Re: Nová postava
Posted: 22:48 11. Nov 2014
oči a rty zkus přes /pc barvat1 + číslo a /pc barvat2 + číslo
edit: oprava
edit: oprava
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Je to barvat1 a barvat1 a tak dal. Viz /pc ?Zeerit wrote:oči a rty zkus přes /pc barva1 + číslo a /pc barva2 + číslo
Ok, mám. Dík.kucik wrote:Tady je modul na prohlizeni hadru. cloth model test. Staci do nej vlezt v singlu.
tak možná proto to nefujguje pasala jsem /pc barva1 11 třeba a rty se nezměnili.kucik wrote:Je to barvat1 a barvat1 a tak dal. Viz /pc ?Zeerit wrote:oči a rty zkus přes /pc barva1 + číslo a /pc barva2 + číslo
edit: Jsem doted ani nevedel, ze neco takovyho jde.
Ja se divala do" /pc ?"kucik wrote:A proč se nepodiváte do toho helpu?
Je to lehko přehlédnutelné.May wrote:Ja se divala do" /pc ?"kucik wrote:A proč se nepodiváte do toho helpu?
Zrovna tohle je chyba helpu. Ale ostatní barvy tam jsou správně.seveřan wrote: Je to lehko přehlédnutelné.
/pc barvaTkuze ... (to T se dá snadno přehlédnout, až v tomto topicu jsem si toho všimnul, že to skutečně funguje.)
Dobre dekuji vyzkousim.kucik wrote:Zrovna tohle je chyba helpu. Ale ostatní barvy tam jsou správně.seveřan wrote: Je to lehko přehlédnutelné.
/pc barvaTkuze ... (to T se dá snadno přehlédnout, až v tomto topicu jsem si toho všimnul, že to skutečně funguje.)
Máš tam tu postavu založenou dvakrát, píše ti to jako duplicitní. Proč sis jí zakládal znovu?John_Faker wrote:Ahoj,
nevíte proč mi nejde načíst moje postava Azzadal Zurfa, účet tipek.pb xx level / při spuštění mi to napíše: "You have been booted"
Děkuji za případné prověření, JF