Re: Thalie
Posted: 22:36 22. Oct 2015
Pavade, nic ve zlém, ale... hm.. hraješ už aspoň rok stejnou písničku. "Udělal sem si postavu s kterou si nezahraju. Mám tfujtajflíka, kterého nikdo nemá rád, můj class nikdo nepotřebuje a eště navrch nic nevysoluju. Moje IC snahy narážejí na neprostupnou zeď. Podívejte, jak trpím!" Je to už poněkud únavné. Řešení jsou dva a půl milionu, ale ty se o nich nechceš bavit, nechceš je slyšet, ty jen chceš, aby všichni viděli, jak trpíš.pavad wrote:Pouceni z NT: nehraj zadne (a tim myslim ZADNE) IC ktere by jakymkoli (a tim myslim JAKYMKOLI) zpusobem menilo do te doby plysove hebke interakce s jinymi PC.
Klíďo tank, nebo wizna s klerdou vybavený lukem/kuší s příslušnou municí. Jde to. A muže to bejt klidně i monk bo palach.pavad wrote:Porad mi neni jasne, Kokosi, kdo z tech tri bude delat na NT dungeonu tu dmg onem preboostenym NPC. Mag to (dlouhodobe na cely dung!) nebude, tim jsem si jist. Klerik... ten se mi take prilis jako dmg dealer nepozdava.
Tak asi ten "tank". Ano, je-li to DDcko nebo 1k hp barbari hiran, tak ano, ten by to nejak mohl dat.
Čtu si co si napsal a uniká mi souvislost. Má to souvislost? Nevidím souvislost. Ozřejmi souvislost.pavad wrote:Kazdopadne je to mlaceni prazdne slamy: na predlozena fakta se nehledi, hlavni je (resp. bylo) "tlacit ty zmeny voe!" - bez ohledu na casto nedomyslenost, nesmyslnost a kontraproduktivnost.