V pripade desivych lagu nehrat, nic jineho poradit nelze.Kinkin wrote:Spíš velké nic ... 3 x bylo ze mně jen žrádlo pro hyeny... tak sem se na to tentok. Odlogl někde v dungu ...takže žrádlo číslo 4 ... snad to doženu vizitkou postavy, nic kloudnějšího mně nenapadá ... jít na výpravu sebevražda. Lag a smrt.Zeerit wrote:Včera to taky nebylo nic moc, ale dneska jde pomalu i forum.
Sledoval jsem na stránce serverů chvilku ping a na Thalii to skákaklo od 47 po 1670 ...
Popravde pokud jsi takhle skoncil v nejake lokaci - tak po restartu jsi v uvodni lokaci. Pockas-li v ni, jiste se najde nekdo kdo na Tvou potsavu hodi nejakou neviditelnost + rychlost aby mohla zdrhnout za kopecky s vyssi nadeji na utek.
