Page 4 of 7

Re: Subrasy

Posted: 10:07 09. Jan 2008
by Theo
jiromir wrote:no ono chytnout takovyho drowa na svetle je docela potěšení a SR mu vůbec nepomůže :) Krom toho, jestli myslis ze ty "zly" subrasy budou tak silný a ty nebudes moct mít nejlepsi build na serveru, tak hraj za zlyho, ne? ;)
Neslo mi nikdy o najlepsi build :) Ale zbytocne veci, kladu na server zvysene naroky. Oto ide.

Stale sa bojim, ze to oslepenie a spomalenie je len efekt, a bude se dat odstranit (ako sa to na TH uz stavalo z inymi efektami) takze podtemnania nebudu mat ziadne problemi.

Theo

Re: Subrasy

Posted: 10:48 09. Jan 2008
by jiromir
no, to už nech na těch, kdo to vyráběli. Myslim, že by sem nedali nějakej napůl fungující paskvil, když už se kvůli tomu dělá wipe... :) (tim myslim všechno, ne jen subrasy)

Re: Subrasy

Posted: 10:55 09. Jan 2008
by Rejty
Theo wrote:Stale sa bojim, ze to oslepenie a spomalenie je len efekt, a bude se dat odstranit (ako sa to na TH uz stavalo z inymi efektami) takze podtemnania nebudu mat ziadne problemi.
Diky za duveru...

Re: Subrasy

Posted: 12:06 09. Jan 2008
by Shifter
Myslim ze za dne na povrchu drowa jen tak nepotkas i kdyby zadne oslepeni a jine ficurky nemeli. Jsou sice silny, ale na druhou stranu podtemno nikdy nebylo misto pro nedochudcata a nejaka krysa z povrchu by tam asi dlouho neprezila ;) Jinak neboj ta SR se da v pohode prorazit, pokud se samozrejme dotycnej zameruje na prurazny kouzla. Je to odzkouseny

Re: Subrasy

Posted: 12:50 09. Jan 2008
by Theo
To ma privadza na otazku:

Kedy je den v podtemnu, aby tam sel dobrodruh z povrchu? A v noci bude oslepen?
(viem ako absurdne to znie)

Theo

Re: Subrasy

Posted: 12:57 09. Jan 2008
by Daanri
V podtemne den nie je nikdy, co je aj vcelku logicke a myslim, ze to takmer kazdy aj chape. Podtemno je pre povrchnanov nezvyklych na pobyt v podzemi neprijemne a tudiz maju moznost tam ist, ale nebudu sa citit prijemne, avsak oslepeny nebudu nikdy.

Este mas nake dalsie absurdne otazky???

Re: Subrasy

Posted: 13:24 09. Jan 2008
by Theo
Urcite budu Daanri :)

Skoda len, ze neviem co to znamena "nebudu sa citit prijemne". Lebo mna nezaujima pozadie - som RPG maniak ako Vy. Mna zaujima In Game ako to je. :) Vdaka

Theo

Re: Subrasy

Posted: 13:26 09. Jan 2008
by Daanri
Ked ta zajima ako to bude ingame tak si pockaj kym sa to spusti a vyskusaj si to tam. :mrgreen:

Re: Subrasy

Posted: 13:29 09. Jan 2008
by Theo
To som prave nechcel :( Zase bude na ucte viac postav ako jedna :(

Nuz, ale vidim, ze to asi aj tak dopadne.

Theo

Re: Subrasy

Posted: 14:16 09. Jan 2008
by Pivo
Theo wrote:To ma privadza na otazku:

Kedy je den v podtemnu, aby tam sel dobrodruh z povrchu? A v noci bude oslepen?
(viem ako absurdne to znie)

Theo

Od čeho je pochodeň?Mág má kouzlo na světlo!

Re: Subrasy

Posted: 14:45 09. Jan 2008
by Seth-Plzen
Ještě mám otázku k okřídlenýmu elfovi. V reáliích o Thalii není vůbec uveden, ostatní subrasy tam jsou. Docela bych rád k němu věděl ještě něco bližšího.
I když stejně ho prubnu ve hře i když je to padavka a nic nevydrží :-)

Re: Subrasy

Posted: 14:48 09. Jan 2008
by Daanri
Okridleny elf sa bude dopisovat, bohuzial neratalo sa s nim na zaciatku a tak nie su k nemu ani realie napisane.

Avsak zatim ti mozem povedat len tak v skratke, ze su velmi vzacny a ziju v Alwarieli a Prahvozde s ostatnymi elfami a svojimi lukostreleckymi schopnostami prekonavaju aj ostatnych elfov.

Re: Subrasy

Posted: 19:56 09. Jan 2008
by jiromir
Theo wrote:To som prave nechcel :( Zase bude na ucte viac postav ako jedna :(

Nuz, ale vidim, ze to asi aj tak dopadne.

Theo
Co ti brání hrát jednu postavu? Uniká mi souvislost... Nebo je to to, ze nevis jak budou vsechny systemy fungovat a nemuzes si podle toho "postavit" postavu? A neni v tom právě to kouzlo, že nevíš do čeho jdeš??

Re: Subrasy

Posted: 20:39 09. Jan 2008
by Seth-Plzen
Daanri wrote:Okridleny elf sa bude dopisovat, bohuzial neratalo sa s nim na zaciatku a tak nie su k nemu ani realie napisane.

Avsak zatim ti mozem povedat len tak v skratke, ze su velmi vzacny a ziju v Alwarieli a Prahvozde s ostatnymi elfami a svojimi lukostreleckymi schopnostami prekonavaju aj ostatnych elfov.
Díky, tak nějak jsem si ho i představoval.

Re: Subrasy

Posted: 23:06 09. Jan 2008
by jiromir
Daanri wrote:Okridleny elf sa bude dopisovat, bohuzial neratalo sa s nim na zaciatku a tak nie su k nemu ani realie napisane.

Avsak zatim ti mozem povedat len tak v skratke, ze su velmi vzacny a ziju v Alwarieli a Prahvozde s ostatnymi elfami a svojimi lukostreleckymi schopnostami prekonavaju aj ostatnych elfov.
Spíš co do vzhledu...maj jako nějaký křidýlka? :wink: