédnutelné.

/pc barvaTkuze ... (to T se dá snadno přehlédnout, až v tomto topicu jsem si toho všimnul, že to skutečně funguje.)
Zrovna tohle je chyba helpu. Ale ostatní barvy tam jsou správně.
Dobre dekuji vyzkousim. :)

Re: Nová postava

Posted: 22:13 25. Jan 2017
by John_Faker
Ahoj,
nevíte proč mi nejde načíst moje postava Azzadal Zurfa, účet tipek.pb xx level / při spuštění mi to napíše: "You have been booted"
Děkuji za případné prověření, JF

Re: Nová postava

Posted: 22:35 25. Jan 2017
by karolina
John_Faker wrote:Ahoj,
nevíte proč mi nejde načíst moje postava Azzadal Zurfa, účet tipek.pb xx level / při spuštění mi to napíše: "You have been booted"
Děkuji za případné prověření, JF
Máš tam tu postavu založenou dvakrát, píše ti to jako duplicitní. Proč sis jí zakládal znovu?
Zkus to znova

Re: Nová postava

Posted: 22:42 25. Jan 2017
by John_Faker
jsem prostě kůň // funguje , moc díky za pomoc :-)

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Posted: 10:32 17. Feb 2017
by fuxxo7
cafte,
pomahal som zakladat kamosovi postavu.
ked sa postava dostala do uvodnej lokacie s portálom - portal tam nemám.
ucet: sopo999
postava: Karol Nordensen
Dakujem

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Posted: 10:58 17. Feb 2017
by kucik
Máš špatnou verzi haků. Nejspíš CEPu.