Page 4 of 8

Re: Lagy

Posted: 16:30 20. Nov 2015
by pavad
Kinkin wrote:
Zeerit wrote:Včera to taky nebylo nic moc, ale dneska jde pomalu i forum.
Spíš velké nic ... 3 x bylo ze mně jen žrádlo pro hyeny... tak sem se na to tentok. Odlogl někde v dungu ...takže žrádlo číslo 4 ... snad to doženu vizitkou postavy, nic kloudnějšího mně nenapadá ... jít na výpravu sebevražda. Lag a smrt.

Sledoval jsem na stránce serverů chvilku ping a na Thalii to skákaklo od 47 po 1670 ...
V pripade desivych lagu nehrat, nic jineho poradit nelze.

Popravde pokud jsi takhle skoncil v nejake lokaci - tak po restartu jsi v uvodni lokaci. Pockas-li v ni, jiste se najde nekdo kdo na Tvou potsavu hodi nejakou neviditelnost + rychlost aby mohla zdrhnout za kopecky s vyssi nadeji na utek.

Re: Lagy

Posted: 21:08 24. Nov 2015
by Kinkin
V lokaci banditů Tábor v 1 patře je x pokladů prázdnych, ale zapastěných a zamklých. Označení Základní kontejner středního pokladu, Modul
Základní kontejner malého pokladu, Oblast

Image

Re: Lagy

Posted: 19:44 18. Dec 2015
by donar
Ňák to laguje (přijde mi už druhý den), takový serverový mega-lagy, jednou za pár minut.

EDIT: ping na server je normální

Re: Lagy

Posted: 13:38 19. Dec 2015
by sendys
donar wrote:Ňák to laguje (přijde mi už druhý den), takový serverový mega-lagy, jednou za pár minut.

EDIT: ping na server je normální
nechť žijou lagy a nestarání se o ně :)

Re: Lagy

Posted: 11:09 25. Dec 2015
by kokosak
Nechtěl bych to zakřiknout, ale už to vypadá dobře :)

Re: Lagy

Posted: 11:11 25. Dec 2015
by rosnicka
ježíši kriste, to nemůžeš říkat tak veřejně :shock:

Re: Lagy

Posted: 11:32 25. Dec 2015
by kokosak
No.. tak občas si to ještě škytne, ale je to akceptovatelný IMHO.

Re: Lagy

Posted: 18:04 29. Dec 2015
by kokosak
Tak nám to zas nějak začíná škytat

Re: Lagy

Posted: 18:08 29. Dec 2015
by sendys
mírný postřeh k těm lagům (předem říkam že to nemám ověřené), když mi dnes byl loglej Jon dost to lagovalo, jakmile se odlogl přestalo to lagovat. Je možné že to je Dmkem (něco co by mohlo u Dmka lagovat server). Není to obvinění ani nařčení jen otazka jeslti by to tím mohlo být

Re: Lagy

Posted: 10:32 31. Dec 2015
by Barbar321
zase lagy :(

Re: Lagy

Posted: 19:07 08. Jan 2016
by kokosak
a pří...
...šer...
...ný

Re: Lagy

Posted: 20:58 16. Jan 2016
by kokosak
La la la lagýý lagýý jagýý sou nááš kamaráááád

Re: Lagy

Posted: 21:04 18. Jan 2016
by kokosak
Dneska teda zase hrůza. Dá se s tím něco dělat?

Re: Lagy

Posted: 21:16 18. Jan 2016
by Barbar321
Taky bych byl rád. Táhne se to víceméně už hoooodně dlouhou dobu

Re: Lagy

Posted: 13:20 19. Jan 2016
by kucik
Najmout správce serveru, který bude ochotný se tím zabývat.