Page 4 of 6
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:42 14. Jan 2008
by jitka
presne tak kiri a delas dobre

ale aspon vis ze zitra bude hezky

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:43 14. Jan 2008
by Theo
Kiri wrote:RES wrote:Paniiii cucim jako blazen ze bude hrat takove spousta carodeju i pres to ze to je tak slabe a nehratelne povolani

hihi nerikam nic
Hehehe, ani ja nic nehovorim ... len nech dalej "vylepsuju maga" ja si pockam mesiac po wipe

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 00:03 15. Jan 2008
by RES
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 01:01 15. Jan 2008
by steel_martin
Mnich - hadžime.
btw: koukam, že stromomilové se zatim moc nechytaj.. vivat chaos
.. sakra nechtěl sem já náhodou hrát mnicha?

*plácne se přez čelo*
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 15:20 15. Jan 2008
by jiromir
Puvodne jsem myslel ze budu lehce druidovitej hranicar, ale jak tak koukam, o ty stromky by se nikdo jinej nepostaral, tak se toho asi ujmu

Takze +druid/-ranger
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 22:18 16. Jan 2008
by cmon
já budu mít asi prsty všude i v cizích měšcích
jiank zatím koukám 49 hlasů tak pokud totu všecko bude hrát, tak to vypadá valice pěkně
p.s.:snad mě těch 49 lidí občas nechá ohřát ruce v jejich měšcích

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 01:53 17. Jan 2008
by Sorrow
cmon wrote:já budu mít asi prsty všude i v cizích měšcích
jiank zatím koukám 49 hlasů tak pokud totu všecko bude hrát, tak to vypadá valice pěkně
p.s.:snad mě těch 49 lidí občas nechá ohřát ruce v jejich měšcích

Vypada to opravdu pekne ale uvidi se az po wipu...
Jinak, kdyby melo opravdu hrat tolik hracu, tak budu kolem tebe behat s natrzenejma kapsama aby te nezabla ruka (prosim,nehledat v tom sexualni podtext)

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 07:12 17. Jan 2008
by cmon
Sorrow wrote:cmon wrote:já budu mít asi prsty všude i v cizích měšcích
jiank zatím koukám 49 hlasů tak pokud totu všecko bude hrát, tak to vypadá valice pěkně
p.s.:snad mě těch 49 lidí občas nechá ohřát ruce v jejich měšcích

Vypada to opravdu pekne ale uvidi se az po wipu...
Jinak, kdyby melo opravdu hrat tolik hracu, tak budu kolem tebe behat s natrzenejma kapsama aby te nezabla ruka (prosim,nehledat v tom sexualni podtext)

Super tak aspoň někdo bude takhle dosti solidární

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 07:47 17. Jan 2008
by maku
Tááákovejch hráčů.... to budou zase lagy
A jako jestli se Thalie spustí a napíše mi to při pokusu se připojit "server obsazen", tak bude vážně nastvaný.. a vy mě ještě neznáte.. ale....
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 08:44 17. Jan 2008
by Rejty
maku wrote:Tááákovejch hráčů.... to budou zase lagy

A jako jestli se Thalie spustí a napíše mi to při pokusu se připojit "server obsazen", tak bude vážně nastvaný.. a vy mě ještě neznáte.. ale....
Tak to ja bych skakal radosti, ale myslim, ze to hnedtak nehrozi, maximalni limit hracu na serveru je dost velkej.

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 09:13 17. Jan 2008
by wekslo
Rejty wrote:maku wrote:Tááákovejch hráčů.... to budou zase lagy

A jako jestli se Thalie spustí a napíše mi to při pokusu se připojit "server obsazen", tak bude vážně nastvaný.. a vy mě ještě neznáte.. ale....
Tak to ja bych skakal radosti, ale myslim, ze to hnedtak nehrozi, maximalni limit hracu na serveru je dost velkej.

A utahl by to serv? ponevadz jestli jo tak ja reknu tem deseti hracum ktery sem naschval, abych nemel lagy, odradil

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 09:16 17. Jan 2008
by Rejty
Uvidime, kdyztak se poridi novej, jestli bude tolik lidi.

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 09:27 17. Jan 2008
by Lord_Berserk
Rejty wrote:Uvidime, kdyztak se poridi novej, jestli bude tolik lidi.

Nou probleemo

...Seth dostal vod novyho roku na PilsFree funkci poloboha

takze kdyz Rejty nebude zlobit a uz nikdy nebude mlzit bude ten nejlepci stroj co kdy v zivote PilsFree melo

...vocem by ta nase sit prece byla kdyz by nam lagovalo NWN

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 11:31 17. Jan 2008
by Shifter
No nectel jsem to rikat tak na tvrdo, ale mam na foru asi 15 uctu. Chtel jsem aby ste meli radost z velke navstevnosti
No bylo by pekny kdyby mela thalie zakladnu o 50. kusech. Aspon by mel nas klan otrokaru porad co delat

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 12:55 17. Jan 2008
by OneHeart
Shifter wrote:...
jéé, vy budete hrát otroky?
to bychom se mohli nějak dohodnout...
