Page 4 of 4

Re: Pán zbraně

Posted: 23:40 14. Mar 2016
by kucik
Delam na tom. Pak ho nekam frknu.

Re: Pán zbraně

Posted: 12:58 23. Mar 2016
by Zedral
Moc se omlouvám, ale vzhledem k pracovnímu vytížení momentálně odloženo na nižší prioritu... nedostanu se nějakou dobu ani do hry.. nicméně link na stažení mam, tak se někdy potom do toho pustím...

Re: Pán zbraně

Posted: 20:33 24. Jul 2016
by John_Faker
kucik wrote:Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere. :)
Ahoj,
po dlouhé době bych se rád opět zapojil do hry, ale mám pocit, že problém se ještě nepodařilo dořešit.... Pokud to tak je, není možné, abych si udělal jinou postavu.., případně WM na zbraň co šlape ? :-)

Díky za reakci.

J_F

Re: Pán zbraně

Posted: 15:26 25. Jul 2016
by kucik
Už si nepamatuju, jestli se to opravilo s nějakým jiným patchem. Navrhuju vyzkoušet a pokud to nepůjde, tak poprosit DM o přeházení postavy na jinou zbraň.

Re: Pán zbraně

Posted: 17:27 25. Jul 2016
by Zedral
kucik wrote:Už si nepamatuju, jestli se to opravilo s nějakým jiným patchem. Navrhuju vyzkoušet a pokud to nepůjde, tak poprosit DM o přeházení postavy na jinou zbraň.
Já jsem to stáhl, ale nedokázal jsem to rozchodit. Nejsem moc znalý těchto editorských věcí a bádat nad tím, proč to nejde nemam vůbec čas, ale rád bych si udělal své Wm zpět na oboustranný meč nebo scimitar, pokud by se to podařilo realizovat...

Re: Pán zbraně

Posted: 09:46 26. Jul 2016
by John_Faker
Díky za rychlou reakci...

Včera jsem zkoušel a nefunguje.... Prosím, pokud si všimne nějaký DM, který bude mít v týdnu čas, budu rád za přehoz - místo falchionu vezmu obouručák, ten snad pojede o.k.

J_F

Re: Pán zbraně

Posted: 10:58 26. Jul 2016
by kucik
Pravděpodobně sám od sebe nevšimne. Vyhlídni si ochotné DM a napiš mu. :)

Re: Pán zbraně

Posted: 13:25 09. Dec 2016
by Paulus
Proveden aktuální test a to následovně:
Testovací postava s focusem na falchion a testováno do 15. (včetně) úrovně pána zbraně.

Pokud shrnu body zde popsané tak aktuální stav je následující:
1. Weapon of choice Falchion - lze vybrat
2. Ki zranění - Počet dle úrovně pána zbraně funguje
3. Ki zranění - maximální zranění funguje (pozor pokud se vám poštěstí critical u násobitele 2 je maximální zranění pouze u prvního násobitele, u druhé násobitele se provádí standartní hod nikoliv maximální)
4. Špičkové zaměření na zbraň - Funguje ALE - dle aktuálního nastavení až od levelu 4 (teprve na 4. levelu se přičte bonus z levelu 3) a funguje jako pasivka pro jakoukoliv zbraň, neomezen na weapon of choice (ale pouze na úroveň pána zbraně) - tedy při nahazování a shazování zbraně se staty pro útok a zranění neodečítají / nepřičítají. Zobrazují se jako pevný základ!
5. Rozšířený kritický rozsah funguje.
6. Zvýšený násobitel kritického funguje.

Na ostatní věci jsem se během testování nezaměřil. Po opravě bude potřebovat otestovat i jiné zbraně.

Re: Pán zbraně

Posted: 18:35 14. Dec 2016
by Paulus
Poprosím o strpení - oprava špičkového zaměření na zbraň se úplně nezdařila. Děkuji za pochopení.

Re: Pán zbraně

Posted: 23:01 15. Dec 2016
by Paulus
Tak bohužel...oprava se v tuto chvíli časově ukázala jako něco co bude trvat dlouhou dobu. Po nahrání (stav dle webu) bude fungovat starý výpočet "natvrdo" dle úrovně pána zbraně bez ohledu zda má v ruce zbraň napojenou na svou weapon of choice. Opravena alespoň chyba kdy se bonus přidával až od 4. úrovně WM místo od 3.

Bonusy pro AB a DMG budete mít tedy již započteny v základu!

UPOZORNĚNÍ: Z TOHOTO DŮVODU POKUD NĚKDO NA SVÉM WM BUDE POUŽÍVAT AKTIVNĚ A DLOUHODOBĚ JINOU ZBRAŇ NEŽ PRO JAKOU MÁ WEAPON OF CHOICE JEDNÁ SE TEDY O ZNEUŽÍVÁNÍ BUGU. Samozřejmě pokud bude někdo mít weapon of choice na sečnou zbraň tak tam kde jsou na sečná zranění NPC immuní a poběží tam s například kladivem tak chápeme, že jinak to nejde.

Rozsah critického zásahu a násobitel funguje nadále pouze s weapon of choice + navazující zbraň.

Velmi se omlouváme za případné komplikace. A já osobně za falešné naděje, že bude tato záležitost v brzké době opraveno.

Re: Pán zbraně

Posted: 20:28 16. Jan 2017
by Paulus
Uzavřeno pro nepřehlednost....mnoho úprav provedeno.