Page 4 of 10

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:35 13. Jan 2008
by Sorrow
jitka wrote:jako bys to neznal co muze byt tak bude pouzito proti tobe :lol: nahodou tenhle prevlek se ceni super :wink:

To jo.Jen to cekani aby aspon nekdo prisel s tech hlasenejch :( Pac,uz to vypadalo ze padnu pod stul statej,jak nikdo nechodil.Sem tam cekal v rohu asi tri hodky a poslouchal ostani lidi u me co to leze do hospody za hruzy :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:45 13. Jan 2008
by liuk
Poměr 1:4 to není ještě tak zlé jak jsem čekal. Samotného mne zajímá, koho hra tam dole chytne :))

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:53 13. Jan 2008
by igor
2Liuk: já ještě nejsem rozmyšlenej, ale když budou hráči tak pudu možná taky do Podtemna. Jenže radši potkávam postavy a neexpim, tak aby tam vůbec někdo byl :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 06:45 13. Jan 2008
by Kiri
NEchtel sem puvonde tedka dlouho psat, aby sem srovnal score za prispecky s ostatnima...., ale nejak sem to nevydrzel. Nevfim na co Igor narazi?! A RES at si to s nechutne slabejma carodejema uzije :D:D:D:D:D:D...papa a dobrou noc.

podzimni sraz nejvic!!!!!

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 10:56 13. Jan 2008
by liuk
igor wrote:2Liuk: já ještě nejsem rozmyšlenej, ale když budou hráči tak pudu možná taky do Podtemna. Jenže radši potkávam postavy a neexpim, tak aby tam vůbec někdo byl :)
Plánuje se už jedna drowská rodina, takže by jsi na někoho dole narazit měl :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 11:16 13. Jan 2008
by RES
Joooo Kiri nekdo toho maga musi hrat i kdyz je tak slabej :roll: ale prej bude po waipu v Karate cirgus a tam te uchrani pred jezevcama v divocine :mrgreen: tak se muzes vratit taky jako mag :mrgreen:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 11:31 13. Jan 2008
by RES
Jinak ty fotecky pockej jen co se Igore dostanes do rukou vis ze se nerad fotim :mrgreen: Pekny a je to dost ze je tu mame a tesim se na nasledujici zazvam Thalieskejch srazu a dalsi particky divne ujetejch lidi jako ja co si hrajou jako male deti :mrgreen:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 11:44 13. Jan 2008
by igor
RES wrote:...
Já nic, já muzikant 8) To byl Rejtyho foťák a v hospodě fotil hlavně on :!: :D Jinak nějakej sraz už by se moh začít plánovat... ale asi až většině zkončí zkouškový, nebo vysvědčení :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 11:46 13. Jan 2008
by Rejty
Jen nakej sraz naplanujte, ale muzu v unoru az. :lol:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 12:55 13. Jan 2008
by Shifter
Zatim to vypada na povrch, uz ani nevim kdy jsem byl naposled slusnak, tak mam celkem chut zase sekat dobrotu. Druha varianta by byl duergar, ale jelikoz vim zatim jen o jednom, max dvouch hracich co by sli za duergary, tak to nevidim dobre. Vono se asi ze zistnejch duvodu dole nechce nikomu hrat nic jinyho nez drowa. Po pravde, taky jsem cekal od duergaru neco jinyho. Nejsem si uz jistej jak to bylo na arkhalii ale myslim, ze takhle nevypadal (po strance vlastnosti). Coz o to, hral bych ho i takhle, ale ve dvouch tam nebudu delat poskoka drowum.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 14:39 13. Jan 2008
by Pivo
Shifter wrote:Coz o to, hral bych ho i takhle, ale ve dvouch tam nebudu delat poskoka drowum.
Přesně tak!!!Duergaři uzavřeli s drowama příměří.Doufám,že to příměři vezme za své jako na Arkhalii :twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 14:43 13. Jan 2008
by igor
Pivo wrote:
Shifter wrote:Coz o to, hral bych ho i takhle, ale ve dvouch tam nebudu delat poskoka drowum.
Přesně tak!!!Duergaři uzavřeli s drowama příměří.Doufám,že to příměři vezme za své jako na Arkhalii :twisted:
Tak holt budete dělat ve čtyřech poskoky Ostrovanům na povrchu :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 14:49 13. Jan 2008
by Shifter
tak toho bych se nebal :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 14:50 13. Jan 2008
by Pivo
igor wrote:Tak holt budete dělat ve čtyřech poskoky Ostrovanům na povrchu :D

Za ostrovany jsem hrál bylo to super.Pěkné město a společnost taky.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 14:53 13. Jan 2008
by maku
Pivo wrote:
Shifter wrote:Coz o to, hral bych ho i takhle, ale ve dvouch tam nebudu delat poskoka drowum.
Přesně tak!!!Duergaři uzavřeli s drowama příměří.Doufám,že to příměři vezme za své jako na Arkhalii :twisted:
Vše, co není Drowské... nemá nárok na existenci... :twisted: