Page 4 of 4

Re: Historie postav

Posted: 16:36 25. Jan 2008
by kucik
jaara wrote:Mhm, ja myslim ze uz to ve hre je a dokonce funguje, ne? Jak psal nomis..
To nam ta prace pekne odsejpa ze jo...

Ja o nicem nevim, ale jestli tu nemate nejaky genialni reseni, tak je k jakymukoliv zachytavani mluvenyho slova potreba nejakej listener (NPC ktery to slysi), takze hadam, ze to jde bude pres nejakyho pisare, nebo pres nejake objevivsi se NPC, ktere to zapise. Ja bych prave rad, jakmile to bude mozny (patch 1.69), aby PC nic takovyho nepotreboval.
Stejnetak ty knihy jsem delal proto, protoze si nekdo stezoval, jak neprijemne se to cte, tudiz jsem predpokladal, ze jeste neexistujou.

Re: Historie postav

Posted: 16:43 25. Jan 2008
by Krata
řekl bych že ta kniha je a funguje na stejnym principu jako svitky, dopisy a tak

Re: Historie postav

Posted: 21:11 25. Jan 2008
by monstera
Krata wrote:řekl bych že ta kniha je a funguje na stejnym principu jako svitky, dopisy a tak
Na EQ jsou takové knihy, a dokonce je možno zakoupit knižního démonka, který knihu napíše !

Re: Historie postav

Posted: 22:49 25. Jan 2008
by OneHeart
monstera wrote:Na EQ jsou takové knihy, a dokonce je možno zakoupit knižního démonka, který knihu napíše !
..což už nebude s novým patchem třeba a už se to nebude muset složitě obcházet přes nějaký NPC "ucha"

Re: Historie postav

Posted: 14:12 26. Jan 2008
by jiromir
monstera wrote:
Krata wrote:řekl bych že ta kniha je a funguje na stejnym principu jako svitky, dopisy a tak
Na EQ jsou takové knihy, a dokonce je možno zakoupit knižního démonka, který knihu napíše !
Jo ale pres demonka napises akorat takovou demonci knihu a poradnou knihu ti z toho musí udělat DM, coz je na EQ dost problém, pokud nelezes labirovi do prdele.