Page 4 of 4

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 14:18 15. Jan 2008
by Shifter
Manon74 wrote:Znovu pripominam, kdo chcete hrat za tyto subrasy, hlaste se formou zpravy.
PS: Uz je nas tam nekolik nedockavejch :twisted:
Manon
Kolik je tam duergaru? S nejvetsi pravdepodobnosti jejich rady rozsirim, ale jeste cekam na domluvu s kolegackem

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:01 15. Jan 2008
by Manon74
Shifter wrote:
Manon74 wrote:Znovu pripominam, kdo chcete hrat za tyto subrasy, hlaste se formou zpravy.
PS: Uz je nas tam nekolik nedockavejch :twisted:
Manon
Kolik je tam duergaru? S nejvetsi pravdepodobnosti jejich rady rozsirim, ale jeste cekam na domluvu s kolegackem
Zatim ma pristup pet kusu :twisted:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:03 15. Jan 2008
by Shifter
tak me tam taky muzes zapssat. Hold pravda a laska zase jednou nezvitezila nad lzi a nenavisti. No a nekdo tu spinavou praci (otrokare) musi taky delat :twisted:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:07 15. Jan 2008
by Pivo
Shifter wrote: S nejvetsi pravdepodobnosti jejich rady rozsirim, ale jeste cekam na domluvu s kolegackem
No já bych za ně asi hrál,ale pořád váhám.Nejlepší bude,když koupím tequilu olmecu a pořádně se poradíme :twisted: :mrgreen:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:11 15. Jan 2008
by Shifter
Pivo wrote:
Shifter wrote: S nejvetsi pravdepodobnosti jejich rady rozsirim, ale jeste cekam na domluvu s kolegackem
No já bych za ně asi hrál,ale pořád váhám.Nejlepší bude,když koupím tequilu olmecu a pořádně se poradíme :twisted: :mrgreen:
Nerikej dvakrat, akorad mi na ucet dosla velplata :D

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:13 15. Jan 2008
by photter
Pivo wrote:...olmecu...
fuj, kdyžuž, tak José Cuervo Especial :wink: :mrgreen: :wink:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:14 15. Jan 2008
by Manon74
Stejne sou to vsechno vodicky :wink:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:52 15. Jan 2008
by Krata
Pivoo

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 16:35 15. Jan 2008
by Pivo
Shifter wrote:Nerikej dvakrat, akorad mi na ucet dosla velplata :D
Hurááá..sakra mě ještě nic nepřišlo
:cry:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 21:51 17. Jan 2008
by Magratela
Chichi asi toho cerneho skreta nebo duergara.Ale jeste nejsem rozhodnuta na 100%

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 00:12 20. Jan 2008
by xyz
Další do klubu. :twisted:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 00:52 20. Jan 2008
by Shifter
No ja jen doufam, ze bude minimalne tolik duergaru co ted i treba po pul roce hrani. mam totiz pocit, ze par lidi si predstavuje duergarskou spolecnost trochu jinak....
No to se ale ukaze az ve hre. Jak uz sem rikal behat tam ve dvou se mi nechce, drowy do toho nepocitam a delat po nejake dobe hrani v podtemnu novou postavu na povrchu se mi uz tuplem nechce. Co mam zkusenosti, tak to nedela dobrotu.

jinak samozrejme 3x hura pro duergary!
Davame s kamosem dokupy info ohledne klanu, tak doufam ze vse vyjde ;)

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 11:25 20. Jan 2008
by Magratela
Joo tak vtom mam pomalu jasno hihi :lol: Sice nemam moc casu je spousta prace ale pojedu Duergari samanku :wink: