Page 4 of 5
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 23:27 25. Jul 2016
by pavad
Pisi za KaTa - nevi heslo a (cituji): "... nechce se mu heslo "resit" ".
Pry nejede. Z rodinnych duvodu.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 10:00 26. Jul 2016
by Molly23
Prašule jsem poslal až ted, byl jsem rozlítaný a nějak na to úplně zapomněl

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 21:32 26. Jul 2016
by Rejty
Jedou:
- Rejty, Fredy, Fox, Berserk, Molly, Luelle, Sváča, Igor, Čivi, Kucik, Theogil + Awadar, Bahnak, Kopajda
Takže zatím jen tato sestava? Platí to? Někdo si rozmyslel účast, případně se chce někdo přidat?
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 09:15 27. Jul 2016
by Molly23
Já platím! Bezhotovostně

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 12:08 27. Jul 2016
by kucik
Platí. Pražský vezu já, Theogil s Awadarem po vlastní ose a Plzeňáky si zjistíš sám.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 17:11 27. Jul 2016
by Fox
Plzeňácí jedou po své ose

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 10:07 28. Jul 2016
by jaara
Hoj, pojedu z Plzně, jestli někdo chce svézt, tak se hlašte ).
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 12:18 28. Jul 2016
by rosnicka
sakra to je ale provokace, taky jsem se mohla chystat. tak doufám že aspon budou fotky o co jsem přišla

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 15:58 31. Jul 2016
by Theogil I
Brno hlásí příjezd domů .... díky všem, opět jsem se výtečně bavil a moc rád jsem vás viděl.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 16:44 31. Jul 2016
by Awadar
Theogil I wrote:Brno hlásí příjezd domů .... díky všem, opět jsem se výtečně bavil a moc rád jsem vás viděl.

Za mě to platí samozřejmě také, díky za super víkend.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 20:27 31. Jul 2016
by Rejty
Já si to taky užil, ale jsem pěkně utahanej

Nejsem už na to spaní na prkně zvyklej...

Včera to nebylo ani moc bujaré, ale i tak si myslím, že se zadařilo
Jinak by příště bylo fajn po sobě před odjezdem uklidit bordel, bylo to tam jako po výbuchu a kdyby tam Theureg nebyl dodávkou, tak bychom ty pytle s bordelem neměli ani jak odvést...
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 12:21 01. Aug 2016
by kucik
Jo, bylo to fajn.
My jsme uklidili, co se dalo, ale ono se těžko uklízí bordel, když na něm polovina osazenstva pořád ještě spí.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 16:47 01. Aug 2016
by RES13
Drobna chvala Rejtymu

To se dnes moc nevidi že někdo po sobě v přirodě i uklidi když si uživa jeji krasnou naruč. Ja se bohužel setkavam jen s pravim opakem a to že si tam přijdou zařadit a nechaji vždy všude spousty bordelu ktery zohyzduje krasu přirody.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 16:55 01. Aug 2016
by Luelle
Já doma po mejdanu taky musím vždycky uklidit sama

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 17:07 01. Aug 2016
by rosnicka
vidíš a my jsme zvyklý taky uklízet, odpadky si vezu domů pokud někde na akci nejsou odpadkový koše