Page 4 of 4
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 14:10 19. Oct 2014
by Rejty
Netrolí.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 14:22 19. Oct 2014
by Theogil I
Netrolí.
Bylo to fajn, díky všem co jsem je měl možnost potkat, už jsme v pořádku doma.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 14:53 19. Oct 2014
by Bahnak
Netrolí, také díky všem za hezký a komorní sraz, obzvláště brněnské trpasličí skvadře za opravdu velice příjemně strávené dopoledne, Rejtymu za poskytnutí klubovny (je zamčená a klíče jsou zabouchnuté uvnitř) a ostatním za hezkou a příjemnou povídací atmosféru.
Musím říct, že až tak moc pracovní sraz jsem ještě nezažil, jdu to pomalu přepisovat do elektronické podoby.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 15:49 19. Oct 2014
by Awadar
Netrolí a taky všem děkuji.