Page 4 of 7
Re: Subrasy
Posted: 10:07 09. Jan 2008
by Theo
jiromir wrote:no ono chytnout takovyho drowa na svetle je docela potěšení a SR mu vůbec nepomůže

Krom toho, jestli myslis ze ty "zly" subrasy budou tak silný a ty nebudes moct mít nejlepsi build na serveru, tak hraj za zlyho, ne?
Neslo mi nikdy o najlepsi build

Ale zbytocne veci, kladu na server zvysene naroky. Oto ide.
Stale sa bojim, ze to oslepenie a spomalenie je len efekt, a bude se dat odstranit (ako sa to na TH uz stavalo z inymi efektami) takze podtemnania nebudu mat ziadne problemi.
Theo
Re: Subrasy
Posted: 10:48 09. Jan 2008
by jiromir
no, to už nech na těch, kdo to vyráběli. Myslim, že by sem nedali nějakej napůl fungující paskvil, když už se kvůli tomu dělá wipe...

(tim myslim všechno, ne jen subrasy)
Re: Subrasy
Posted: 10:55 09. Jan 2008
by Rejty
Theo wrote:Stale sa bojim, ze to oslepenie a spomalenie je len efekt, a bude se dat odstranit (ako sa to na TH uz stavalo z inymi efektami) takze podtemnania nebudu mat ziadne problemi.
Diky za duveru...
Re: Subrasy
Posted: 12:06 09. Jan 2008
by Shifter
Myslim ze za dne na povrchu drowa jen tak nepotkas i kdyby zadne oslepeni a jine ficurky nemeli. Jsou sice silny, ale na druhou stranu podtemno nikdy nebylo misto pro nedochudcata a nejaka krysa z povrchu by tam asi dlouho neprezila

Jinak neboj ta SR se da v pohode prorazit, pokud se samozrejme dotycnej zameruje na prurazny kouzla. Je to odzkouseny
Re: Subrasy
Posted: 12:50 09. Jan 2008
by Theo
To ma privadza na otazku:
Kedy je den v podtemnu, aby tam sel dobrodruh z povrchu? A v noci bude oslepen?
(viem ako absurdne to znie)
Theo
Re: Subrasy
Posted: 12:57 09. Jan 2008
by Daanri
V podtemne den nie je nikdy, co je aj vcelku logicke a myslim, ze to takmer kazdy aj chape. Podtemno je pre povrchnanov nezvyklych na pobyt v podzemi neprijemne a tudiz maju moznost tam ist, ale nebudu sa citit prijemne, avsak oslepeny nebudu nikdy.
Este mas nake dalsie absurdne otazky???
Re: Subrasy
Posted: 13:24 09. Jan 2008
by Theo
Urcite budu Daanri
Skoda len, ze neviem co to znamena "nebudu sa citit prijemne". Lebo mna nezaujima pozadie - som RPG maniak ako Vy. Mna zaujima In Game ako to je.

Vdaka
Theo
Re: Subrasy
Posted: 13:26 09. Jan 2008
by Daanri
Ked ta zajima ako to bude ingame tak si pockaj kym sa to spusti a vyskusaj si to tam.

Re: Subrasy
Posted: 13:29 09. Jan 2008
by Theo
To som prave nechcel

Zase bude na ucte viac postav ako jedna
Nuz, ale vidim, ze to asi aj tak dopadne.
Theo
Re: Subrasy
Posted: 14:16 09. Jan 2008
by Pivo
Theo wrote:To ma privadza na otazku:
Kedy je den v podtemnu, aby tam sel dobrodruh z povrchu? A v noci bude oslepen?
(viem ako absurdne to znie)
Theo
Od čeho je pochodeň?Mág má kouzlo na světlo!
Re: Subrasy
Posted: 14:45 09. Jan 2008
by Seth-Plzen
Ještě mám otázku k okřídlenýmu elfovi. V reáliích o Thalii není vůbec uveden, ostatní subrasy tam jsou. Docela bych rád k němu věděl ještě něco bližšího.
I když stejně ho prubnu ve hře i když je to padavka a nic nevydrží

Re: Subrasy
Posted: 14:48 09. Jan 2008
by Daanri
Okridleny elf sa bude dopisovat, bohuzial neratalo sa s nim na zaciatku a tak nie su k nemu ani realie napisane.
Avsak zatim ti mozem povedat len tak v skratke, ze su velmi vzacny a ziju v Alwarieli a Prahvozde s ostatnymi elfami a svojimi lukostreleckymi schopnostami prekonavaju aj ostatnych elfov.
Re: Subrasy
Posted: 19:56 09. Jan 2008
by jiromir
Theo wrote:To som prave nechcel

Zase bude na ucte viac postav ako jedna
Nuz, ale vidim, ze to asi aj tak dopadne.
Theo
Co ti brání hrát jednu postavu? Uniká mi souvislost... Nebo je to to, ze nevis jak budou vsechny systemy fungovat a nemuzes si podle toho "postavit" postavu? A neni v tom právě to kouzlo, že nevíš do čeho jdeš??
Re: Subrasy
Posted: 20:39 09. Jan 2008
by Seth-Plzen
Daanri wrote:Okridleny elf sa bude dopisovat, bohuzial neratalo sa s nim na zaciatku a tak nie su k nemu ani realie napisane.
Avsak zatim ti mozem povedat len tak v skratke, ze su velmi vzacny a ziju v Alwarieli a Prahvozde s ostatnymi elfami a svojimi lukostreleckymi schopnostami prekonavaju aj ostatnych elfov.
Díky, tak nějak jsem si ho i představoval.
Re: Subrasy
Posted: 23:06 09. Jan 2008
by jiromir
Daanri wrote:Okridleny elf sa bude dopisovat, bohuzial neratalo sa s nim na zaciatku a tak nie su k nemu ani realie napisane.
Avsak zatim ti mozem povedat len tak v skratke, ze su velmi vzacny a ziju v Alwarieli a Prahvozde s ostatnymi elfami a svojimi lukostreleckymi schopnostami prekonavaju aj ostatnych elfov.
Spíš co do vzhledu...maj jako nějaký křidýlka?
